Work and Travel 2025
Sayfa 13 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 391011121314151617 ... SonuncuSonuncu
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 361 ile 390 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Six Flags The Great Escape Lake George/NY

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mustafa61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hazır gıtmısken ozlersenız turk yemeklerını bı ALI BABA EXPRESS e ugrayın selamımıda soleyın huseyın abı sıze bı kıyak gecer

aklımda bulunsun vizeyi alırsam oraya da uğrarım

bi karnıyarık, pilav yerim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende henüz yollayamıyorum pm. Adım soyadımı aratarak faceden bulabilirsin is smile burdan yasak galiba msn vermek :S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşlar new jersey e giden yok mu yaa six flags?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Vizeyi aldım çok şükür, büyük ihtimal 10'unda oradayım inşallah.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

vize reddi almazsam 18 Haziran'da Lake George'ta beraberiz sanırım Malum özel mesaj atmak yasak, adım Barış Can Aydın, İstanbul üniversitesinde okuyorum facebooktan bulabilirsiniz. Gidecek arkadaşlarla tanışsak çok iyi olur...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Vize görüşmen iyi geçer de alırsın vizeni inşallah. Ben çok korkmuştum ama sandığımdan kolay oldu çok şÃ¼kür, şimdi uçak biletim bile oldu çok mutluyum. :P

Ayrıca özel mesaj yasak değil ki 10 mesaja sahip olduğunda atabilirsin.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hayırlı olsun vizen darısı başıma vizeden korkmuyorum ingilizcem iyi ve not ortalamam 3.18 sevis yayınlandığında herşey tamamdır ,özel mesaj da bir anlık dalgınlığıma gelmiş 10 mesajım olmadığından atamıyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ooo, bombalı saldırı planın yoksa rahat alırsın. :P
    Herkesin dalgınlığına geliyor, bana da aynından olmuştu.
    Senin ingilizce iyiyse parkta farklı yerlere düşeriz kesin, benim pek parlak değil açıkçası.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

olsun kalacağımız yer sonuçta aynı olacak.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

20 si gibi bende bi arkadaşla gelicem ny six flagse iyi ya bayağa gelen var maşallah trabzondan gelen varmı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

six flags te izin günlerimizde kanada'ya geçebilir miyiz acaba ? 3 saat ottawa

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

millet eğer lake george gidiyosanız ve araba kiralama gibi bir niyetiniz varsa kredi kartınızı kesin getirmelisiniz unutmayın çok işinize yarıyacaktır...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşlar bende bu yaz six flags lake george da olucam ve hillside motel die bi yerde kalıcam, laptop götürüp götürmeme konusunda çok kararsızım daha önce bu motelde kalmış olan varmı? laptopumun başına bişy gelmesinden endişe ediorum da. bir de şöyle bi ihtimal düşÃ¼nüorum gittikten kısa bir süre sonra ucuz bi netbook da işimi görebilir aslında sadece internete giricem nasıl olsa, en azından taşıması kolay olur... ne dersinizz?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende bu yaz six flags lake george da olucam ve hillside motel die bi yerde kalıcam, laptop götürüp götürmeme konusunda çok kararsızım daha önce bu motelde kalmış olan varmı? laptopumun başına bişy gelmesinden endişe ediorum da. bir de şöyle bi ihtimal düşünüorum gittikten kısa bir süre sonra ucuz bi netbook da işimi görebilir aslında sadece internete giricem nasıl olsa, en azından taşıması kolay olur... ne dersinizz?
    öncelikle burdan oraya laptop götürmek pek sağlıklı değil. uçak için extra ağırlık olacaktır ve öğrendiklerime göre greyhound bus'ta genelde zenci ağırlıklı yolcular oluyormuş ve dikkat edilmesi söyleniyor. eğer yalnız gidiyorsan kesinlikle fazla sayıda çanta ve elektronik eşya götürmemeni tavsiye etmem. orada netbook fiyatları 200 $ dan başlıyor ki bu fiyat ülkemize göre çok uygun. orda işe yarar bir netbook alman çok daha iyi olacaktır. motel konusunda bir bilgim yok malesef.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hımm evet sanırım ordan almak daha doğru bi karar olucak, teşekkürler,

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bahsettiğin hoteli de biraz araştırdım gerçekten güzel bir yer özellikle bu yaz havuz açılışı olacakmış parka 8 mil uzaklıkta. tek kişilik odada kaldığın sürece kapını kilitler çıkarsın bir problem olmaz diye düşÃ¼nüyorum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

umarım güzeldir, zaten birlikte gidiceğim arkadaşımla konuştm şimdi o netbook getircekmiş ztn, bende ordan alırım, artık kilitli bi odaya da kimse girmez heralde

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

2 kişi gidecekseniz eğer hiç sorun olmaz ama yine de kapılar kontrol edin ayın kaçında iş başlangıcı yapıyorsunuz ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya o konu brz şÃ¼pheli aslında 15 haziranda işe başlıyo görünüoruz ama ben bu sene mezun olucam ve mezuniyetimin tarihi hala belli değil, ve bu tarihten sonraysa da mezuniyet törenimi kaçıramam! işe biraz geç başlarım öle bi şansım warsa tabi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

mezun mezun wat hayırlı olsun

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

eyw, güzel olcak inş, beklentilerimi düşÃ¼k tutmaya çalışıyorum ama nafile

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben de öyle yapmaya çalışıyorum ama ineceğimiz havalimanı bile bir şaheser

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de six flags great escape'e gidiyorum. 15-20 Haziran arasında tek gidicek arkadaşlar varsa birlikte gidebiliriz (:

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb arkadaşlar yorumlarınızı okurken çok duygulandım ne şanslısınız ya çok güzel biyere gidiyorsunuz çok güzel zaman geçiriceksiniz bundan eminim.bende geçen yıl lake george steamboat ta çalışmıştım.ama great escape çok gidiyoduk çok eğlenceli bi yer. geçen sene orda çalışan arkadaşlarımızlada aynı yerde kalıyoduk.geçen yıl baya yağmur yağdı orda o yüzden çok saat alamamışlardı çoğu zaman o yüzden çok fazla para biriktiririm ümidiyle gitmeyin. ama sırf bunun içinde vazgeçmeyin lake georgeden.doğa harikası bir yerdir.birda heryere çok yakın.ny, wasıngton dc,boston, niagara,bunlar gezdiğimiz yerler.baya gezdik. bende çok kazanamadım ama kesinlikle paramı çıkardım ve istediğim kadarda gezdim.sorularınız olursa yazın girdikçe cvplamaya çalışırım bildiğim kadarıyla. şuan size çok özeniyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

MBrain 15 ya da 16 haziran'da gitmeyi düşÃ¼nüyorum ancak istanbul'dayım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2010 DA SİX FLAGS A GİDİCEKLER KİMLER:d

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lake georgeye gidecek akadaşlardan araba almayı düşÃ¼nenler varsa satılık 98 model ford windstar 7 kişilik van tarzı arabam var gelirken satmadım bu seneyede giderim diye ama gidemiyorum 1500 dolar civarında satmayı düşÃ¼nüyORUM

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende bu yaz six flags lake george da olucam ve hillside motel die bi yerde kalıcam, laptop götürüp götürmeme konusunda çok kararsızım daha önce bu motelde kalmış olan varmı? laptopumun başına bişy gelmesinden endişe ediorum da. bir de şöyle bi ihtimal düşünüorum gittikten kısa bir süre sonra ucuz bi netbook da işimi görebilir aslında sadece internete giricem nasıl olsa, en azından taşıması kolay olur... ne dersinizz?
    Hilsside motel demek =) 3.5 ay kaldım gecen sene orda. Yer olarak biraz kotu denilebilir sehrin merkezine yurumek yorucu oluyodu. Fiziksel kosulları da oyle mukemmel degildir. Odalar ya 2 kisilik ya 4 kisilik. Genelde 4 kisilik odalar cok fazladır. 1 Tane ortak mutfagı var orda ısteyen yemegini pisirir. Bu sene havuzu acilcakmıs. Bizim zamanımızda havuz da yoktu =)

Ama sahipleri Fred ve Sandy aman allahım bu kadar mı mukemmel insan olunur. Annenin babanın yapmadıgını yapacaklardır sana. Dunya tatlısı insanlar. Her konuda yardımcı olurlar. Hic merak etme. Laptobunuda gotur bence cokta hızlı olmasa bi interneti mevcut. Aksamları isten sonra vakit gecirmek icin iyi oluyodu.

Benden Sandy ve Fred'e selam soylersen sevinirim. Ozledim cidden onlari. Bi de kucuk kizlari Hanna yi opermisin benim icin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

15 haziran da orda olacağım bi problem olmazsa bekle beni lake george

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

aldnmı bileti washburn?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)