Sayfa 11 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 789101112131415 ... SonuncuSonuncu
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 330 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Six Flags The Great Escape Lake George/NY

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar biz giderken yanımızda yiyecek bişeyler götürmeyi düşünüyoruz ama six flagste öğrencilerin kaldığı yerde mutfak falan var mı?en azından bi tencere falan?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim kaldigimiz yerde mutfak var ama moldavyali arkadaslarin yuzunden her daim domuz kokuyor getireceginiz seyleri mikrodalgaya gore getirin derim ben

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben daha vizeyi almadım ama jka lake george e nasıl gıderım somebody help me)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

steve lake e jfk dan air tren ile undergran oradan port aouthorıtı ye gidecek lake georgia ya bilet alacaksın bir öğlenden önce birde 4:30 araba araba var ikinci alternatif olarak ta glens falls a gelir oradan taksi ile lake geçersin.....hadi kolay gelsin daha detaylısını artık ben gidince söylerim perşembe orda olacam ...yazarım tekrar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardesım hersey için saol da şirketin oyununa geldım adamlar ortada bıraktılar benı.. bu sene yatıcak gıbı america rüyam

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

neden steve ne oldu
    neden yatıcak mıs kı amerıka ruyan anlamadım nasıl bı oyuna geldın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ds in bugun gelıcek yarın gelıcek dediler bızde hayaller kurduk. halbukı ortada ne iş var mış ne bişey.. bat geçenlerde iş veren seni kabul etmedi dediler. ben napıcam simdi bu adamları

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı steve707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ds in bugun gelıcek yarın gelıcek dediler bızde hayaller kurduk. halbukı ortada ne iş var mış ne bişey.. bat geçenlerde iş veren seni kabul etmedi dediler. ben napıcam simdi bu adamları
    Full para iadesi istiyceksin. İmzaladıgın sözlesmede sana is bulmak zorunda oldukları yazıyor. İş bulamadınız, yazın da ortası geldi bu saatten sonra olmaz paramı geri verin diyceksin. Tüm başarısızlık size ait, program ücreti + vize ücretlerimi karsılıycaksınız diye direticeksin. Kabul etmezler veya kıvırmaya calısırlarsa bir avukata tanıdıgını al git, veya telefon ettirt senin adına. Mahkemeye vericem vs demekten de hic cekinme. Ama saygılı bir sekilde iletisim kurmak da önemli. İnsanların parasını aldıkları yetmiyormus gibi hayallerini, emeklerini ve zamanını da calısyorlar. Bu sene iyice bıktım bu isten. Allah bu sirketleri nasıl biliyorsa öyle yapsın. Kolay gelsin iyi geceler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet yakuzaya katılıyorum para idaesi talep et ama sen gene üslubunu bozmadan yap burda paranı geri alman sorun deil hayaller çok önemli onları geri iade edmiyolar arkadaşım yanındayız herzamn kolay gelsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eyvallah şirketin adınıda yazarım isteyenlere bide sitenin en başında reklam vermişler... yakuza dediklerinin hepsini yapıcam zaten beklıoruz bi kaç arkadaş pişman olucaklar ama olan bizim hayalerimize oldu

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

lake george da büyük rollercoaster lar varmı acaba?internet sitesinde goremedımde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Çok güzel bilgiler var, çok teşekkürler.
    Bu sene oraya gitme ihtimalim yüksek, çok işime yarayacaktır.(:

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lake georgede 3-4 tane roler coster var ama insan newjersey i gorunce lake george dekıler salıncak gıbı gelıyor bikackere bınınce daha binesin gelmez oyle soleyim

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Lake George Umuttur.....Eğlencedir.....Doğallıktır... Rahatlıktır...
    Lake George Aşktır !!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bi aksilik olmazsa bu yıl tek başıma gidiyorum buraya gidebilecek olan arkadaşlarla haberleşmek isterim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bnde bu yaz ordayımmmmm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu arada giden arkadaslar ulasmak isteyen olursa msnyasak@tekrarihalindebanlanirim.com

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar siz fuara katılacak mısınız bu six flags lake george NY için?yoksa fuara katılmadan mı gideceksiniz?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

siz flags new york için fuara katılmanın bi manası yok diye biliyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 6 flags işe baslama zamanalrı

Arkadaşlar bu sene bizde 4 arkadas NJ six flags a gitmeyi düşünüyoruz. Anadolu üniv. de okuyoruz üçümüzde fakat smdi işe başlama zamanlarına baktım 15.06.2010 ve diğer basşlama tarihi 30.06.2010 diyor

bizim sınav haftamız akademik takvime gore en son 12 hazirnda bitiyor maalesef..ve haziran sonu gitmek için iyi ve 2işler ew kiralama vs gibi seyler için cok geç kalıo bu yuzden 15inde baslamayı düşünüyorum ama en geç hangi gun saat kaç gibi cıksak yetişmemiz mumkun olur hesaplayamadım ben yol nekdr ulaşım ne kdr vs. 1-2 gun geç gitsekolmaz mı sorun mu cıkar ki?
    eğlence parkında ride operations fln istioruz genel olrak..
    GüLümSe GüL GüNeŞee

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bnde siz flags'e gidiyorum ve benmde finallern bitim tarihi 12 haziran.sirketnde haberi var bu durumdan eger ters bişey olsaydı bana soylerlerdi heralde.zaten kayıt yaparken ne zaman gidip ne zaman donecegini soruyolar(keyfi).benm 15 haziran-15 eylul mesela.ona gore amerikada ki sirkete bildiriliyordur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bu pazar iş fuarı var, bir sorun olmazsa ben de bu sene lake george yolcusuyum inşallah.

dessertrun adlı arkadaştan notlar çok güzel bu konudaki, ona burdan ayrıca teşekkür etmek isterim. Oraya gidersem çok yardımcı olacaktır.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı seasse_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu sene bizde 4 arkadas NJ six flags a gitmeyi düşünüyoruz. Anadolu üniv. de okuyoruz üçümüzde fakat smdi işe başlama zamanlarına baktım 15.06.2010 ve diğer basşlama tarihi 30.06.2010 diyor

bizim sınav haftamız akademik takvime gore en son 12 hazirnda bitiyor maalesef..ve haziran sonu gitmek için iyi ve 2işler ew kiralama vs gibi seyler için cok geç kalıo bu yuzden 15inde baslamayı düşünüyorum ama en geç hangi gun saat kaç gibi cıksak yetişmemiz mumkun olur hesaplayamadım ben yol nekdr ulaşım ne kdr vs. 1-2 gun geç gitsekolmaz mı sorun mu cıkar ki?
    eğlence parkında ride operations fln istioruz genel olrak..
    six flags kendi çalışanları için NJ de yurt sağlıyo..NY bilemicem...fakat yüksek ihtimalle ordada vardır..sponsorunuzun sayfasından bakınderim ona...15.06 ve 30.06 sebebi oryantasyon tarihleri olabilir...haftanın 2 günü oryantasyon yapılır ve buna katılamayan işe başlayamaz..onu bi öğrenin bence...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yanlıs yazmsıım bu arada ben lake george da deglm six flagsteym

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ibrahimsari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlıs yazmsıım bu arada ben lake george da deglm six flagsteym
    lake george da bi six flags ibo sen great adventure dasın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende bu yaz lake george da otelde housekeeping olma ihtimalim var ama housekeeping olmak istemiyorum: ( acaba oraya gittiğimde o işi bırakıp yeni bir iş bulmam nası olur(mümkünse six flags) gidiş tarihim de 12-15 haziran arası olacak.
    otelin adı:lake george lake motel
    ve bu otel de daha önce çalışan yada bilgisi olanlar bilgi verirse çok sevinirim
    Konu washburn tarafından (30-01-2010 Saat 07:28 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı AlpErTunga58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu pazar iş fuarı var, bir sorun olmazsa ben de bu sene lake george yolcusuyum inşallah.

dessertrun adlı arkadaştan notlar çok güzel bu konudaki, ona burdan ayrıca teşekkür etmek isterim. Oraya gidersem çok yardımcı olacaktır.
    dessertrun adlı arkadaşın notları nerde acaba linkini yazabilir misin?ben de okuyayım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar lake goerge un havası çok garip bi anda yağmur yağıo bi anda kavuruyo güneş geçen sene bn lake george daydım oteller yağmur yağdığında dolmuo ancak güzel bi otelse baya bi bahşiş getirisi wardır. başka sorularız warsa cevaplarım lake george la alakalı msj da atabilirsiniz
    log jam restaurants -----lake george, ny

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı holapsp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lake goerge un havası çok garip bi anda yağmur yağıo bi anda kavuruyo güneş geçen sene bn lake george daydım oteller yağmur yağdığında dolmuo ancak güzel bi otelse baya bi bahşiş getirisi wardır. başka sorularız warsa cevaplarım lake george la alakalı msj da atabilirsiniz
    siz lake george six flags da hangi pozisyonda çalışmıştınız?2.işte çalışmışmıydınız?bulunuyomu iş?nasıldı genel olarak

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

@river bu basligi en basindan itibaren incelebutun soeularn cevabi var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)