Work and Travel
Sayfa 10 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891011121314 ... SonuncuSonuncu
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 271 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Six Flags The Great Escape Lake George/NY

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 11 haziranda giden varmı bende lake george a gidecem ride operator olarak....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mazlum aynı yerdeyiz sanırım ama sen benden daha erken gidiyorsun ne güzel ben temmuz gibi orda olurum paslaşırız yine ok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler 30 haziranda gidecek varmı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gidergelmez
    ben 1 temmuz 14.20 de kısmet olursa jfk'ye inmiş olacağım.Senin iniş ne zaman?
    Ready to GO Lake George!!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde 4 arkadaş gidiyoruz bu yaz six flags'e. 13 haziran günü akşam 9 gibi jfk'dayız orda sabahlayıp sabah lake george'a geçmeyi düşünüyoruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arklar bn bu gece bınıyorum ucaga stress sardı benı=)macera baslıyor artık kımse olmıcak bı basıma jfk den lakegeorge a gdıcem buyuk ıhtımal gece lake g da olurum ıns bı aksılık.ıns orda karsılasırız yolumuz kesısır..kucuk lake george da elınde tesbıh cıpcop tıplı bırını gorrsenız bılınkı bnmdr slmsız kalmayın=)mc ın arka tarafında bı ew ayarlamıslar ındoor water lıfeguardım hayırlısı dıorum=)))

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kardeşim hadi inşallah sağ salim gidersen haftaya geliyorum bende

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

13 haziranda gidicek var mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar meraba 13 haziranda uçağa binicem öğlen 4 gibi new yorkdayım bi de arkdaşım var ordan lake george gidicez o gün giden arkadaşlar varsa tanışalım beraber gideriz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

erdinç bizim elamanlardan öğrenmişsindir gerçi ama bende 2 temmuz a aldım bileti sanırım senle aynı yerde kalacaz sen ne yaptın kalma olayını şirketin ayarladığı yeri okeyledinmi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

29 haziranda air france ile gidiyorum bu tarihlerde giden varsa konuşabiliriz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

9 haziran 14.30 gibi jfk da olcam. ordam lake georgeye gitcem. o tarihte o saatlerde orda olacak olan var mi..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

15 haziran da biniyorum bende uçağa. varmı 15 haziranda british airways ile giden?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende 12 haziranda gidiorum 12 haziranda gelecek olan baska kımler var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile 20 haziranda lake george a

arkadaslar ben ve bi arkadasım 20 haziran saat 8 8.30 gibi jfk de olacagız ve oradan araba kiralayıp lake george a gecmeyi dusunuyoruz six flags de calısacaz birlikte gitmeyi dusunen varsa cevaplarınızı bekliyoruz

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı thebayezid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben ve bi arkadasım 20 haziran saat 8 8.30 gibi jfk de olacagız ve oradan araba kiralayıp lake george a gecmeyi dusunuyoruz six flags de calısacaz birlikte gitmeyi dusunen varsa cevaplarınızı bekliyoruz
    Planlarınızı farklı şekilde kurgularsanız daha iyi olur. Zira Debit kartınız olmadan araba kiralayamazsınız. İlk once hesap actırıp debit kart almanız gerekiyor. TR deki kredi kartları genellikle sorun cıkartıyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu sene great escape'e ulaşan arkadaşlar benimle iletişime geçerse çok sevinirim.27 haziran'da gidiyorum ve gitmeden sormam gereken bazı şeyler var.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

benım hsbc kartım vardı ve emın olun kı bende daha fazla araba kıralayan olmamıstır hıc bırındede sorun yasamadım yeterlı lımıtınız varsa bı sorun olmuyor yada en ıyısı Fiorex in dedıgı gıbı debit kart cıkartmak yada travel kart ta cıkartabılırsınız ben onlada kıraladım arabayı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sorun beyler bn lake george dayım..bawula alabıldıne esya alın getıren b dunya bısey gtrmıs yıyecek gıyecek hersey...özellikle yiyecek getirin arkadaşlar..warsa sıkıntısı olan yazsın bı kac gune cwp yazarım..
    Konu mazlumdinler tarafından (15-06-2009 Saat 11:35 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kemalsmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    29 haziranda air france ile gidiyorum bu tarihlerde giden varsa konuşabiliriz.
    bende o tarihte 3 arkadaşımla beraber gidiyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mazlumdinler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorun beyler bn lake george dayım..bawula alabıldıne esya alın getıren b dunya bısey gtrmıs yıyecek gıyecek hersey...buralar super aklınız duracak ortamları gorunce bız tr de yasamıomusuz..warsa sıkıntısı olan yazsın bı kac gune cwp yazarım..

oooo mazlum hadi gözün aydın gitmişsin nerde kalıyosun?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mazlum gözün aydın kardeşim ben lake george ulaşımı merak ediyorum nasıl yaptın sen erdi nerdesin abi gözükmüyosun ses ver

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya mazlum sen nerde kalıosun lake george da.arkadaşlara öle bi anlatmışsınki burda olmasam vay canına diycem.ben 7 haziranda geldim newyorka ordan lake georgeye ulaşım epey karışık.bi gece havaalanında kaldık 3 arkadaş geldik.kalmamızın sebebide her zaman lake george araba olmaması.sabah havaalanında olan trene bindik ücretsiz o.sonra ordan 7 dolara bilet aldık ve peşpeşe 3 trene daha bindik.daha sonra asıl yer olan albany busstation a geldik.2 bucuk saat süren yolculuk sonunda albany deydik.ve sonra burdan tekrar bilet aldık ve lake george geldik.kalıcağımız motel sahibi aldı bizi haberleştik önceden.sonra motele geldik işteyeni gelecek olanlar lütfen yanınızda en az bi 600 dolarla gelin ve yanınıza kalın eşyalar alın lütfen burda yağmur yağıo baya.bide şuan sezon tam açılmadı iş saatlerimiz az inş. sezonda iyi saat verirler.yani gelirken sözleşmede yazan min. haftalık saatleri unutunlake george doğa harikası bi yer çok güzel günler geçirioruz ama mazlumun dediği kadarda mükemmelini yaşayamadık şuana kadar)çünkü burda yemek büyük problem arkadaşlarşimdiden gelecek olanlara iyi yolculuklar.görüşmek üzere burası türk ve rus kaynıo ayrıca))

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fanemony kardeşim siz direk albany mi geçtiniz trenle yoksa greyhound a gelmedinizmi onu biraz daha açıklayıcı yazarsan sevinirim teşekkür ederim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

en sonunda çıkaracam herşeyi bi valiz yiyecek getireceğim 22 haziranda oradayım nasip olursa

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

abicim nasıl oluo bu min. saatler nasıl değiştirilio nasıl geçinicez orda yha :s:S:S:SS::S
    log jam restaurants -----lake george, ny

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Abicim Çay falanda getir ve iskambil kağıdı bazen sıkılınca oynarız... en azından burda öylee sıkılyoruz...ve sigara içenler kendine karton getirsiner çünkü sigara çok pahalı...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[QUOTE=gidergelmez;79041]fanemony kardeşim siz direk albany mi geçtiniz trenle yoksa greyhound a gelmedinizmi onu biraz daha açıklayıcı yazarsan sevinirim teşekkür ederim..[/QU

ya önce hava alanından greyhound a yani busstationa geldik albanye bilet aldık daha sonra albanyden lake george bilet aldık indiğimiz yerden hemen.bi 5 saat sürüo toplam ny lake george arası.min. saatlerde şuan sezon tam açılmadığı için az verilebilio ona göre yanınıza para getirin ve yiyecek bardak çorba,konserveler getirin bolbol.tavsiyem buii yolculuklar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cubur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende o tarihte 3 arkadaşımla beraber gidiyorum
    havayolu şirketi sizndemi air france

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yaw bu lake george a gidenler ne anılarını anlatıyolar ne de günlük yazıyolar.. Alooo abi bi ses verin ne getirelim soguk mu havalar biraz yardımcı oluverin be

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)