Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2011 Outer Banks/North Carolina Rehberi (Kill Devil Hills, Kitty Hawk, Nags Head...)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı comanche Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Ben de bu yıl bir arkadaşımla birlikte Nags Head'de olucam, Beach Mart'ta çalışıcaz, kalıcak yerimizi de işveren ayarlıyor. Şuana kadar her şey sorunsuz gidiyor. New York'tan Norfolk'a greyhoundla gidicez fakat biz Norfolk'ta otobüsten indikten sora Nags Head'a ulaşımı pathway aracılığıyla tam olarak nasıl yapıcaz? Parayı burdan direkt mi ödemek zorundayız, gidince ödeyemez miyiz? Bir de pathways'in danışmanlık hizmetlerinden yardım almak için nasıl bir prosedürü izlememiz gerekiyor?
    Şimdiden teşekür ederim
    Öncelikle Pathways'e kayıt yaptırmanız gerekiyor, internet sitesi üzerinden.

Daha sonra Info for Students->Transportation->Arranging Transport with Pathways.

Bu sırayı izleyerek sitedeki sayfaları inceleyin, karşılama noktaları ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ödemeyi internet üzerinden önceden (in advance) yapmanızı istiyorlar. Bu şekilde sizin için kesin rezervasyon yapılıyor.

Oradaki koşulları dikkatlice okuyun. Pathways transportation kullanmak isteyen arkadaşlar en az 1 hafta önceden Pathways ile irtibata geçmeniz gerekiyor. Herhangi bir aksilik çıkmaması ve zamanında karşılanabilmeniz için bu gerekli.

Alıntı girl_interrupted Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    owner occupied nedir?
    Owner occupied demek ev sahibi de sizinle beraber yaşıyor olacak demek. Outer Banks'te evler genelde iki katlı villa tipidir. Evin üst katında onlar yaşıyordur ve alt katını kiraya vermişlerdir. Özetle ev sahibi de evde olacak demek.

İlla evin alt katı olacak diye bir koşul yok. Size evdeki herhangi bir odayı göstereceklerdir. Üst katta da olabilir.

Ben de ev sahibiyle kalmıştım. Varlığı yokluğu belli değildi. Genelde evde olmazlar ve hiçbir şekilde sizi rahatsız etmezler.
    Konu Lukewarm tarafından (02-06-2011 Saat 10:37 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Lukewarm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Owner occupied demek ev sahibi de sizinle beraber yaşıyor olacak demek. Outer Banks'te evler genelde iki katlı villa tipidir. Evin üst katında onlar yaşıyordur ve alt katını kiraya vermişlerdir. Özetle ev sahibi de evde olacak demek.

İlla evin alt katı olacak diye bir koşul yok. Size evdeki herhangi bir odayı göstereceklerdir. Üst katta da olabilir.

Ben de ev sahibiyle kalmıştım. Varlığı yokluğu belli değildi. Genelde evde olmazlar ve hiçbir şekilde sizi rahatsız etmezler.
    Bu şekilde olan konaklamalarda evde party durumları pek mumkun olmaz heralde. tek güzel yani ev sahiplerinin varlığı yoklugu bir olması sanırım ? hiç böyle kalmadığımdan soruyorum merak ettim de
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şekilde olan konaklamalarda evde party durumları pek mumkun olmaz heralde. tek güzel yani ev sahiplerinin varlığı yoklugu bir olması sanırım ? hiç böyle kalmadığımdan soruyorum merak ettim de
    Gayet mümkündü. Biz 3 tane parti yaptık. Ev sahibesi de hiçbir şey demedi. Evi yakıp yıkmadığınız müddetçe de bir şey demeyecektir. Önceden de nezaketen izin alınırsa hiçbir problemle karşılaşılacağını sanmıyorum.

Yaz boyunca çeşitli partilere katılma imkanım olmuştu. Açık ara en zevkli olanları Amerikalı arkadaşlarımın yaptıklarıydı.

Parti yapmaktan ziyade yapılana katılmak bence daha mantıklı

Ev sahibi olmasının güzel yanlarından biri ev sahibinin arabası olması. Seni istediğin yere arabayla götürmesi. Etrafı çok iyi bilmesi ve sana herhangi bir konuda yardımcı olabilecek bir çok kişiyi şahsen tanıması. En güzel yanı ise yanında bir "Native Speaker" olması. Çalıştığın işe bağlı olarak her zaman ingilizce pratik yapamıyor olsan bile, ev sahibiyle konuşarak pratik yapabiliyorsun.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar dün Pathways'i aradım. Olağanüstü yoğunlardı. Konaklama ve Ulaşım konularının riske girmemesi için bugün bir daha arayacağım Pathways'i.

Son olarak bana ulaşan arkadaşlar: gaggos0614(2), girl-interrupted(1) ve mklasl(1). Pathwaysteki yoğunluk Bugün aradığım da bu arkadaşlarla ilgili bilgilendirme yapacağım.

Başka kimseden ses seda çıkmadı. Daha fazla bekleyip de erkenden müracaat eden arkadaşların konaklamalarını riske atmak istemiyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gaggos0614,girl-interrupted, mklasl rumuzlu arkadaşların dikkatine.

Bugün Pathways'i aradım. Arkadaşlarımı sizlerle ilgili olarak bilgilendirdim. Büyük aşama kaydettiğimizi söylebilirim.

girl-interrupted ile başlayalım. Kadir gecesi doğmuş heralde arkadaşımız. Evlerden ev beğen diyorum. Elinde yeterince seçenek olacak. Yalnız gidiyor olman işi epeyce kolaylaştırdı.

gaggos0614 ve mklasl sizin konaklama süreciniz biraz daha yavaş işliyor. Ev sahipleri genelde bayan öğrencileri tercih ettiği için erkek öğrenciler için konaklama bulmak biraz daha zor oluyor.

Zor oluyor fakat imkansız değil. Ellerinde muhtelif evler var ama ev sayısı az. Şimdi neden acele ettiğimi umarım herkes daha iyi anlamıştır.
    Endişelenecek bir şey yok. Allah'ın izniyle siz daha varmadan konaklamanız hazır olacak.

Son olarak herkes bana varış tarihini ve ne ile, nereye varacağına da PM yahut mail yoluyla gönderirse işlemleri daha da hızlandırabiliriz.

NOT1: Daha kendi evimi bile ayarlamadım ben.
    NOT2: Sizin için yurtdışı telefonunu cepten aradım hem de 15dk konuştum. Kıymetinizi bilin
    Konu Lukewarm tarafından (04-06-2011 Saat 02:33 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gaggos0614,girl-interrupted, mklasl rumuzlu arkadaşların dikkatine.

Bugün Pathways'i aradım. Arkadaşlarımı sizlerle ilgili olarak bilgilendirdim. Büyük aşama kaydettiğimizi söylebilirim.

girl-interrupted ile başlayalım. Kadir gecesi doğmuş heralde arkadaşımız. Evlerden ev beğen diyorum. Elinde yeterince seçenek olacak. Yalnız gidiyor olman işi epeyce kolaylaştırdı.

gaggos0614 ve mklasl sizin konaklama süreciniz biraz daha yavaş işliyor. Ev sahipleri genelde bayan öğrencileri tercih ettiği için erkek öğrenciler için konaklama bulmak biraz daha zor oluyor.

Zor oluyor fakat imkansız değil. Ellerinde muhtelif evler var ama ev sayısı az. Şimdi neden acele ettiğimi umarım herkes daha iyi anlamıştır.
    Endişelenecek bir şey yok. Allah'ın izniyle siz daha varmadan konaklamanız hazır olacak.

Son olarak herkes bana varış tarihini ve ne ile, nereye varacağına da PM yahut mail yoluyla gönderirse işlemleri daha da hızlandırabiliriz.

NOT1: Daha kendi evimi bile ayarlamadım ben.
    NOT2: Sizin için yurtdışı telefonunu cepten aradım hem de 15dk konuştum. Kıymetinizi bilin
    bizim için uğraştığın için çok teşekürler umarım sana da bize de uygun bir ev bulunabilir ve türkiyeden ayrılmadan kafamız umarım rahat olur.ben bilgileri sana pm olarak atuyorum
    secret nerde burda

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mklasl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim için uğraştığın için çok teşekürler umarım sana da bize de uygun bir ev bulunabilir ve türkiyeden ayrılmadan kafamız umarım rahat olur.ben bilgileri sana pm olarak atuyorum
    Bu tür paylaşımların yapılması burada beni gerçekten mutlu ediyor.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür paylaşımların yapılması burada beni gerçekten mutlu ediyor.

Teşekkür ederim. Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Keşke elimizden daha fazlası gelse.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar son bir hatırlatma yapmak istiyorum.

Yarın akşam Pathways'e konaklama listesini yollayacağım. Daha önceden benimle irtibata geçmemiş olan arkadaşlar en geç yarın 18.00'a kadar

1)Ad-Soyad
    2)Çalışacağı yer
    3)Amerika'ya varış tarihi

bilgilerini bana pm veya e-mail yoluyla iletebilirler.

Ayrıca doğrudan çalışacağı yere ulaşamayacak olan arkadaşlar için de bir "Transportation List" yapmayı düşünüyorum. Bu listeyi Pathways'e yollayacağım. Bu şekilde sizi karşılaması için birilerini ayarlayabiliriz.

Ulaşım listesi için varış tarihinizden 1 hafta önce bana haber vermelisiniz. En garantili yol bu.

Esen kalın...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lukewarm orada sana bi yemek ısmarlamazsam rahat uyuyamam )
    Canımsın valla Çok teşekkürler..

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Teşekkür ederim. Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Keşke elimizden daha fazlası gelse.
    Elinden geldiği kadar yap yeter hocam.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar son bir hatırlatma yapmak istiyorum.

Yarın akşam Pathways'e konaklama listesini yollayacağım. Daha önceden benimle irtibata geçmemiş olan arkadaşlar en geç yarın 18.00'a kadar

1)Ad-Soyad
    2)Çalışacağı yer
    3)Amerika'ya varış tarihi

bilgilerini bana pm veya e-mail yoluyla iletebilirler.

Ayrıca doğrudan çalışacağı yere ulaşamayacak olan arkadaşlar için de bir "Transportation List" yapmayı düşünüyorum. Bu listeyi Pathways'e yollayacağım. Bu şekilde sizi karşılaması için birilerini ayarlayabiliriz.

Ulaşım listesi için varış tarihinizden 1 hafta önce bana haber vermelisiniz. En garantili yol bu.

Esen kalın...
    bizim şuan konaklama için bişi yapmamız gerekmiyor sanırım sana gerekli bilgileri verdik şimdi gelmemize bir hafta kala da ulaşım için seninle bağlantıya mı geçecez Osman?
    secret nerde burda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhabalar Arkadaslar
    Amerikaya sag salim varmis bulunmaktayim. Gelir gelmez ilk is sizin konaklama ve ulasim sorunlariniza el attim.

Bazi arkadaslarin kalacak yerlerini buraya geldiklerinde is verenleri ayarliyor. Food Lion calisacaklara kalacak yer konusunda is verenleri yardimci oluyor. Buraya gelince onlarin tekliflerini de degerlendirebilirsiniz. Bir hafta otel masraflarinizi karsilandigi icin. Kafaniza gore bir yer bulmak icin yeterince zamaniniz olur.

Su an elimizde Milepost 9 da bir ev var. 604 Holly St, uzerinde. Evde 5 yatak odasi 2 tane banyo var. Toplamda 10 kisi kalacak. Yani her odada 2 kisi. 80$ depozito 80$ kira. Benden konaklama talebinde bulunan butun arkadaslari bu eve yerlestirebiliriz.Erkekler icin konaklama bulmak gitgide guclesiyor.

Yukaridaki ev icin acele bir seyler soylemeniz gerekli yoksa evin ucmasi an meselesi. Evi gidip gorecegim. Kafaniza yatiyosa ev kacmasin diye 100$ depozitosunu da veririm.

Ulasim ioin Transportation | Meeting the needs of the international students living and working on the Outer Banks of North Carolina buradan varis tarihini-saatini, havayolu sirketini ve ucus numarasini ad ve soyadinizla beraber Pathwayse yollamaniz gerekiyor. Tekrar ediyorun bilgilerinizi bizzat Pathwayse ulastirmaniz gerekiyor.

Su an internete cok fazla giremiyorum. Henuz kendi islerimi bile halletmis degilim.

Bundan sonra bu sayfa uzerinden haberleselim. Maalesef herkese tek tek email yollacak kadar zamanim olmuyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

osman hocam best westerne çok yakın benimkini halledersen sevinirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı gaggos0614 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    osman hocam best westerne çok yakın benimkini halledersen sevinirim.
    Tamam evi bir gidip goreyim. Yeterince iyiyse rezervasyon yaptiririm.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamamdır hocam.sağolasın uğraştığın için.görüşmek üzere.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Pathways ile ulasim kullanacak arkadaslarin dikkatine. transportation@.... mail attiysaniz ve size geri donus yapildiysa (confirmation mail) belirlenen saatte orada olun.

Varis tarihi yaklasip da confirmation e-mail alamayan arkadaslar beni haberdar etsin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bu arada Nags Head de ev yok. Kendim bile 3 gundur arkadaslarimda kaliyorum. Ona gore hazirlikli olun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lukewarm kill devil hillsteyim. 3 gundur yoldaydim ve daha yeni internet bulabildim. pathwayse gittik dun ama kizlar icin ev bulmak zor hic ev kalmadi dediler . simdilik bi ailenin yaninda kalyoruz ama bi iki gunluune kalabiliriz. ne yapalim? iki kisiyiz. internete girebilirmiyim bilmiyorum. tel no yaziyorum cagri atarsan arariz. 1252 305 6212 yardim edersen cok sevinirim. gorusmek uzere..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba hocam. ben pathways den biriyle konuştum marty diye biri.bana odayı kiralicaktı ama sonra vazgeçti. bayan kiracı arıyormuş.buldu mu bilmiyorum.adresi : 1609 Ketch Lane
    Town:Kill Devil Hills.

Email:marty.saunders
    Home Phone:252-480-0153
    Cell Phone:252-202-3901

bilgileri pathways den aldım.belki hala kiracı arıyordur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Biz de iki arkadaş kitty hawk'a gidiyoruz ve bizden de 400 depozito 400 biraylık kira aldılar. walmartta çalışıp gezip tozmaya para yetecek mi sizce ? :/

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı girl_interrupted Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lukewarm kill devil hillsteyim. 3 gundur yoldaydim ve daha yeni internet bulabildim. pathwayse gittik dun ama kizlar icin ev bulmak zor hic ev kalmadi dediler . simdilik bi ailenin yaninda kalyoruz ama bi iki gunluune kalabiliriz. ne yapalim? iki kisiyiz. internete girebilirmiyim bilmiyorum. tel no yaziyorum cagri atarsan arariz. 1252 305 6212 yardim edersen cok sevinirim. gorusmek uzere..
    Bugun Pathwaysteydim ve kizlar icin en az 4 tane ev oldugunu soylediler.

Hatta ve hatta Quality Inn'e de ugradim. Durum nedir? Haliniz keyfiniz nasil? Her sey yolunda mi bir kontrol edeyim istedim.

Resepsiyondaki kadindan sag salim vardiginizi ogrendim. Yarin da ugramayi planliyorum.

Kill Devil Hills Food Lion'a da ugradim. Orada calisacak olan arkadaslari henuz goremedim. Orayi da bir daha kontrol edecegim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mermaide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz de iki arkadaş kitty hawk'a gidiyoruz ve bizden de 400 depozito 400 biraylık kira aldılar. walmartta çalışıp gezip tozmaya para yetecek mi sizce ? :/
    Ne kadar gezeceginize bagli biraz. Road trip icin pek yeterli olacagini sanmiyorum. New Yorkta 3-5 gun kalirsiniz. Ya da guneye Miami ye falan gidebilirsiniz. Oradan ucakla New York'a.

Walmart iyi bir sirket. Iyi kazanacaginizi dusunuyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

food lion'da çalışacaklar bugün başlıyor bütün outer bankstaki türk öğrenciler,bekleriz inşallah görüşürüz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet, bu sabah geldik ama burası biraz fazla boş değil mi ? insan yok resmen. burada nasıl vakit geçer yahu !

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ayrıca buradan başka yerlere hiç bir ulaşım aracı yok! nereyi nasıl gezeceğiz ki hangi parayla ? sosyal güvenlik numarasını bekliyoruz ama çıktıktan sonra da işimiz var mı bilmiyoruz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet, bu sabah geldik ama burası biraz fazla boş değil mi ? insan yok resmen. burada nasıl vakit geçer yahu !
    Ayrıca buradan başka yerlere hiç bir ulaşım aracı yok! nereyi nasıl gezeceğiz ki hangi parayla ? sosyal güvenlik numarasını bekliyoruz ama çıktıktan sonra da işimiz var mı bilmiyoruz
    Herkese Merhabalar,

Malum 2011 sezonuna sadece sayılı günler kaldı, hatta saatler Nefesler tutuldu, heyecan dorukta!

2011 Yaz sezonunda kimler Outer Banks'te olacak görelim, tanışalım istedim. Ben 2009 sezonunda Kill Devil Hills kasabasında bulunmuştum. Bu yaz Nags Head kasabasında olacağım.

Sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

Başlıktaki karakter kısıtlamasından dolayı diğer kasabaların adını yazamadım. Avon, Duck, Corolla, Southern Shores, Manteo, Wanchese ve irili ufaklı birkaç kasaba daha.

Outer Banks bir şehir adı değil, okyanus ve göl arasında kalan kıyı bölgeye verilen ad. Bunlar genelde küçük kasabalar oldukları için hepsi için ayrı ayrı başlık açmak mümkün olamayacağı için hepsini bu başlık altında toplamayı uygun gördüm.

Bir yaz sezonunda 40-60 arasında değişen bir Türk öğrenci nüfusuna sahip bu bölge.

Genel Özellikleri:

Oldukça güvenli.

Oldukça sıcak ve nemli.

Ne çok pahalı ne çok ucuz.

Food Lion, Wal*Mart, Harris Teeter, K-Mart mevcut.

Toplu taşıma yok. Ulaşım aracınız bisiklet.

Güzel ve sakin kasabalar.

Türkler için 2.iş imkanı var ama zor.(Rus ve Ukraynalılar çoğunu kapmıştırlar) Günlük boya, inşaat ve temizlik işleri bulunabilir.

Konaklama oda kirası kişi başı 75-100$ arası (2-3 kişilik odalar)

Ev kiralamak mümkün 4 kişi aşağısı mümkün değil kurtarmaz.

"PATHWAYS" adında bir yardım kuruluşu var. Her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırlar. 40$'a size bisiklet kirarlar. Bisikleti iade edince 20 dolar geri alırsınız. İrtibata geçerseniz sizi Norfolk havaalanından alırlar, Social Security Office'e götürürler, alış-veriş ve eğlence gezileri düzenlerler. Tabii bunlar için kısmi ücretler ödemeniz gerekir.

Nags Head'de bulunan bir kilise de bisiklet kiralıyor.

Bazı kiliseler belirli akşamlarda ücretsiz yemek verirler. International Dinner adı altında. Her milletten adam katılır. Bedava ve sınırsız yemek verildiği için katılım yüksektir. Bütün WATçılar ordadır Tabii ki babalarının hayrına yapmıyorlar bunu. Misyonerlik hizmeti. En yakın cami Norfolk'ta onu da söylemeden geçmeyelim.

Büyük çaplı alış-verişler için Virginia Beach/Norfolk'a gidebilirsiniz. Best Buy, Target vs... orada bulabilirsiniz.

Gece hayatı pek yoktur. Mekanlar erken kapanır. Ev partileri yaygındır.

McDonalds, Pizza Hut, Dominos, Wendy's, Arby's yemek için kullanılabilir. McDonalds'ın eski bir çalışanı olarak tavuk ve balık dışına çıkmamanız önerilir.

Şimdilik aklıma gelen bunlar. Aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz.
    Bu Kill Devil Hills icin yazdigim ilk mesajdi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaslar biraz fazla onyargilisiniz. Jetlag vs. sebeplerden dolayi psikolojiniz bozuk o kadar. Biraz zaman verin. Hepsi yoluna girer. Soylenerek ancak kendinizi yipratirsiniz.

"If you don't like something, change it. If you can't change it, change the way you think about it."

Okyanusta ve sahilde harika zaman gecirebilirsiniz. 3-5 dolar verip bir tane boogie board alip surf yapabilirsiniz. Sahilde voleybol, futbol akliniza ne eserse oynayabilirsiniz. Havalar guzel gittigi muddetce piknik yapabilirsiniz. Her yer yesillik. Yalniz olmamak sartiyla jogging yapabilirsiniz. Bisiklet surebilirsiniz.

Burasi bir Istanbul veya New York degil. Ama bence essiz bir yer. Tadini cikarmaya bakin. Binlerce turist dunyanin parasini verip bosuna gelmiyor buraya. Dinlenin. Kafanizi bosaltin.

KRY89 su an Kill Devil Hillste dunya kadar Turk var. Dunkin Donuts, Food Lion, Wings, Quality Inn, Best Western ve aklima su anda gelmeyen baska yerler.

Aklimda bir Turkish Day organize etmek var. Tum mekanlari tek tek gezip butun Turklerin seceresi cikartacagim.

Yalniz kalirsaniz hicbir yerin tadi yok. Turk veya yabanci, beraber zaman gecirmekten hoslanacaginiz birilerini bulun. Eve kapanmayin. Yagmur vs. olmadigi surece disari cikin.

Milepost 8.5 herhalde herkese uyar. Bir aksamustu toplanip sahile gidelim. Forumdan kim varsa bulusalim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ben yarın nerde konaklayacağımı bilmiyorum,pathways bulamadı,2 gündür gidiyoruz bişey yok sağa sola her yere sordum ev yok ne yapacağımızı bilmiyoruz,2 kişiyiz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya yok mu evini paylaşacak kdh'de :/

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)