Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 58 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wat 2008 planlari

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar 2008 icin sirket ve sehir secimlerinizi yavas yavas olusturmaya basladinizmi? bide basvurular nezman basliyor ya da basladimi bilen varmi acaba? erken kayit herzman iidir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben hangi şirketle gideceğeme karar verdim ama ne iş yapacağıma daha karar veremedim... :-)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

acaba bi sakıncası yoksa hangi şirketi neden seçtiğini yazabilir misin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

padicap işine girmeyi düşünüorum ama biras riskliymiş die duydum, gidenler warsa beni bilgilendirebilirler mi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gideceğiniz yerleri sectinizmi??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    padicap işine girmeyi düşünüorum ama biras riskliymiş die duydum, gidenler warsa beni bilgilendirebilirler mi?
    amerikadan dönüşte newyorkta pedicap işi yapan arkadaşlarla tanışmıştım. gelecek sene pedicap işi yapmak artık eskisi gibi kolay olmayacağını söylediler. ehliyet konusunda yeni düzenleme getirilecekmiş..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Pedicapci olmak istyenlere NY tan en sicak haber/....

Onumuzdeki yildan itibaren pedicap yasal bir is olarak NY ta calisamak isteyenlere sunulacak ve tamamen NY belediyesine baglanacaklar..

300 den fazla Pedicap olmayacak ve belediye istedigi gibi reklam alip verebilcek..Calisanlar ya da gorenler bilir Pedicaplerin arkasina iyi reklam oluyo

Benim tavsiyem arkadaslara Pedicap isi yas...Zamaninizi bosa harcamayin..Ben cok getirisi oldugunu dusnumuyorum acikcasi..

Fiziksel yorgunluguda cabasidir herhalde..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bu organizazyonu nasıl düzenliyorsun arkadaşım şirketler dolandırıcı açıkçası parayı artık kaptırmak istemiyorum şirketlere ben onun yerine o parayla altıma bir araba çekerim orda birlik olalım şirketlerin çogu dolandırıcı yözmen benımle irtibata geç lütfen myrtle beach çok güzel bir yer arkadaşlar şiddetle tavsiye ederim küçük bir yer arabanız olursa her yere ulaşım kolay gerçekten broadwayde iş imkanıda çok...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yözmen bnmle acil irtibata geçebilir misin bende seneye gidecegim yrtle beache gecen yazda ordaydım çok güzel bir yer bu organizazyon işi ile ilgilenelim onur_alkilic84

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mommuma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yozmen hangi sirketle gittin? bide hangi iste calistin.. ben ve 4-5 arkadasim seneye kesinlikle amerikada olacagiz ama sirkete ve ise karar vermedik tabiki henuz..
    slm arkdas bu sene ben ve arkadaslarimda wat dusunuyoruz yanliz iki sirket arasinda kaldik advis? united towers? karar veremedik sen ne yapmayi dusnuyorsun?birbrimize yardimci olalim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

açıkcası advisi hiç düşünmedim,diğer şirket hakkında da bilgim yok. ben bursada okuyorum,burdan ıcep yada ukla yı düşünüyorum şimdilik..araştırdım şirketlerle konustum şartları ücretleri genelde benzer,iş birazda bizde bitiyor oraya gidipte 0 sorunla dönen yok gibi..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

açıkcası advisi hiç düşünmedim,diğer şirket hakkında da bilgim yok. ben bursada okuyorum,burdan ıcep yada ukla yı düşünüyorum şimdilik..araştırdım şirketlerle konustum şartları ücretleri genelde benzer,iş birazda bizde bitiyor oraya gidipte 0 sorunla dönen yok gibi..
    yaw kardeş ben'de istanbulda oturduğum için burdaki gloabal ******'la görüştüm.sen ukla'yla falanmı gitcen görüşsek olmazmı bölüm neydi senin uludağ ünide?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende çanakkale de oturuyorum,tabi şirket secimini bursa dan yapıcam o kesin.ing öğretmenliği okuyom ben 3.sınıf..ille grşelim diosan görüşürüz,biz kalabalık gitcez ama herkes farklı yerlere gitcek çünkü beraber kalıp türkçemizi geliştirmek istemiyoz orda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende çanakkale de oturuyorum,tabi şirket secimini bursa dan yapıcam o kesin.ing öğretmenliği okuyom ben 3.sınıf..ille grşelim diosan görüşürüz,biz kalabalık gitcez ama herkes farklı yerlere gitcek çünkü beraber kalıp türkçemizi geliştirmek istemiyoz orda
    slm bende ingiliz dili ve edebiyati 3. sinif ogrencisiyim icep hakkinda iyi seyler duymadim ama tabi karar senin aslinda advis hakkindada duymadim ne yalan soyleyim is bizde bitiyor kesinlikle ing gelistirmek icin YES!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dstm msn vermek yasak msnadresim eklersen haberleşiriz ben bursada kampüste rektörlük yurdunda kalıyorum görükleye falan yakınız,birlikte hareket ederiz hem.(bu arada wat ile ilgilenen diğer arkdaşalrda ekleyebilir)
    Konu fatih26 tarafından (01-11-2007 Saat 05:29 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadslar bende ege de ıng bolumundeyım.izmirden sırket arastırıyorum.ozmon var bırde plus akademı 2 sı arasında kaldım.dıgerlerını eledım.3 kısıyız yazın kesın gıdecegızz.kafamızı sırketler karıstırıyorr ama elbette bırınde karar verecegızz.plus akademı ıle ankaradan bır arkadsım memnun kaldıgını soyledı.sponsor fırma cetusaymıs.problem yasamamıs.ozmonu da arastırıorum.hayırlıssı bakalım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben de ankara'dan wat 2008 için başvurdum.Gazi ing. öğr. 3.sınıf öğrencisiyim,yaz için eğlence parkı düşünüyorum orada pozisyon olarak bir şey düşünmedim ama ortama alışana kadar geri plan bi işte kalmayı düşünüyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar cetusa ile gidecekseniz 2 kere hatta3 kere dusunun...
    onlar orada bir sorun olunca sizin yanınızda değil iş verenin yanında oluyor...
    bizim arkadaşları 2 ay boyunca eğer işlerini değiştirirlerse turkiye ye göndermekle tehdit ettiler...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ssservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dstm msn vermek yasak msnadresim eklersen haberleşiriz ben bursada kampüste rektörlük yurdunda kalıyorum görükleye falan yakınız,birlikte hareket ederiz hem.(bu arada wat ile ilgilenen diğer arkdaşalrda ekleyebilir)
    dostum msn vermek yasak o yuzden ekleyemedim özel msjda atamıyorum şimdilik burdan idare etcez ben sınıfımdan 1 arkadasımla aynı yere gidicem ve aynı işi yapıcaz..sen yalnızmısın?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba arkadaslar,ben yeni uye oldum forumunuza ve cok begendim aradigim bir cok soruya yanit buldum..seneye wat ile bende abd yolcusuyum,benden baska gitcek arkadaslar varsa konusmak fikir alisverisinde bulunmak isterim sehir ve is konulari vb.. wat 2007 yolcularina bol eglenceler...

ARKADAŞM BEN ULUDAĞ UNİ ELEKTRONİK MÜH 2.Ö 1SINIFIM..
    neyse saadete gelelim.. ben baya araştırdım bursada yero var, idealsas iyi gibi duruyor. plus akademiyi beğendim benm aklımda kaln ve iyi gibi duran bunlar. bizim sınıftn 3-5 kişi varız gitmeyi düşünen.. paylaşaım bilgilenemlimm..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı aek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞM BEN ULUDAĞ UNİ ELEKTRONİK MÜH 2.Ö 1SINIFIM..
    neyse saadete gelelim.. ben baya araştırdım bursada yero var, idealsas iyi gibi duruyor. plus akademiyi beğendim benm aklımda kaln ve iyi gibi duran bunlar. bizim sınıftn 3-5 kişi varız gitmeyi düşünen.. paylaşaım bilgilenemlimm..
    bende uludağ üniversitesi uluslararası ilişkiler 3.sınıf öğrencisiyim.Bizden bi arkadaş geçen sene ukla'yla gitmiş öve öve biitiremiyo belki o oalbilir.bu arada sen nerde kalıyon bursada aek kardeş??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum msn vermek yasak o yuzden ekleyemedim özel msjda atamıyorum şimdilik burdan idare etcez ben sınıfımdan 1 arkadasımla aynı yere gidicem ve aynı işi yapıcaz..sen yalnızmısın?
    neymiş bu iş ve yer?bizde aşağı yukarı 2 3 kişiyiz ama aynı yere gitceğimiz belli değil hem olmasada iyi olur orda fazla türkçe konuşmak istemiyorumda..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende uludağ üniversitesi uluslararası ilişkiler 3.sınıf öğrencisiyim.Bizden bi arkadaş geçen sene ukla'yla gitmiş öve öve biitiremiyo belki o oalbilir.bu arada sen nerde kalıyon bursada aek kardeş??
    kardes ben bursalıyım evimde kalıyorummm msn vermek yasak ama bana mil at attığın maile msn ini yaz oluyo ben mommuma oyle ekledim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

neymiş bu iş ve yer?bizde aşağı yukarı 2 3 kişiyiz ama aynı yere gitceğimiz belli değil hem olmasada iyi olur orda fazla türkçe konuşmak istemiyorumda..
    dostum yere tam olarak karar vermedim ama işimiz eğlence parkları olacak büyük ihtimal..tabi fırsatımız olursa 2.iş te düşünüyoruz..ing konusunda sorunum yok,hem kazanmak hem eglenmek hedefimiz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kardeş msj sayım yeterli olmadığı için özel msj atamıyorum..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

özel mesaj atma kullanıcı profiline gir, ordan kullanıcıya mail at...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende yero ile gidiorum sözleşme falanda imzaladık hatta werdım paranın yarısını Florida die basladık şimdi bambaka biyere gıdırouz.. Coloradoda housekeeperlık bilgisi olanlar paylasırsa sewnırım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

biz de arkadaşlarla g.l.o.b.a.l. v.i.z.y.o.n'la gidiyoruz, işimizi seçtik new hampshire'de bir eğlence parkında çalışacağız inş. güzel bi yaz geçiririz herkese ii wat'lar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks