Work and Travel 2025
Sayfa 8 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567891011 SonuncuSonuncu
Toplam 302 adet sonuctan sayfa basi 211 ile 240 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: amerikadan laptop fiyatları

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

250 dolardi en ucuz netbook.kesin ogrenmek istiyorsanda elektronik magazalarinin sitelerine girebilirsin.bazi eyaletlerde okul baslangicina yakin vergi almadiklari ozel gunler oluyor.onlari takip edersen bayagi kar etmis olursun.
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

okullar başlayana kadar bekleyecekse almasının anlamı yok ki zaten adam yazın kullanmak için alacak.. ağustosun 20sine kadar pcsiz durduktan sonra almaz zaten
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

olay ne kadar ilginc ucbindolara yakin para ver, yaz boyu calis,laptop al. ebise al gel
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

craiglisten 100 dolara netbook bulmak zor degil.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

100$ bulursunuz ama nasıl? Ortalama 18 makian0-200$ sağlam netbook alırsın.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

laborday indiriminden de cok guzel seyler alinilabilir.6 eylulde kutlanir bu arada.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende alienware bakıyordum öyle internetten bunları dediğiniz malllarda ya da herhangi bi yerde bulabilir miyiz?para durumum iyi olursa almak istiyorum bi tane

Tecrübe Puanı
    10

Bestbuy, CircuitCity, Office Depot gibi mağazalarda görmedim Allienware ama internet sitelerinde ya da Ebayden bulabilirsin.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

yeni laptoplar cikmis, hemde cok ucuz Bestbuy'in sitesinde
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bestbuyda gördüm bende internet sitesinde. ebaydan alma konusunda bilgi verir misin ya da bi link

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı revoltck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bestbuyda gördüm bende internet sitesinde. ebaydan alma konusunda bilgi verir misin ya da bi link
    Paypal hesabi acacaksin, kredi kartini buraya kayit edeceksin hepsi bu tabi kayit icin hesabinin 'verified' olmasi gerekli bunun icin 1 gune ihtiyacin var! Sonra alma islemini gerceklestireceksin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı borders Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuponları ozellikle bulduğum bir site yok ama dediğim gibi model yada marka adını coupon kelimesi ile beraber google'da aratabilirsin. Sonucları inceleyip aralarından en uygununu secmen lazım.

Diyelim ki DELL'den laptop alıcaz. Google'a girdim, sadece DELL coupons yazdım (eğer inspiron veya inspiron 1525 yazarsan daha iyi bir sonuc elde edersin) çıkan sonuclardan bir tanesi Dell Coupons, HP Coupon Codes, Dell Coupon Code, Deals, Bargains, Freebies oldu. Burada bir kupon için şöyle diyor: ''30% off on select Inspiron Notebooks over $1299, Click Here First, then apply coupon H873GJC2846CV5''. Kuponu bulduk şimdi DELL'in sitesine gidip, bir laptop'ı customize yapıoruz ve kuponumuz sadece 1299$ ve üzeri alışverişte geçerli olacağı için, bu fiyatı yakalamaya veya geçmeye çalışıoruz. Odeme kısmına gecmeden önce Coupon entry die bir kısım oluor. ''Enter coupon number'' diyor, buraya kupon numaramız olan H873GJC2846CV5 yazıyoruz ve %30 indirimimizi alıoruz

arkadaşlar bu kupon işinde bişey kafama takıldı. ben iki tane laptop almak istiyorum. mesela tekinin fiyatı 1299$ ın altında ama ikisini toplamı 1299$ ı geçiyor. böyle iki laptobu almak içinde böyle bir kupunu kullanabilirmiyiz? yoksa bu kuponlar tek makine için mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cep telefonu 1 tane sınırı var pasaporta kayıt ediliyor..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

En ucuz laptop nasıl alınır?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ve nerden alınır

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı DAWAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve nerden alınır
    Bestbuy'lardan alabilirsin. Bestbuy.com dan karsilastirma yaparsin en cok uyan model hangisiyse onu alirsin.

Alacagin modeli bulduktan sonra bi kac yere bakarsin daha ucuzu var mi diye. Yoksa direk alacagin adres bestbuy
    Sometimes memories can kill...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Laptop değilde Amerikadan gelirken iphone alsam gelsem burda kullanbilir miyim? Kırdırman lazım falan filan diyor millet.
    Bunun hakkında birsürü rivayetler dönüyor ama kesin bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet bende merak edıyorum iphone da bu olayları locked var unlocked var ordan unlocked almamız mı gerekıyor yada locked alıp burdan bır caresıne bakabılırmıyız ucuz alıyoz dıye yanlıs bırsey almayalım sonra ordan

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gokhantas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bende merak edıyorum iphone da bu olayları locked var unlocked var ordan unlocked almamız mı gerekıyor yada locked alıp burdan bır caresıne bakabılırmıyız ucuz alıyoz dıye yanlıs bırsey almayalım sonra ordan
    forumda iphnone 4 konusu var. Orda bilmem kaçyüz sayfa var (: Ama yiende söyliyim.

Aldıgınız iphone unlocked ise sorunsuz kullanabilirsiniz.

Locked ise AT&T harici bi hatla çalışmaz. Yani trde çalışmaz. Ama pcden 30 dklık jb işlemi yapıyorsun. İphone u pc ye baglayıp bi program yüklüyorsun. Sonra sorunsuz kullanabilirsin. Bu arada iphone 4.2lerin jbsi çıkmadı. forumdaki iphone konusunu takip edin. Şimdiden alıpda bekleyen bi sürü kişi var (: Dönmenize yakın bakarsınız jb çıkmışsa kaparsınız bi tane.

Ayrıca unlocked&locked oldugunu alırken soylerler ama orada denemek için telefona at&t harici bi hat tak (t-mobile, verizon falan). Şebeke geliyor mu diye bak. Geliyorsa unlocked
    Sometimes memories can kill...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda iphnone 4 konusu var. Orda bilmem kaçyüz sayfa var (: Ama yiende söyliyim.

Aldıgınız iphone unlocked ise sorunsuz kullanabilirsiniz.

Locked ise AT&T harici bi hatla çalışmaz. Yani trde çalışmaz. Ama pcden 30 dklık jb işlemi yapıyorsun. İphone u pc ye baglayıp bi program yüklüyorsun. Sonra sorunsuz kullanabilirsin. Bu arada iphone 4.2lerin jbsi çıkmadı. forumdaki iphone konusunu takip edin. Şimdiden alıpda bekleyen bi sürü kişi var (: Dönmenize yakın bakarsınız jb çıkmışsa kaparsınız bi tane.

Ayrıca unlocked&locked oldugunu alırken soylerler ama orada denemek için telefona at&t harici bi hat tak (t-mobile, verizon falan). Şebeke geliyor mu diye bak. Geliyorsa unlocked
    Verdigin bilgiler güzel olmuşta birazda sanki yanlış olmuş düzeltmek gerek. 30dk bile sürmez jb işide gerçi jb herşey degil işte 4.3de jb oluyor ama unlock olmuyor önemli olan jb yapmak degil unlocku cıkmıs mı ona göre telefon almak diyelim ordan unlockda aldın firmwareni bir yükseltirsen telefon ipoddan baska bir işe yaramaz bir kac sene iphone alcaklar ya factory unlock alsın bu factorylerde belli zaten kodları falan mevcuttur ya da iyice arastırıp alsın firmwareina falan bakıpda alsın yoksa hic bilmeden bir iphone alıp pcye baglayıp itunes ekranı geldigi zaman update dedigin an geçmiş olsun bilen kisilerin yardımılarıyla almak daha iyi baya degerli cihaz ne de olsa.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alacaklar gelsin, "Alayım mı?" diye sorsun burada. Cevaba göre alsınlar ya da almasınlar. iOS 5'te ne olacağını kimse bilemez ama son zamanlarda yazılımsal unlock eskisi kadar hızlı çıkmıyor maalesef.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şimdi ben anlamıyorum, circuit city ve best buy a bakıyorum, burdan da hepsiburadaya vs bakıyorum notebook-netbooklarda özellikle 15"=< olanlarda bi fiyat farkı göremiyorum, garanti olmaması ve türkçe klavye olmaması cabası, 14"=> olanlarda yarı fiyatına olanlarda var kayda değer ve ya değmez fiyat farkı olanlarda var, cep telefonlarında unlocked olanlarda en fazla 100$ gibi bi fiyat düşüklüğü var,
    kısaca amerikadan notebook veya cep telefonu almanın ne gibi bi mantığı var anlayamadım (apple ürünleri dışında!!!)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben dell xps 15 ile dell inspiron 15r arasında kaldım arkadaşlar. ikisi de i5, 6 GB, 640 GB. xps'nin fiyatı daha pahalı. sanırım yeni olduğu için. farkı nedir? hangisini almamı önerirsiniz? xps-799.99$ inspiron-649.99$

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı people Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi ben anlamıyorum, circuit city ve best buy a bakıyorum, burdan da hepsiburadaya vs bakıyorum notebook-netbooklarda özellikle 15"=< olanlarda bi fiyat farkı göremiyorum, garanti olmaması ve türkçe klavye olmaması cabası, 14"=> olanlarda yarı fiyatına olanlarda var kayda değer ve ya değmez fiyat farkı olanlarda var, cep telefonlarında unlocked olanlarda en fazla 100$ gibi bi fiyat düşüklüğü var,
    kısaca amerikadan notebook veya cep telefonu almanın ne gibi bi mantığı var anlayamadım (apple ürünleri dışında!!!)
    dediklerine kesinlikle katılıyorum bende alıp almama konusunda kararsız kaldım almak mı karlı olur yoksa almamak mı bilemedim öyle çok fiyat farkıda göremedim.Türkiyeden alırsam klavyesi türkçe olucak tabi birde garantili olucak.Ne bileyim yaaa puff

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende laptop alma konusunda çok kararsız kaldım. aklımda 3 marka var. sony, toshiba ve dell.laptopa ödeyeceğim miktar aşağı yukarı 700-750$ arasında. sizce hangi markayı ve hangi modelleri tercih etmeliyim, 3 markanın da Türkiye' deki garanti olayları nasıl ?
    tavsiyelerinizi,deneyimlerinizi bekliyorum teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Wink yarına kadar yardımm

1. secenek BRAND NEW Apple iPhone 3GS 8GB Black Unlocked +JB 4.3.3 | eBay

2 secenekhttp://cgi.ebay.com/NEW-UNLOCKED-APPLE-iPHONE-3GS-8GB-ATT-TMOBILE-ANY-GSM-/270795515558?pt=Cell_Phones&hash=item3f0caba6a6#ht _984wt_1270

yarına kadar bı yorum yapabılırmısınız bn anlama pek bu ıslerden? yarın tax free haftası mı ıcın
    ben bir malım gençlerrr

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

best buyda güzel bir hp laptop vardı, 500 gb hdd, 4 gb ram, i7 işlemci, 17' ekran, 450 dolar + tax

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı reff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    best buyda güzel bir hp laptop vardı, 500 gb hdd, 4 gb ram, i7 işlemci, 17' ekran, 450 dolar + tax
    reff linkini atabilirmisin, göremedim ben bestbuy da

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim sizlere amerikadan laptop ve telefon alip gelen birisi olarak kesinlikle tavsiyem apple haricinde ne laptop ne de telefon alin. Benim orda ihtiyacim vardi ve sony vaio aldim 2009 da. Turkiyeye geldikten sonra bir yigin sorun yasadim. Klavye cok onemli degil ama Garanti cok onemli arkadaslar. Ha birde uluslarasi garanti var o da hikaye...Ama iphone konusuna gelince kesinlikle unlocked bi tane alin hatta bi tanede bana alin. Applestore da o zamanlar vermiyorlardi unlocked ama bestbuy dan alinabiliyordu, simdi nasil bilmiyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

unlocked apple store da vermiyorlarmı artık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bookmarks