Sayfa 4 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci 1234567814 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iPhone 4 meydana çıktı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Geçtiğimiz günlerde iphone üzerinden Safari tarayıcısı kullanarak yapılmaya başlanan Jailbreak işlemine Apple'ın karşılığı yakın zamanda vermesi beklenmekte arkadaşlar. Dün de iOS 4.1 Beta 3'ü yayınladılar. iOS 4.1 'in Final sürümünün çıkması yakındır. Bildiğiniz gibi bu sürümde Apple, Safari üzerinden gerçekleştirilen JB açığını kapatacaktır. Böylece yeni satacağı iPhone 4'ler iOS 4.1 ile geleceğinden JB+Unlock yapılamayacaktır. Yakın zamanda iPhone 4 almak isteyen arkadaşlar acele etse iyi olur. Amerikadan ikinci el bile almak isteseniz aceleci davranmanızı tavsiye ederim. Çünkü amerikalıların pek unlock ile işi olmadığından hemen cihazlarını güncelliyorlar. Benden söylemesi...

Kaynak: Apple readies fix for iPhone browser security hole | Circuit Breaker - CNET News
    Kaynak 2: Twitter / planetbeing: Apple has developed a fix ...
    donanimhaber.com dan alintidir
    Sometimes memories can kill...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende ebayden 3gs 4.0.1 unlocked jailbroken almayı dusunuyorumda.jailbroken olunca genede applicationları orjinal yerinden indirebiliyormuyuz yada cihazı itunes a baglayıp rahatca kullanabiliyormuyuz jailbroken oldugu falan anlasılıyormu baglayınca?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Al Capone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende ebayden 3gs 4.0.1 unlocked jailbroken almayı dusunuyorumda.jailbroken olunca genede applicationları orjinal yerinden indirebiliyormuyuz yada cihazı itunes a baglayıp rahatca kullanabiliyormuyuz jailbroken oldugu falan anlasılıyormu baglayınca?
    Jb yapilmis cihazi itunes anlamaz. Ama itunesden application indiremezsin. Cunku itunesden indir diyince direk parasini oduyorsun. Yani iphone bagli olmasa bile bi uygulamayi indir diyince ucret kredi kartindan cekilir otomatik ( kredi kart bilgilerini apple id alirken giriyorsun, zaten apple id yoksa ucretsiz oyun bile indiremiyorsun)

Ama nette her uygulamanin ucretsiz versiyonu var. Tek yapman gereken download yapmak. Daha sonra iphone u itunes e baglayinca indirdigin application u mouse ile surukleyip itunes in icine birakmak. Bu kadar UCretsiz olarak aradigin herseyi bulabilirsin nette. O konuda bi kaygin olmasin.2007 den beri iphone kullaniyorum. Simdiye kadar arayipta bulamadigim bi application olmadi.

Son olarak Jb yapilmis cihazi istedigin gibi kullanabilirsin. Zaten Jb yapilmis yapilmamis birsey farketmiyor. Ne olursa olsun muzikleri falan itunesden atiyorsun. Zaten baska sansin yok.

ONEMLI: Itunes i actiktan sonra ctrl+alt+del yapip islemlere bas. Ituneshelper diye birsey calistigini goreceksin. Islemi sonlandir yap ona. Sonra cihazini bagla. Itunes i her actiginda bu islemi tekrar etmek zorundasin. Ituneshelper otomatik update falan yapabiliyor. Yanlislikla evet dersek cihaz kilitlenir... Ituneshelper kapali oldugunda update falan yapmak icin sormaz. Sadece onlem Ituneshelper acik olunca baglayincada birsey olmaz ama guncelleme falan yapmak isteyebiliyor o zaman. Yapincada sorun cikiyor

Itunes i muzik satin almaya benzetebiliriz. Itunesden mp3 satin al diyince mp3 indirilmis oluyor. Daha sonra dosyayi istedigimiz kadar pc ye ipod a falan atabiliyoruz sorunsuz sekilde. Veya mp3 u indirmis birinden alip kullanabiliyoruz sorunsuz sekilde. Ama ucretsiz sekilde itunesden mp3 u indirip kopyalayamiyoruz
    Konu manhattan tarafından (08-08-2010 Saat 12:07 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jb yapilmis cihazi itunes anlamaz. Ama itunesden application indiremezsin. Cunku itunesden indir diyince direk parasini oduyorsun. Yani iphone bagli olmasa bile bi uygulamayi indir diyince ucret kredi kartindan cekilir otomatik ( kredi kart bilgilerini apple id alirken giriyorsun, zaten apple id yoksa ucretsiz oyun bile indiremiyorsun)

Ama nette her uygulamanin ucretsiz versiyonu var. Tek yapman gereken download yapmak. Daha sonra iphone u itunes e baglayinca indirdigin application u mouse ile surukleyip itunes in icine birakmak. Bu kadar UCretsiz olarak aradigin herseyi bulabilirsin nette. O konuda bi kaygin olmasin.2007 den beri iphone kullaniyorum. Simdiye kadar arayipta bulamadigim bi application olmadi.

Son olarak Jb yapilmis cihazi istedigin gibi kullanabilirsin. Zaten Jb yapilmis yapilmamis birsey farketmiyor. Ne olursa olsun muzikleri falan itunesden atiyorsun. Zaten baska sansin yok.

ONEMLI: Itunes i actiktan sonra ctrl+alt+del yapip islemlere bas. Ituneshelper diye birsey calistigini goreceksin. Islemi sonlandir yap ona. Sonra cihazini bagla. Itunes i her actiginda bu islemi tekrar etmek zorundasin. Ituneshelper otomatik update falan yapabiliyor. Yanlislikla evet dersek cihaz kilitlenir... Ituneshelper kapali oldugunda update falan yapmak icin sormaz. Sadece onlem Ituneshelper acik olunca baglayincada birsey olmaz ama guncelleme falan yapmak isteyebiliyor o zaman. Yapincada sorun cikiyor

Itunes i muzik satin almaya benzetebiliriz. Itunesden mp3 satin al diyince mp3 indirilmis oluyor. Daha sonra dosyayi istedigimiz kadar pc ye ipod a falan atabiliyoruz sorunsuz sekilde. Veya mp3 u indirmis birinden alip kullanabiliyoruz sorunsuz sekilde. Ama ucretsiz sekilde itunesden mp3 u indirip kopyalayamiyoruz
    Dostum kafamdaki olası butun soruları ben daha sormadan cevaplamıssın sana ne kadar tesekkur etsem az cok saol

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben 3 adet almayi dusunuyorum gumrukte sorun yasarmiyim? En fazla kactane goturebilirim ..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı xerdalx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 3 adet almayi dusunuyorum gumrukte sorun yasarmiyim? En fazla kactane goturebilirim ..
    Sorun olmaz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Merhabalar tekrardan ben bu aleti almayak karar verdim fakat ebay mi yoksa apple store mu karar veremedim, locked 16 gb siyah olanı 650 ye filan gelcek ama unlocked 32 gb beyaz gmrdüm ebayde, 830 dolar shipping ile.

Bir de online reservationu nasıl yapıcam hiç bilmiyorum biri bi ayak olursa çok sevinirim. New York'a gitmeyi düşÃ¼nüyorum 23-30 ağustos haftası o zaman telefonunun hazır olmasını istiyorum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Siempre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar tekrardan ben bu aleti almayak karar verdim fakat ebay mi yoksa apple store mu karar veremedim, locked 16 gb siyah olanı 650 ye filan gelcek ama unlocked 32 gb beyaz gordüm ebayde, 830 dolar shipping ile.

Bir de online reservationu nasıl yapıcam hiç bilmiyorum biri bi ayak olursa çok sevinirim. New York'a gitmeyi düşünüyorum 23-30 ağustos haftası o zaman telefonunun hazır olmasını istiyorum.
    Ebayda dolandirici olma sansi var. En iyisi apple storedan alman. 2 kat hafiza icin 200$ bence cok. Sonucta 16 gb bile fazla. Ne gerek var 32 almaya.

-Locked konusuna takilma. Pc kullanmayi bilen herkes max 15 dkda unlock yapar telefonunu. Her yerde anlatiliyor nasil yapilacagi, resimli olarak bile var. Resimleri takip etmen yeterli.

-Gerci ebayda adamin daha onceki satislarina falan bakip durumunu gorebilirsin ama ucret farki yoksa gider apple store dan alirim daha iyi.

-Son olarak iphone 4 lerde pek bi dolandiricilik yapabileceklerini sanmiyorum. Telefonun sekli hic bi cin mali iphone a benzemiyor. Yeni ciktigii icin %100 sifirdir.

Apple dan alamiyorsan ebaydanda alabilirsin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu online rezarvasyon nedir bize bi on ayak ol manhattan bende alıcam ama en yakın apple store cleveland da ben sandusky deyım sımdı ogle ben geldım deyıp bana o anda satmazlarsa bosuna para ve zaman kaybetmıs olurunm .bize akıl ver manhattan.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

cleveland dan birşey alma cleveland kan ağlıyorrrr recep!!
    mutluluk paylaşıldığı sürece gerçektir! (Christopher Johnson McCandles)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu online rezarvasyon nedir bize bi on ayak ol manhattan bende alıcam ama en yakın apple store cleveland da ben sandusky deyım sımdı ogle ben geldım deyıp bana o anda satmazlarsa bosuna para ve zaman kaybetmıs olurunm .bize akıl ver manhattan.

-Oncelikle apple store'un sitesine gireceksin. Welcome to the Apple Store - Apple Store (U.S.)
    -Apple id varsa (yani itunes id) uye girisi yapip rezervasyon yaptirman gerekiyor. Yoksa yeni apple id alabilirsin.

Ama bu aralar yogun oldugu icin 2-3 hafta sonraya da atabilirler seni.
    -Su tarihte alabilirsin dediklerinde o gun gitmen gerekiyor. Yoksa rezervasyonunu silip telefonu baskasina veriyorlar.

Son olarak mesela rezervasyon yaptirdin 1 ay sonra gelecek dediler. 10 gun icinde dde gelebilir 2 hafta icinde de. Stok durumuna bagli degisiyor. Ilk bi gun veriyorlar zaten eger daha kisa surede stokda fazla varsa sana telefon acip haber veriyorlar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Internetten de alinabiliyormus,posta ucreti yok ve kullanmaya hazir yani Apple magazina gitmeye gerek yokmus fakat sozlesme olayi felan var diyor.

iPhone 3GS & iPhone 4 - Apple Store (U.S.)
    Peki.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

En yakin Apple magazasini arayin ve stoklarinin olup olmadigini sorun eger yoksa rezervasyon yaptirin.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rise'nfall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cleveland dan birşey alma cleveland kan ağlıyorrrr recep!!
    kan aglıor ya kan aglıyor. manhattan break azuhazu bilgiler ıcın sagolun

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kan aglıor ya kan aglıyor. manhattan break azuhazu bilgiler ıcın sagolun
    Sansima bana yakin olan heryerde stok var. Onumuzdeki hafta almayi dusunuyorum.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Aklima bir soru geldi.Telefonu Tr ye getirdikten sonra firma kaynakli bozulma,hata vs. ya da kullanicidan kaynakli dusme,kirma vs. bir sorun cikarsa garanti durumu nedir acaba? Amerikada yasamanin iyi bir yonude her ay birkac dolar odeyerek telefona sigorta yaptirabiliyorsunuz ya Turkiyede ?
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Siempre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir de online reservationu nasıl yapıcam hiç bilmiyorum biri bi ayak olursa çok sevinirim. New York'a gitmeyi düşünüyorum 23-30 ağustos haftası o zaman telefonunun hazır olmasını istiyorum.
    Apple Store id'si ile online apple storedan siparis edebilirsin. 60 gunluk ucretsiz uyelik icin de www.me.com adresinden hesap acabilirsin.
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

3000 dolar Gold edition
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3000 dolar Gold edition
    Plastik edition i alamiyoruz bide gold u mu alacaktik

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

fiyatı kaça simdi bunun, sozleşmeli fiyatı var apple ın sitesinde sozleşmesiz fiyatı lazım bana

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklima bir soru geldi.Telefonu Tr ye getirdikten sonra firma kaynakli bozulma,hata vs. ya da kullanicidan kaynakli dusme,kirma vs. bir sorun cikarsa garanti durumu nedir acaba? Amerikada yasamanin iyi bir yonude her ay birkac dolar odeyerek telefona sigorta yaptirabiliyorsunuz ya Turkiyede ?

Bilen birisi varsa sorumu cevaplayabilirmi, gittigidiyorda bazilari satiyor iphone 4 garantisi baslamis felan diyor,sanirim laf oyunu yapiyor.
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bilen birisi varsa sorumu cevaplayabilirmi, gittigidiyorda bazilari satiyor iphone 4 garantisi baslamis felan diyor,sanirim laf oyunu yapiyor.
    Ne olursa olsun telefonun tr de garantisi yoktur. Firma kaynakli hata oldugunda abd ye goturme sansin varsa orada ucretsiz yaptirabilirsin (yaptirmadan once jb falan olmamasi lazim geri yukleme yapman gerekli)...

Gittigidiyorun hepsi yalan. Telefon bozulursa kim yapacak. 3g ler turkcell de falan satiliyor diye yapiliyor ama 4g daha tr ye gelmemis garanti olma sansi sifir.

Kullanicidan kaynakli dusme kirilmada zaten garanti olmuyor. Ama onun icin trde bazi garanti sistemleri var. cepkask mi oyle biseyler. Teknosada falan satiliyordu. Telefonunu calinmaya dusmeye kirilmaya falan garantiletebiliyorsun. Hangi sartlarda ne kadara garanti veriyorlar veya neye garanti veriyorlar hic bilmiyorum. Google da cep tel sigortasi diye aratinca cikar buyuk ihtimal

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyatı kaça simdi bunun, sozleşmeli fiyatı var apple ın sitesinde sozleşmesiz fiyatı lazım bana
    Apple a telefon acip sorabilirsin. En son 599$ diyorlardi.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Bu soruyu sormustum cunku bir arkadasim apple in uluslararasi garantisi var diye.Anlamadim gitti.Kendisinin ipad i varmis disardan almis tr de duzeltmisler arizasi cikmis.
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

san antonıa da kı apple store gıttım hıc 4g kalmamıs ne zaman gelecegı bellı degıl dedıler ve rezervasyon yokmus kım gelırse o alır dedı san antonıa da bana cok uzak gıdemıyorum oraya 3 tane 4 g almam lazım nerden alabılırım e bayda felan pahalı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu soruyu sormustum cunku bir arkadasim apple in uluslararasi garantisi var diye.Anlamadim gitti.Kendisinin ipad i varmis disardan almis tr de duzeltmisler arizasi cikmis.
    Apple'in uluslararasi garantisi var ama herseyde degil. Mesela dogubanktan ipod nano almistik arkadasla 2 tane. 1 tanesi bozuldu goturduk ucretsiz yaptilar. Sonra tekrar bozuldu ucretsiz yenisini verdiler bize. Dogubank mallarida direk yurtdisindan alinmis oluyor zaten. Ipad'da boyledir. Ama telefonlarin garantisi olmuyor

Ama telefonda oyle degil. Mesela ben nokia alirken calisana sordum. Tr ye gidecegim garantisi oradada geciyor mu diye. Kadin bana 'uluslararasi garanti var heryerde geciyor' dedi. Ama trde gecmiyor garantisi. Ya bizim trdeki adamlar kafalarina gore garanti vermiyor yada baska bisey var.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Bi arkadasim apple store'dan alamamis, credit history ve proof of residency istemisler... apple store'daki eleman bestbuydan ala bilecegini soylemis.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

atlantic cityde de yok

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi arkadasim apple store'dan alamamis, credit history ve proof of residency istemisler... apple store'daki eleman bestbuydan ala bilecegini soylemis.

Eger sosyal guvenlik numaran varsa kredi gecmisin gorunuyor,kredi gecmisi kredi skorundan farkli birsey.Bank of America da calisan yetkili demisti

Ayrica az once AT&T den iphone 4 u ilk defa yakindan gorme sansim oldu.Guzel bir cihazmis. 199 + kdv ye satiyorlar. Amerikada yasayanlar sansli olsa gerek
    Peki.

Tecrübe Puanı
    10

Eger sosyal guvenlik numaran varsa kredi gecmisin gorunuyor,kredi gecmisi kredi skorundan farkli birsey.Bank of America da calisan yetkili demisti

Ayrica az once AT&T den iphone 4 u ilk defa yakindan gorme sansim oldu.Guzel bir cihazmis. 199 + kdv ye satiyorlar. Amerikada yasayanlar sansli olsa gerek
    Yahu bir alamadim gitti ya, burada yok Apple Store gitmeyede firsatim olmadi bir turlu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)