Sayfa 4 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1234567814 ... SonuncuSonuncu
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Six Flags The Great Escape Lake George/NY

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

melihcim resimler için teşekkürler.idonunkiler kadar iç açıcı olmasa da güzel resimler
    Her ne söylersen söyle senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Mevlana Celalleddin Rumi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadadaşlar, bende lake george a gitcem egr vizeyi alırsam , uçak biletinide ayarlarsam, haftaya belli olcak yani.. 20 si ile 23 haziran arası gitmeyi düşünüyorum, var mı giden o tarihte?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

barıs henuz kesın olmasada 15 yada 16 hazıranda gidiyorum lake georgeye yarın yani cumartesi netleşcek henuz biletim yok yanı umarım aynı tarıhlerde gideriz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı berkooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadadaşlar, bende lake george a gitcem egr vizeyi alırsam , uçak biletinide ayarlarsam, haftaya belli olcak yani.. 20 si ile 23 haziran arası gitmeyi düşünüyorum, var mı giden o tarihte?
    20 si cok guzel bı tarıh 20 hazıranberaber gideriz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

resimler super ya doğayla iç içe tam kafa dinleme yeri aslında

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Şu anda kimler Lake George 'da ? Acaba 2009 yılı için iş sözleşmesi alabilir misiniz ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

2009 icin lake george u dusunen arkadaslara birkac aciklama yapayim..

-Lake george ufak guzel sirin bir tatil kasabasi.
    -Parkta calisacaksaniz guzel vakit gecirebilir; overtime alabilirsiniz. buda en azindan bir sezonda 3000-4000 arasi yapmanizi saglayacaktir.
    -Egerki Hotel islerinde calisirsaniz.. en iyi parayi hoteldeki lifeguardlar aliyordu.bu kiyaslamanin icinde parkta calisanlarda var. 600 dolar paycheck alan kisiler var. ama olurda housekeeping gibi illet bir isi secerseniz. 9 haftada; haftada 2 gun dayoff la alabileceginiz en yuksek paycheck 270 dolardir.12 hafta calisacaginizi dusunursek geriye kalan 3 haftada 3 er gun dayoff verecekler buda 190 dolar gibi komik bir rakam yapacak haftada..tabiki bunun ulasim masraflarida var. gunde 2 dolar trolleye vereceksiniz ve yemek paralarinida unutmayin..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

melih cok dogru soyluyor beyler eger lake george gitmek istiyorsaniz benim tavsiyem is olarak indoor water parkta life guard olmayi secin.9 dolar saatlik overtime i da var.Arkadaslarmdan biliyorum biz 250-300 alirken adamlar 600 dolara agiz burusturuyorlardi En son sececeginiz is housekeeping olsun dimi melihhhh 250 dolar alirsaniz haftalik kardasiniz
    Sirket bizi ride a yonlendirmisti ama bu sene cok fazla calisan vardi ve dogru duzgun saat alamadik seneye ride in durumu ne olur bilmem ama house keeping den daha kotu olamaz

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı safira_rafet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    melih cok dogru soyluyor beyler eger lake george gitmek istiyorsaniz benim tavsiyem is olarak indoor water parkta life guard olmayi secin.9 dolar saatlik overtime i da var.Arkadaslarmdan biliyorum biz 250-300 alirken adamlar 600 dolara agiz burusturuyorlardi En son sececeginiz is housekeeping olsun dimi melihhhh 250 dolar alirsaniz haftalik kardasiniz
    Sirket bizi ride a yonlendirmisti ama bu sene cok fazla calisan vardi ve dogru duzgun saat alamadik seneye ride in durumu ne olur bilmem ama house keeping den daha kotu olamaz
    Tesekkurler bilgin icin . Peki 6 Flags ile irtibata gectigimiz taktirde is sozlesmesi yollama durumlari var mi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

work and travel öğrencisinin gidebileceği en ideal yer bence six flags

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı brll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    work and travel öğrencisinin gidebileceği en ideal yer bence six flags
    bence değil. çok daha güzel ve basit işler mevcut.Ve Six flagste çok daha fazla kazanma imkanı varken, parka işçi yığılması nedeni ile paycheckler %30-40 oranında anında düşebiliyor...Buda bir risktir..Bu sene yaşananları örnek verebilirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

six flags te calismak istiorsan eger sana en basit seyi soyleyeyim hic burdan is sozlesmesi felan alma ds formunu al git .adamlar essek gibi isci aliorlar bizim arkadaslar girmisti kimseyide geri cevirmediler.Ama melihinde dedigi gibi bu sene cok isci yigilmasi vardi.paycheckler baya kotuydu seneye ne olur bilemem .sirketler direk amerikada kiriz var yok bilmem ne felan diorlardi ama....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada .Sixflags ler icinden en iyisi olan greatescape sadece overtime i onlar veriorlar ve is de okadar zor degil .biz new england ve nj dekine gitmistik konustuk orda calisanlarda 40 i gecirmiorlar ve essek gibi calistiriorlarmiss...Eger sixflags de caliscam diorsaniz greatescape en iyisi

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı safira_rafet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada .Sixflags ler icinden en iyisi olan greatescape sadece overtime i onlar veriorlar ve is de okadar zor degil .biz new england ve nj dekine gitmistik konustuk orda calisanlarda 40 i gecirmiorlar ve essek gibi calistiriorlarmiss...Eger sixflags de caliscam diorsaniz greatescape en iyisi

Gecen sene arkadasim 4300$ paycheck almis . Son 2 hafta da 1000$ almislar .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim de ilk 1 bucuk ay berbatti son 3-4 hafta iste en iyi olarak 430 u gorduk

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar, Peki sizce, chicago six flags mi, lake george six flags mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu sene bizde six flags ny a gidiyoruz ama restorantta çalışacağız hala değiştirme şansımız var yani lifeguardlık olabilir otelde ne dersiniz ne secelim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gepetto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu sene bizde six flags ny a gidiyoruz ama restorantta çalışacağız hala değiştirme şansımız var yani lifeguardlık olabilir otelde ne dersiniz ne secelim
    six flags restorantta mi calisacaksiniz...yoksa bagimsiz mi?
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirket Cv Sayfama Pozisyon Olarak Restorant Yazmış Ben Food Isterim Diye Tutturunca Onlarad Restoranta Verdi Bağımsız Ne Oluyorki

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şirket Cv Sayfama Pozisyon Olarak Restorant Yazmış Ben Food Isterim Diye Tutturunca Onlarad Restoranta Verdi Bağımsız Ne Oluyorki
    yani food islerinde calisacaksin sen ozaman..restorant diince oark disinda biyerde calisacaksin sandim..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

lake george denilen yer queensbury oluyo sanırım aratıyorum aynı yer çıkıyo haritada
    uzun saçlı erkek kabul etmiyolar mı kesinlikle?bizim gruptan bi arkadaş uzun saçlı.fuarda konuşsak kabul edilebilir mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim Merak Ettiğim Konu Food Iyimidir Yeterince Overtime Alabilirmiyiz Yoksa Lifeguardlık Mı Tercih Edelim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@EdenBeast

uzun sacli kabul etmiyor diye bisi yok..kabul ediliyor..gecen seneden birsuru arkadas vardi calisan food da..ama sen yine is fuarinda essegi saglama bagla

@gepetto

food da yeterince overtime aliyosunuz ilk zamanlarda..size veriyorlar ridelara vermiyorlar..ama sonlarda dogru ise ridelara veriyorlar sizde azalma basliyor..lifeta boyle bir durum sozkonusu dill..food cok kapsamli..mesela bir ocak bolumune gidersin birde gidersin paketleyip siparise sunmaya gb ..cok fonksiyonlu..gun boyu yemek kokucaksin..bence kotu ..ama terch meselsi tabi
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim Merak Ettiğim Konu Food Iyimidir Yeterince Overtime Alabilirmiyiz Yoksa Lifeguardlık Mı Tercih Edelim
    simdi söle bi durum var bildigim kadarıyla foodda saate 7.15 life da 8.00 alıolardı.size söledikleri herkese aynı dedikleri.ama otelin havuzunda calısmak daha karlı kapalı olduu icin her zaman calısabilirsiniz.lake george un havası hic belli olmuyo gayet iyiyken yagmur yagabilio ve havuz kapanabiliyo.ayrıca havuzun kapanması parka göre daha erken secim sizin

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sigma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    simdi söle bi durum var bildigim kadarıyla foodda saate 7.15 life da 8.00 alıolardı.size söledikleri herkese aynı dedikleri.ama otelin havuzunda calısmak daha karlı kapalı olduu icin her zaman calısabilirsiniz.lake george un havası hic belli olmuyo gayet iyiyken yagmur yagabilio ve havuz kapanabiliyo.ayrıca havuzun kapanması parka göre daha erken secim sizin
    sigma senle ben gurur duyuyorum..vaybe yazdiklarini sanki suan senin agzindan dinliom ben..
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı S-pectacuLar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sigma senle ben gurur duyuyorum..vaybe yazdiklarini sanki suan senin agzindan dinliom ben..
    eyvallah kardes.maksat yardımcı olmak zamanında biz cok aradık bisiler ögrenmek icin

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sigma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardes.maksat yardımcı olmak zamanında biz cok aradık bisiler ögrenmek icin
    bilmemmi...hatta elinde baya dokuman vardi seninn..nerde ne var fln gb..bak duygularim depresti bnm
    S-pectacular

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar nedne 6 flags ... diger işlere göre avantajları neler bunlardan bahsedebilir misiniz biraz...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı dingin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nedne 6 flags ... diger işlere göre avantajları neler bunlardan bahsedebilir misiniz biraz...
    diger isler,, nelerle kiyaslayalim.six flgas eglence parki..kiyaslamak istedigin hangi sirketler mesela
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı dingin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden six flags mi cunku diger is dersen six flags bünyesi icinde rider olarak da calısabilirsin foodcu olarak da calısabilirsin lifeguard olarak da calısacagın is cesitli yani.ama neden six flags dersen amerikanın en isimli parklarından biri kendisi ve amerikalılar isme cok önem veriyorlar yanılmıyorsam 7tane parkı mevcut.bu yüzden calısanına da ona göre davranıyor mesela para konusunda cok rahat olabilirsin her hafta aynı gün paycheck in elinde olur alamayabilir miyim yada kesinti yaparlar mı die düsünmezsin.ben six flags te cok extrem bi durum olmadıkca ne isten cıkarılan duydum ne de oraya kadar gidip ise alınmayan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)