Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 144 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Hampshire / North Conway

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

CAV teşekkrler de firma bu konuda çok yardım etmiyo haftalık 70-80 dolara kalabilecğim pansiyon vb birşeyler var mı ??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Burger king neden risk çok bilmeden seçtim biraz da zoraki oldu ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı teflon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Arkadaşlar bende north conway de burger kingde çalışcam. Bir çogumuz gibi bende konaklama ayarlamadım henüz çalışacağım yerde sağlamıyor napabilirim tavsiye edebileceğiniz bişeyler var mı yada gidenlerle birlikte ev fln tutabilirz ?
    ben de bulamadım :S

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Settler's Green Outlet'teyim hocam ben.Özellikle ziyarete gelmene gerek yok bir Türk'ün Conway de kalıpta benimle karşılaşmama ihtimali pek yok zaten Görüşürüz illa ki.
    2.iş için yardımcı olursun artık bize de

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yok hocam ya sıkıntı olmaz.Bana bak bu kacıncı olacak henüz 2 nin üstünde girmedim vize görüşmesine bu sene de dahil Ucak biletiyle ilgili söyleyeceğim NY a değil Boston'a alın kesinlikle.Ulaşımla ilgili konuyu foruma sonra acacağım.[/QUOTE]

hacı ucak biletinide aldık bi vize kaldı allahın izniyle onuda bi alısak tmm dır bu arada ucak biletini ayın 13 une istanbul boston a aldık 1 de ordayız 4 gibi concordbus otobuslerı var direk logan airportdan north conwaya giden tek yon 35 dolar onlara bınıp gıdıcez öle dusunuyoruz sımdılık north conwayden zaten işveren bizi alıcak öle konuşduk
    FORZA ES-ES

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

CAV teşekkrler de firma bu konuda çok yardım etmiyo haftalık 70-80 dolara kalabilecğim pansiyon vb birşeyler var mı ?

Burger king neden risk çok bilmeden seçtim biraz da zoraki oldu ?
    Hocam o fiyattan pansiyon bulman zor günlük en az 40-50 dolardan başlıyor o da sezon henüz başlamadığından.Self gitmiyorsan şirketin yardımcı olmak zorunda söylediğim gibi orada olsam en fazla 2-3 gün sürer konaklama bulmak ama yine de bir soruştaracağım tekrardan haber cıkarsa haber ederim.

Burger king risk dedim cünkü managerleri epey sıkıntılı saat durumuda öyle burger kingin belki en önemli avantajı 2. iş olarak mcdonalds veya DQ ya rahat girebilmen olacak senin için.Önyargı oluşturmak istemem kafanda ancak işin zorluğu falan biraz sıkıntı yaşacaksın gibime geliyor orada.

Alıntı gulse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.iş için yardımcı olursun artık bize de
    Ben gittiğimde outletler pozisyonlarını coktan doldurmuş olacaktır muhtemelen.Ama ben oradayken işci arayan falan olursa ilk haberi olan sizler olursunuz onun garantisini verebilirim

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hacı ucak biletinide aldık bi vize kaldı allahın izniyle onuda bi alısak tmm dır bu arada ucak biletini ayın 13 une istanbul boston a aldık 1 de ordayız 4 gibi concordbus otobuslerı var direk logan airportdan north conwaya giden tek yon 35 dolar onlara bınıp gıdıcez öle dusunuyoruz sımdılık north conwayden zaten işveren bizi alıcak öle konuşduk
    Aynen öyle hocam 3.40 taki o otobüsü kacırırsanız ertesi güne kalırsınız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

CAW gerçekten bu konaklama işi sıkıntı olacak gibi duruyo b,irçok kişi benm gibi muzadrip bu konudan şirket dışında oraya gittiğimizde kendimiz bişeyler ayarlayamazmıyız ben 11-12 gibi biletimi alacağm.

Tecrübe Puanı
    23

CAW gerçekten bu konaklama işi sıkıntı olacak gibi duruyo b,irçok kişi benm gibi muzadrip bu konudan şirket dışında oraya gittiğimizde kendimiz bişeyler ayarlayamazmıyız ben 11-12 gibi biletimi alacağm.
    Ayarlanabilir tabi.Sizi orada karşılayacak sponsor firmanın falan adamı yok mu onlarda yardımcı olur ? veya daha da kolayı calışacağınız yerde calışan diğer Watcıların kaldıkları evlerin sahipleriyle konuşabilirisiniz.O tarihlerde yer olacaktır muhtemelen.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Question Boston logan to North conway

Bostan logan'a gidecez işe bak uçak 14:20 de orda olacak gibi North Conway son otobüs 3:46 pm inş yetişiriz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Burdan CAV dışında KTÜ Den varsa yazsın bakayim bi ..uçak saatleri Boston için kötü

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı gfb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdan CAV dışında KTÜ Den varsa yazsın bakayim bi ..uçak saatleri Boston için kötü
    hangi tarihlerde gidiyorsunuz bilmiyorum ama.north conway tarafına giden concourd bus 9.20 ve 3.40 şekilde.bu zaten job offer de yazılıdır.Boston a giden 05.50 sabah kalkışlı veye diğeri oluyo ki ondan almışın.biletini değiştirebilme imkanın olabilir.Onu sorabilrisin.Çünkü gümrükte amerikaya girmek için sıra bekleniyo bavuldu falan derken gecikebilrsn.İşini garantiye al bana kalırsa .bileti aldığın yerle konuş benim otobüse binmem gerekiyo diye.kaçırırsan bir gün beklemek zorunda kalırsın sabahki otobse binebilirsin buarada biletini hangi güne aldın ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hangi tarihlerde gidiyorsunuz bilmiyorum ama.north conway tarafına giden concourd bus 9.20 ve 3.40 şekilde.bu zaten job offer de yazılıdır.Boston a giden 05.50 sabah kalkışlı veye diğeri oluyo ki ondan almışın.biletini değiştirebilme imkanın olabilir.Onu sorabilrisin.Çünkü gümrükte amerikaya girmek için sıra bekleniyo bavuldu falan derken gecikebilrsn.İşini garantiye al bana kalırsa .bileti aldığın yerle konuş benim otobüse binmem gerekiyo diye.kaçırırsan bir gün beklemek zorunda kalırsın sabahki otobse binebilirsin buarada biletini hangi güne aldın ?
    hangi tarihte gidiyosun gulse hangi havayolları ile ev bulabıldınmı bu arada
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi tarihte gidiyosun gulse hangi havayolları ile ev bulabıldınmı bu arada
    13 haziran klm sonra amsterdam 5.50 de biniyorum sizinle aynı uçakta yani yarın alıyorum biletimi.ev olarak da daha ayarlamadım danışmanım önce vizeni al dedi ama büyük ihtimalle ned sullivan's apartments da kalıcam.siz ne yaptınız ?

Tecrübe Puanı
    23

Bu cümlenin barındırdığı fikri tam olarak anlamış değilim Hocam gidiş saatleri belli zaten North Conway'e.
    Konu cAv tarafından (18-05-2012 Saat 12:53 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

13 haziran klm sonra amsterdam 5.50 de biniyorum sizinle aynı uçakta yani yarın alıyorum biletimi.ev olarak da daha ayarlamadım danışmanım önce vizeni al dedi ama büyük ihtimalle ned sullivan's apartments da kalıcam.siz ne yaptınız ?
    iimiş tmm bakalım biletleri dedigim gibi aldık bizde sadece bi vize alma işi kaldı ev felan hersey tmm işverenle haftada 5 6 kez mesajlasıyoruz ingilizce geliştirme acısından oda yanlıslarımızı bulup duzeltıyor arada soru felan soruyoruz işde 6 hazirana vize randevusu alıcakdı bizim şirket umarım dahada ertelemez artık bi 18 i dediler bi 25 dediler 1 haziran dediler benim hatunun sınavlara dek geldi olmaz dedik 6 haziran bakalım hayırlısıyla ... başka bi sorun yok bizde şuan tek derdimiz vize
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

görünüşe göre en erken biz gdiyrz 6haziranda 05.50 klm uçağyla ,gerçi çok erken bi tarh deil ama olsn .uçağmzda 1.30 gbi iniş yapıcak galiba,3.40ta ki otobsü kaçrmayz inş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

gülse maalesef 06:20 saattinde roma aktarmalı ucakla bostona gideicem dediğin gibi zaten concord var o saatlerde oraya 24 haziran gelen varsa roma aktarmalı yazsın. tek aktarma olacak o biraz avantaj gecikme olmaz belki. dovey di galiba oraya giden otobüsler var artık gecikirseniz orada bir gün konaklayabilirsiniz North conwaya daha yakın.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hocam ben haziran sonunda gideceğim.Sen ne zaman gideceksin tam olarak ? Orada olursam konaklama bulmamız en fazla 2-3 gün alır sana.
    Cav sennin gidiş ne zaman ? Kardeş KTÜ lü olarak zten gec gidiyoruz vay arkadaş ya . millet haziran bası gidiyor. neyse artık geç döneriz.

Tecrübe Puanı
    23

Cav sennin gidiş ne zaman ? Kardeş KTÜ lü olarak zten gec gidiyoruz vay arkadaş ya . millet haziran bası gidiyor. neyse artık geç döneriz.
    Hocam e-mailde dediğim gibi.Belli değil henüz benim iş.KTÜ 3 yıl önce bütünlemelerle birlikte 10 temmuzda bitiriyordu yine hazirana kadar iyi geliştirdiler kendilerini

Benim bir de mezun büt. çıkış falan olayları var bu sene karışık durumlar anlayacağın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hocam e-mailde dediğim gibi.Belli değil henüz benim iş.KTÜ 3 yıl önce bütünlemelerle birlikte 10 temmuzda bitiriyordu yine hazirana kadar iyi geliştirdiler kendilerini

Benim bir de mezun büt. çıkış falan olayları var bu sene karışık durumlar anlayacağın
    anladım. peki benım ulasım ıcın ne dıyorsun turkıyeden sabah 6.20 de binecem saat farkını hesaplamadım şimdi kafam karıstı. 15 saate gıdıyorms ben oraya ındıgımde abd saatine göre kac olur ?

bıde ınternnetten baktıgım abd otobus saatlerı kendı saatıne göredır degıl mı ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

anladım. peki benım ulasım ıcın ne dıyorsun turkıyeden sabah 6.20 de binecem saat farkını hesaplamadım şimdi kafam karıstı. 15 saate gıdıyorms ben oraya ındıgımde abd saatine göre kac olur ?

bıde ınternnetten baktıgım abd otobus saatlerı kendı saatıne göredır degıl mı ?
    Gittiğin yerin şu anki saatini internetten öğren.Bu saat farkını 15'e eklersen oraya indiğindeki saat farkını bulmuş olursun.Birde bu saat farkı belirtilmiş hali biletinizdeki varış saatidir üstüne bi saat eklemenize gerek yok.Otobüs saatleride yerel saatlerdir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gittiğin yerin şu anki saatini internetten öğren.Bu saat farkını 15'e eklersen oraya indiğindeki saat farkını bulmuş olursun.Birde bu saat farkı belirtilmiş hali biletinizdeki varış saatidir üstüne bi saat eklemenize gerek yok.Otobüs saatleride yerel saatlerdir.

o zaman yapraklara gelecez inş kaçırmam

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Allah başka dert vermesin hocamGiderken tek düşünülen şey zamanında varmak ama bide vardığın yerde yaşayabileceğin muhtemel sorunlar var,ve önceki sorunları saniyesinde unutuyosunO yüzden şimdiden bunları dert etmeyin,bence...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

başka gelen yokmu ya özellikle 24 ünde )

Tecrübe Puanı
    23

başka gelen yokmu ya özellikle 24 ünde )
    Hocam o tarihlerde gidecek tanıdıklarım var direkt 24 ü de olabilir bağlantı kurdurturum o tarihe alırlarsa.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı dennisdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar north conway,NH de Dunkin' donuts işini biliyomusunuz nasıldır, north conway nasıldır biliyomusunuz yardımcı olursanız cok secineceğizzzz
    bende north conway,NH de Dunkin' donuts da çalışacağım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

sn nezmn gdysn ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı nadide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende north conway,NH de Dunkin' donuts da çalışacağım

Arkadaş Türkiye nini yarısı North Conway e mi gelıyor D

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hocam o tarihlerde gidecek tanıdıklarım var direkt 24 ü de olabilir bağlantı kurdurturum o tarihe alırlarsa.
    Bi araştırsana sen Alitalia ile gidecem zaten Mesut

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bayanları Donutsa vermişler erkekleride abur cubura pizzacı falan

Pizza hut beklerim planlar büyük

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)