Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: chicago dayim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart chicago dayim

evet bende amerika ya varmis durumdayim.chicago havaalanindan indigimiz anda zorluklar basladi.supervisor un 38 dolar arti tip dedigi yere havaalani taksisi 100 dolar isteyince basladi terslikler.sonra bir ozbek taksici bulduk ve basladik pazarliga 45 dolara ayarladik adami 5 dolar da bahsis verdik.burda ssn burosuna gitmedik is veren form lari bize getirdi bizde doldurduk.havaalanindan kalacagim yere kadar olan yollar cok kotuydu.gercekten usa e yakismayan yollardi.ama disari gezmeye cikinca su trafik hakkinda ogrendiklerimizi gorduk gecelim diye araba onumuzde durdu.yaya lara saygi var(ama bizden baska hic yaya yok)herkesin kendi arabasi var.ekmek pahali burada.tost ekmekleri var uno nunkiler gibi 4 dolar.sular ise 12 tane 500 ml 3 dolar di.simdi yazdigim yerde amerikali kizla muhabbet ediyoruz.gercekten sunu soyleyeyim alisverise gittigimiz yerde amerikali tum beyaz ve sarisinlar cok hos.simdilik bu kadar .internete girebildigim surece yazarim.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

hayırlı olsun,iyi bir yaz geçirmen dileğiyle,izlenimleri bekliyoruz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

olsun yaa buna terslik denmez ) hayırlı olsun insallah sorunsuz bir sekilde donersin tr ye ......

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

iş rasgitsin bnmde sana bi sorum var ben chigago da aktarma yapacağım akşam 5ten 10a kadar vaktim olacak bu arada chigago yu gezerim diye düşünmüştüm ama bu durumda yalan olacak gibi gözüküyor havaalanından şehre metro var diye duymuştum sanırım asparagasmış öle mi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hava limanından şehire metro var yaklaşık 45 dakikada şehir merkezinde oluyo. ama senin süre çok azmış o süre zarfında sears towerı ancak görebilirsin..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

olsun boş durmaktan iyidir arkadaş ulaşımda problem yaşadım diyince heralde metro yok dedim bende peki bu metronun fiyatı falan ne sence değer mi dışarıya çıkmaya

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bilet ücreti 1,50 dolar ayrıca bu metroya binmen için 1.terminalin yanındaki ana durağa gitmek zorundasın. dış hattan gelen bütün uçaklar terminal 5 te duruyor. terminal 5 ten terminal 1 e hava limanı treniyle gidebilirsin onunda fiyatı 3 dolar. 5 saat az bir süre, gidiş geliş zaten birbuçuk saat sürüyo 2 saat için eziyet çekmeye değmez. onun yerine hava limanında gezebilirsin bence daha iyi olur...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok ben akşam 5te inip sabah 10da diğer uçağa bineceğim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hmm işte ozaman iş değişir. hatta 1 gece bir hosteldede kalabilirsin.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ama her saat metro var mı ulaşımda problem yaşanır mı diğer uçakğım sabah 10 civarı kalkıyor 3 saat önceden havaalanında olmam gerektiği için sabah saat 6-7 gibi havaalanında olmam lazım uçağı kaçırırsam yıkıkm olur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

chicago toplu taşıması en gelişmiş şehirlerinden biridir usa in, endişelenmene gerek yok benim bildiğim gece 12 ile 4 arası otobüsler çalışmıyo okadar onun dışında günün her saati metroyu kullanabilirsain.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eyw saolasın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bugun oryantasyon yaptik ve iste calismadik.ama calsimadigimiz halde 6 saat calismis olduk.ise girisimizi yaptilar.bugun calismadan 48 dolar kazandik.yarinda yine training var ve yine calismicaz ve yine calismis olcaz ve 48 dolar daha kazanicaz.ve burada cok yagmur yagiyo.yemekhanede pilav cikti tavuklu aldim.4 dolar verdim.ve o pilav ve tavuk tatli cikti.evet tatli pilav ve tavuktu.yemeden cope doktum.yaninizda kesinlikle birseyler getirin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Chicago ve civarinda is ariyorum. Bilgisi olan varsa lutfen paylassin. Ayrica bu mesahi acan arkadasim jegelskerdeg sen tam olarak neredesin?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Hazır çorba götürmkten başka bi çarem yok inş bizim yemekler güzel olur hoş Alaska 'da balık tan başka ne yenir ki ? (bknz = avatar)
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)