Sayfa 7 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567891011 ... SonuncuSonuncu
Toplam 466 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 210 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Passengers OF Name Check :) 2013 Summer..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eyvallah kaya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bide ben pasoportumun bodruma gonderilmesini istemistim oyle ka yid eddilmisti ama ben suan ankaradyim burdan ptt ile gonderdim bana bodruma gonderirler deme

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba gençler bende name check grubuna katıldım bu konsolosluk neyi soruşturuyormuş birde normal şartlarda kaç gün sürer?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ariah0010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba gençler bende name check grubuna katıldım bu konsolosluk neyi soruşturuyormuş birde normal şartlarda kaç gün sürer?
    Hosgeldin ) en az 4hafta en fazla 6 ay. bugun 4. ayim konsoloslugun allah belasini versin demek istemiyorum )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkdslar hic belli olmuyo bnm ki 1 gun icinde belli oldu konsoloslukdan aradilar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Umutsuzluga kapilmayin

Araştırmacı Watçı Leppävaara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı rcp48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umutsuzluga kapilmayin
    kardeş umut mu kalmış . 4 aydır bekleyen adam var forumda var ben daha 39 gündür bekliyorum. millet gitmeye başladı bile artık ne umudu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Sen sorusturmaya kalmamissin gorusmen esnasinda bir karisiklik olmus buyuk ihtimal onemli.olan vizeni alacak olman )

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

hayla bekliyonuz mu ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben sorusturmaya kaldım elıme turuncu bır kagıt verdıler sırkete gittim guvenlık sorusturmasına kalmıssın dedıler ve 4 hafta en erken haber verırler dedıler ama bellıde olmaz dedıler daha sonra konsoloslukdan aradılar benı su numaradan 03124555555 recep bey
    bır mucıze oldu cok sanslısınız dedı bıtane bayan hemen konsolosluga evraklarınızı ve pasaportu gonderın dedıler bende gonderdım suan beklıyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben sorusturmaya kaldım elıme turuncu bır kagıt verdıler sırkete gittim guvenlık sorusturmasına kalmıssın dedıler ve 4 hafta en erken haber verırler dedıler ama bellıde olmaz dedıler daha sonra konsoloslukdan aradılar benı su numaradan 03124555555 recep bey
    bır mucıze oldu cok sanslısınız dedı bıtane bayan hemen konsolosluga evraklarınızı ve pasaportu gonderın dedıler bende gonderdım suan beklıyorum
    Gerçekten çok enteresan bir şey olmuş , 1 gün sonra sizi arayıp bir mucize oldu falan mı dediler yani vay arkadaş şans böyle bir şey.

20 mayıs'dan beri bekliyorum bende kısmet bakalım umutluyum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen kardes ben halen soktayım zaten bakalım ınsallah sanada haber verırler bır an once kardesım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kesinlikle bir mucize ne olursa olsun gidicek olman onemli ) mutlu bir yaz gecir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen kardes ben halen soktayım zaten bakalım ınsallah sanada haber verırler bır an once kardesım.
    Sağolasın , darısı burda bekleyenlerin başına

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ceac da çalışma var kullanılamıyor. bizim süreçlerde güncellense şu çalışmadan sonra .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı canakbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen sorusturmaya kalmamissin gorusmen esnasinda bir karisiklik olmus buyuk ihtimal onemli.olan vizeni alacak olman )
    evet haklı can soruşturma degıl senınkı artık yuksek lısan yaptım bu konuda

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bide ben pasoportumun bodruma gonderilmesini istemistim oyle ka yid eddilmisti ama ben suan ankaradyim burdan ptt ile gonderdim bana bodruma gonderirler deme
    nereyı kaydetdıysen ordan gondermelsın pasaprtunu ole yazıyo sartlarında sırkerın soylemdımı sana ama umarım bır problem olmazz kaydetdın yere gıder pasoprtun yanı bodruma

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı kaya0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet haklı can soruşturma degıl senınkı artık yuksek lısan yaptım bu konuda
    doğru diyosun kaya bende öyle düşünüyorm yani sistemsel bir problemden dolayı isim soruşturmasına karar vermişler sonra dosyası gönderilecekken durum ortaya çıkmış böyle birşey olduğunu düşünüyrm bu arada bu hafta 30-40 kişi açıklanmış hızlandırdılar galiba sistemi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

doğru diyosun kaya bende öyle düşünüyorm yani sistemsel bir problemden dolayı isim soruşturmasına karar vermişler sonra dosyası gönderilecekken durum ortaya çıkmış böyle birşey olduğunu düşünüyrm bu arada bu hafta 30-40 kişi açıklanmış hızlandırdılar galiba sistemi.
    Benimde danışmanım aradı , bakıma almışlar dedi.Bir güncelleme gelecek herhalde senin durum aynı mı diye sordu.

İnşallah pazartesi hepimiz adına güzel bir sonuç olur.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Gamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde danışmanım aradı , bakıma almışlar dedi.Bir güncelleme gelecek herhalde senin durum aynı mı diye sordu.

İnşallah pazartesi hepimiz adına güzel bir sonuç olur.
    zaten son haftama giriyorum ben 20sinde iş başım var . herkes için güzel haberler diliyorum

Hayalperest Watçı WAT-TF? - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

zaten son haftama giriyorum ben 20sinde iş başım var . herkes için güzel haberler diliyorum
    iş verene mail atmanı tavsiye ederim. Benim iş verenim iş başlangıcımın 20sinden temmuzun başına sarkmasını kabul etti. Zaman kazanmış olursun bir şekilde. En yakın zamanda iyi haberler duymamız dileğiyle.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı WAT-TF? Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş verene mail atmanı tavsiye ederim. Benim iş verenim iş başlangıcımın 20sinden temmuzun başına sarkmasını kabul etti. Zaman kazanmış olursun bir şekilde. En yakın zamanda iyi haberler duymamız dileğiyle.
    tesekkur ederim guzel haberler bekliyrm bu hafta

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bugün son haftatama girdim arkadaşlar , eğer açıklanmaz ise amerika bu yaz hayal olacak. 122. günüm bugün bu hafta herkese güzel haberler diliyorum.

Tecrübe Puanı
    12

bugün son haftatama girdim arkadaşlar , eğer açıklanmaz ise amerika bu yaz hayal olacak. 122. günüm bugün bu hafta herkese güzel haberler diliyorum.
    Yok dostum yok güzel haber falan geleceği yok bu adi insanlar güzel yazı mahvettiler. Elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz. Yazımı boş geçirmeyeyim işe gireyim bari diyorum giremiyorum ya vize çıkarsa diye, e tatile gideyim bari diyorum gidemiyorum ya vizem çıkarsa diye ama yok yok yok. Lanet olsunn. Ne attığım maillere bi cevap alabiliyorum ne de aradığımda düşürebiliyorum konsolosluğu. 15 Haziran'da iş başı yapacaktım sözde . Planlar,hayaller hepsi yalan oldu. Ne için ? Kocaman bir hiççç için. ! Lanet olsun demekten başka diyecek bişey bulamıyorum. Kanser oldum yemin ediyorum,şu bekleyiş beni mahvetti, sağlığımı bozdu. Ya hayır vize vermiyoruz deyin anlarım bunu ya da tamam vize veriyoruz deyin ama bişey deyin artık ama yokkk işte yok. Allah sabır versin bekleyen bütün herkese. İyi günler.
    Konu Leppävaara tarafından (10-06-2013 Saat 01:03 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Leppävaara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok dostum yok güzel haber falan geleceği yok bu adi insanlar güzel yazı mahvettiler. Elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz. Yazımı boş geçirmeyeyim işe gireyim bari diyorum giremiyorum ya vize çıkarsa diye, e tatile gideyim bari diyorum gidemiyorum ya vizem çıkarsa diye ama yok yok yok. Lanet olsunn. Ne attığım maillere bi cevap alabiliyorum ne de aradığımda düşürebiliyorum konsolosluğu. 15 Haziran'da iş başı yapacaktım sözde . Planlar,hayaller hepsi yalan oldu. Ne için ? Kocaman bir hiççç için. ! Lanet olsun demekten başka diyecek bişey bulamıyorum. Kanser oldum yemin ediyorum,şu bekleyiş beni mahvetti, sağlığımı bozdu. Ya hayır vize vermiyoruz deyin anlarım bunu ya da tamam vize veriyoruz deyin ama bişey deyin artık ama yokkk işte yok. Allah sabır versin bekleyen bütün herkese. İyi günler.
    haklısın dostum . keşke red alsaydım da bari beklemezdim. bende işten ayrıldım gideceğim diye. şimdi yeni işe gireceğim senin gibi bekliyorum.hala umutla bekliyorum belki diye. bugün arıycam tekrar. yine diyecekler -- malesef ki dosyanız gelmemiş.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkdslar bnm evraklar konsolosluga ulasti bugun sizce 13 une kadar elimde olurmu 14 unde sabah 6 da ucagim var istanbuldan

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Thumbs up

Arkdslar bnm evraklar konsolosluga ulasti bugun sizce 13 une kadar elimde olurmu 14 unde sabah 6 da ucagim var istanbuldan
    bugun 3ten sora ulstu ise yarın statunu guncelerler carsamba vızen basılr sabhtan arayıp rıce edersen kurye ıle gonderırler oda aksam 8 kadar gelır yada engec persembe sabah hıç bişey yapmasanda en gec persembe 5e kdar elınde olur eger bı aksılık olmassa

Tecrübe Puanı
    12

arkadaşlar bugün buraya yazdığımı duymuşlar sanırım , ankara daki konsolosluk az önce listeyi güncelledi ( islemleri tamamlanan gocmen olmayan vize basvurulari - Amerikan Buyukelciligi Ankara, Turkiye ) ve ben mutlu sona ulaştım. darısı diğer bekleyen arkadaşların başına

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

arkadaşlar bugün buraya yazdığımı duymuşlar sanırım , ankara daki konsolosluk az önce listeyi güncelledi ( islemleri tamamlanan gocmen olmayan vize basvurulari - Amerikan Buyukelciligi Ankara, Turkiye ) ve ben mutlu sona ulaştım. darısı diğer bekleyen arkadaşların başına
    CANAKBAY seninki de geldi mi ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sonuçlandıgını soylmemıstım sana cvp gec geldı ama hayırlısı olsunn ....belgelerını gonder sımdıden hayırlı yolcıluklar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)