Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utah - SLC'den Selamlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Utah - SLC'den Selamlar

Arkadaslar merhaba;

1 hafta once Utah'a geldim. Yasadigim tecrubeleri anlatayim biraz belki birilerinin isine yarar.

** NY aktarmali uctum ve 3 saat rotarla kalkti ucak ny dan.
    ** Delta airlines icin asla muslum meal secmeyin. igrenc otesi yemekleri var. Yaniniza sivi haric bi cok sey alabiliosunuz yemek olarak. Alin arkadaslar. Ilk gunlerde ve ucakta cok ise yariyor.
    ** Belge kontrollerinde sorun cikmiyor, cok zor da degil zaten. Korkulacak bir sey yok. 2 soru sordular. Nerde caliscaksin vs. diye. O kadar.
    ** Evi aramak icin evdekilere belli bir saat vermeyin. Firsat buldugum ilk zamanda arayacam deyin yoksa sikinti yasarsiniz. Ben oyle bi hata yaptim 10 saat gec arayinca merak etmisler. Rotar yapti ucak ve telefon bulamadim bi sure. O yuzden belli bi saat vermeyin.
    ** Insanlar cok yardimsever. Tiplerinden anlasiliyor zaten. Soru sorcagniz tipleri iyi secerseniz cok yardimci oluyorlar.
    ** Ilk birkac gun yemekten yana sikinti cekebilirsiniz. O yuzden bulabildiginiz yerlerden tavuk vs alarak karninizi doyurun yoksa circir olursunuz mazallah. 2 gun sabah kahvaltisini cipsle yaptim ben
    ** Oda arkadaslariniz Turk olmasin. Ben su an 3 turkle kaliyorum arkadaslik olarak super ama dil yonunden kotu oluyor. Kendini Antalyada tatilde gibi hissediyorsun.
    ** Gelmeden once size en yakin walmart i bulun ve googlemap tan ciktisini alin. Cok isinize yarayacak.
    ** Bavul cok fazla sorun olmustu gitmeden once, forumda cok muhabbeti gecti onu koymayin bunu koymayin diye. Ben sampuanindan parfumune; deodoranttan hazir corba hatta mantiya, jilet; tirnak makasi vs. herseyi koydum ve hicbirsey olmadi. Bavulumu acmamislar bile. Ancak ucakta verilen gumruk kartinda size bavulunuzda yemek olup olmadigi soruluyor. Oraya hayir yazdim. Evet diyen bi arkadasin hazir corbalarindan bazilarina el koydular. Bilginize.
    ** KULTUR SOKU denen seyi asiri sekilde yasadim. 2 gun boyunca depresyondaydim ama zaman gectikce alisiyorsunuz. O yuzden sakin geri donecegim vs. gibi seyler dusunmeyin. Downtown da turklerle karsilastik cocugun teki kultur sokunu atlatamamis evine donuyordu. Uzuldum acikcasi. O kadar masraf vs.

Simdilik akilma gelenler burdan. Internete girebildigim ilk firsatta burayi okuyup soru soran olursa cevaplayacagim. Gorusmek uzere.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Çok yararlı oldu bilgiler Sheckhin. Yemek konusunda zaten şüphen olmasın Umarım herşey iyidir anlatmadıklarının dısında. yakında herkez geliyor zaten yarısı gitti yarısı kaldı. birbirimize anlatırız. İyi eglenceler Sheckhin umarım şeyler istedigin gibi olur.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@Beholder

Tesekkurler arkadasim. Umarim senin de yolculugun iyi gecer. Sikinti cekmeden gelirsin. Iyi watlar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum cok yarali oldu saol
    ise basladin mi calismalar nasil evde sadece turkler mi var birde ne is yapacaksin
    Konu tevenen tarafından (18-06-2008 Saat 04:12 AM ) değiştirilmiştir.
    Safinaz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

seçkin kardeş 25 inde akşamında havalimanındayım inş ama sabahlicam orda işveren gelip alamıomuş beyfendii artık bi mekan ayarlarsın

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Google map wallmart
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum cok yarali oldu saol
    ise basladin mi calismalar nasil evde sadece turkler mi var birde ne is yapacaksin
    Ise dun basladım. Sandviç yapıyorum. Zorlanmadım iste ama ilk günden 10 saat çalıştırdılar Kafadan overtime yani. Kaldıgım otelde cok turk var. Hatta sadece Turk, Ukraynalı ve Ruslar var. Odada 4 kısı kalıoz. Hepsi Türk. Eve çıkçaz inşallah.

@vibisi

Gece 12 ye kadar felan terminal 1 de Quezno's diye bi dükkandayım. Gel oraya Sandviç satıyor zaten görürsün beni. Name tag dan tanırsın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)