Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1.89 la vize ALDIM

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 1.89 la vize ALDIM

Arkadaşlar 5 gün önce 1.89 ortalamayla istanbuldan vizemi aldımm..

Sarışın bi adamla görüştüm içerde..

Not ortalamamı bile sormadı neden böyle die...

bilgi almak isteyen gelsin
    e_fe@msn.com
    Konu EFE tarafından (13-01-2008 Saat 04:29 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

iyi hayırlı olsun bakalım.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tarihte görüldü 2nin altında not ortalaması olup da vize alan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gskapun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarihte görüldü 2nin altında not ortalaması olup da vize alan
    olm moderatör olmuşunda adam olamamışın

herkes alınca haber wer dedi benden ondan yazdım okka

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar bu şekilde ortamı germeye gerek yok ya !!!
    kardeş hayırlı olsun almışsın vizeni..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yok yok gs kapun biraz şımarmış belli bi kaç yerde daha gordum insanları ezercesine mesajlar atmış durmuş .İnsanların birbirleriyle iletişim içinde olması,bilgi vermesi gayet normal şeyler o ogrenci kartı konusundada dunyanın heryerini gemiş gormusde işe yaramıyormuş gibi mesajlar attın o adının altındaki yazanla benım adımın altındakı yazan arasında bi senin lehine bi fark goremıyorum sen bana hizmet ediyorsun oyuzden biraz daha düzgün konuş aklını başına topla terbiyesizlik yapma canımıda sıkma insanlarıda soğutma.
    efe kardeş sanada hayırlı olsun wat forumdan da takıp ediyordum yazdıklarını merak ediyordum alıp almadığını yazdıpğın iyi oldu.
    Konu umut1905ua tarafından (22-05-2007 Saat 11:41 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben onu o anlamda yazmadım ki.. Nerden isterseniz ordan anlıyosunuz siz..Bazen not ortalamasının önemi olmuyo alanlar oluyo yani 2nin altında ortalaması olup da vize alan..2nin altında almak imkansız diyenler için iyi örnek yani o bakımdan söledim de anlayamamışsınız..siz de haklısınız gerçi mimik yok bişi yok anlamanız zor olabiliyo ne anlamda sorduumu..incelik yapamadığım için kusura bakmayın yani..kimlik konusunda da tam olarak ne işe yaramasını istediğini anlamadığım için sordum saçmaladı ben napim..işe yaramıyo demedim yannız nerenle okuduysan mesajımı..nerde geçmesini istiyosun ne alaka yani diye mesaj attım nerden çıkardın işe yaramıyo dediğimi hayal gücün de süpermiş..ayrıca dorudur şımarığımdır süper teşhis ben kimseye hizmet etmiyorum ayrıca düzgün konuş biraz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben düşüncelerimi soyledim istersen kale alırsın istersen almazsın o senın bilceğin iş hala kendini aşan seyler soyluyorsun sana şımarık dedim seni yucelttiğim için değil seni küçük gördiğim için, hayal gücüm evet cok geniş şimdi seni daha iyi hayal edebiliyorum , neyse bakalım ben yanlış bişey soylediysen ozur dilerim ama bu ozurumu senin dedğin gibi neremle anladıysam oramla diliyorum,

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben açıklamamı yaptım arkadaşım sen nerenle istiyosan oranla algıla umrumda diil yani kale alıp açıklama yapmışım işte daha neyi zırvalıyosun sen
    sen bana hizmet ediyosun demişsin yaa var mı böle bi terbiyesizlik?! önce kendine bak sonra bana sataş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Neyse sayın Kapun, Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az, sana eğlenceli iyi çok güzel bi yaz tatili diliyorum.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadaşlar öncelikle sakin olalım. Yolculukların başlamasında son günlere yaklaştığımız şu sıralar birbirimizi kırmayalım. Bu başlık altında gskapun 2 ortalamanın altında bir notla vize alan biri için bir ilk demiş. Yani şimdiye kadar ilk defa böyle bir notla vize alan birini görmüş benim anladığım bu. İkincisi gskapun'da sizin benim gibi work and travel tecrübesini zamanın yaşamak istemiş ve yaşamış birisi. O da bu forumu sizin gibi internetten gördü ve ilk üyelerinden biri oldu ardından da tecrübeli bir wat'çı diye yardım amaçlı foruma yetkili oldu. Bu işten ne para aldığı var ne de farklı bir maddi çıkarı var. O yüzden yaptığı şeye hizmet değil yardım demek doğru olur.
    admin (at) turkishwat.net

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadslar sagdaki kel bana red verdi biraz heycanlandım ds yanlıslık vardıonla ilgilide soru sorunca ben biraz sasırdım iş bitti 2 incide inş o denk gelmez 2 nci vize görüsmesine giden varmı arkadslar yazarsanız sevinirim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

levent bence sen sakın olmalısın panık ve heyecan yapmassan alacagını dusunuyorum alırsın yanlış olmasın gene evrakların dıkkat et

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hazırlıklı ol die soluyorum...
    benimde 1.89 banada aldın dediler,ii tatiller bile dedi kadın herseyi hazırladık sirketime iptal yazısı gondermisler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben anlayamadım ya vize için mi iptal yollamışlar..yani sonradan şirket aracılığı ile iptal edilebiliyormu..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

way bee iyice geliştirmiş kendilerini bunlar!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

helal olsun walla sansın var mıs

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Slm Ben Bu Sene Worl And Travel'a Gidecem De Daha önce Gitmedim.ama Vizeden Red Alma Korkusu Var Bana Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz.neler Soruyorlar??neler Istiyrolar??mal Varlığı çok önemlimi Vize Almak Için.yardımlarınızı Bekliyorum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fatih34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm Ben Bu Sene Worl And Travel'a Gidecem De Daha önce Gitmedim.ama Vizeden Red Alma Korkusu Var Bana Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz.neler Soruyorlar??neler Istiyrolar??mal Varlığı çok önemlimi Vize Almak Için.yardımlarınızı Bekliyorum...
    bikaç yere daha yazarsan yardım bulabilirsin heralde

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

sana şımarık dedim seni yuc***tiğim için
    *** ların ne oldugu böyle daha çok anlaşılıyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks