Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vizem onaylandı (Ort. 1.60)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı TurTa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 1.8 le aldım bu sezon için.beni de geçenler varmış demekki.güzel de konuştum,espri falan yaptı hohohoho güldüm,verdi valla.
    peki niye profilinde red yedim yazıyor ???
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayırlı olsun..
    1 numaradaki bayana denk gelmemen büyük şans doğrusu ben ona denk gelmiştim, atlattım da bir arkadaşım 2 defa red yedi ondan.. :S

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

vizesini alan arkadaşlara hayırlı olsun. umarım ülkemizi en iyi şekilde temsil edip, güzel tanıtımda büyük emekleri olur.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki niye profilinde red yedim yazıyor ???
    otomatik o seçiliydi üye olurken,ayarlamadım hiç bir şeyi. o ayarlara göre abant izzet baysal üniversitesinde olmam gerekiyormuş . istanbul üniversitesindeyim oysa. air france lada uçmuyorum ^^

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öncelikle hayırlı olsun vizeyi almıssın. bende bu ay icersinde gidicem. ortalamanın dusuk oldugunu sorunca anlattım demıssın eger ozel degılse ne soyledın ogrenebılırmıyım ? benımde 1.99 cunku buyuk ıhtımal sorucak.

[QUOTE=Fiorex;59800]espiyon´isimli üyeden Alıntı
    direk konuya dalıyorum .zaten giriş vs bölümünü mustafa arkadaşım anlatmış.618 benim numaramdı.mülakat için beklerken 1 numaradaki esmer hintli gibi olan ablamızın bazı arkadaşları çok zorladıgını hattta bazılarına red verdiğine şahit olduktan sonra yusuf yusuf tabirinin cuk diye oturduğu pozisyona geldim. içimden inşallah 1 numara yanmaz derken 2 numaralı gişedeki yakışıklı sempatik asyalı abimizin üstündeki 618 işaretini görünce fırladım yerimden bi sevinçle galiba olcak dedim .çünkü bu yakışıklı abimiz çatır çatır vize dağıtıyodu. neyse görüşmeye geçiyorum.

marmarada mı okuyorsun dedi. Evet dedim.kaçınıcı sınıfsın dedi 4 dedim. ne zaman mezun olacaksın dedi seneye dedim. amerikada nerde ne iş yapcaksın dedi Six Flags lake george new york da lifeguard olcam dedim. sonra not ortalaman kaç dedi 1.60 dedim .neden düşük dedi. kendimce sebebini söyledim. QUOTE]

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de onay aldım bugün yuppiii darısı bekleyenlere.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben bi bankada çalışıyordum daha önce onunla ilgili bişeyler söyledim..

destingirl hayırlı olsun sanada..
    Ready to GO Lake George!!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

daha önce yurt dışında bulunmuşmuydun??Süper 1.66 ile wize almak tebrik ederim=)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

lütfen ortalamamı yüksek göstermeye çalışma 1.60 olcak oo...ayrıca yurtdışında bulunmadım it will be first

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya süper çünkü biz 3 kişi girdik vize görüşmesine şubatta, DC lerle beraber sadece ben aldım onlar 2.00 altında diye vermdeiler.Şimdi o arkadaşlarım haziranda yine girecekler...Tavsiyen war mı 1.60 la alan biri olarak =)) ??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

)) bence rahat olsunlar mantıklı ve gerçek bi mazeret göstersinler bence verirler gibi geliyo..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Umarım öyle olur,Teşekkürler...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

hadi hayırlı olsun....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bugün istanbuldan 1,51 le aldım. Agno 1,51 Ano ise 0,68 di. Today was my lucky daymiş , öle belirtti 1.numaralı gişedeki.Baya uraştırdı ama saolsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu asyalı abimiz saolsun gerçekten iyi adam..nisanda aldım vizemi 1.43 genel ortalamayla.sorduğu 4soru vardıki zaten fazlasını sorsa ne anlayabilecek ne de cvp verebilecek ingilizcem vardınerde hangi bölümde okuduğumu sordu ve not ortalaman kaç dedi.söleyince neden kötü dedi,okula gidemedim çalışıyordum dedim.gülümsedi ii tatiller diip yolladı..ancak bu şans bunun da farkındayım.çünkü yan masada arkadaşımı siyahi bayan 20dakka tuttu ki onun ortalaması gayet iidi.vizesini alan arkadaslara iyii tatiller ve bol kazançlar dilerim.almayı bekleyenlere de bol şanss...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar istanbuldaki asyalıdan bahsediyorsunuz dimi?

çünkü benim arkadaşım 1. sınıf ve not ortalaması 1.80 küsür adam onu red etti. Ayrıca onların sınıfından 2 kişiyi daha red etmiş not ortalamasından dolayı bu arada banada o bir numaradaki esmer bayan geldi sorularıyla pek zorlamadı fakat vizeyi alabilecem mi orasıda şüpheli hele şimdi buradaki yorumları okuduktan sonra moralim biraz bozulmadı desem yalan olur.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bana 1.8 le vize veren kadının adı . LAURA .sarı uzun saçlı,orta yaşlı
    sucks !

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

demekı ortalaması 1.60 olanla 3.85 olan ınsan arasında hıc bı fark gozetemeden vıze verıyorlar tebrık edıyorum saka maka sevınddım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

reklamcılık mı okuyosun acaba?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı turka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demekı ortalaması 1.60 olanla 3.85 olan ınsan arasında hıc bı fark gozetemeden vıze verıyorlar tebrık edıyorum saka maka sevınddım
    Önemli olan not değil. Önemli olan görevlinin senin geri geleceğine inanması ! Kimsenin umrunda deil senin notun 1 tek konu dışında.Senin notunun sana faydaları olur genede,biz düşük notla biz stres yaşarken,sen kendinden emin olursun. + ayrıca,senin notun yüksektir ama ingilizcede ben sana basarım.Nitekim öyle oldu görüşmede,kendimden emindim,söylediği her şeyi anladım,güven verdim sempatiktim ve aldım.Kıskanmana gerek yok,çünkü onun senden aşağı kalır bir yanı yok bence.
    2.si, bazı bölümler kolay olurken,bazıları ise zor oluyor, arel üniversitesinin bir bölümüyle,ist.üninin mühendislik bölümü bir mi,hangi ünidesin sen Hayatta her şey ders değil.Üniden 3.85 le mezun olanla 1.8 le mezun olan arasında bir fark yok,önemli olan kişinin DİL ve Mesleki deneyim olarak kendini geliştirmesi.Mezun olduktan sonra senin tek artık,kafanda daha çok kullanmadığın bilgi olacak.
    sucks !

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Önemli olan not değil. Önemli olan görevlinin senin geri geleceğine inanması ! Kimsenin umrunda deil senin notun 1 tek konu dışında.Senin notunun sana faydaları olur genede,biz düşük notla biz stres yaşarken,sen kendinden emin olursun. + ayrıca,senin notun yüksektir ama ingilizcede ben sana basarım.Nitekim öyle oldu görüşmede,kendimden emindim,söylediği her şeyi anladım,güven verdim sempatiktim ve aldım.Kıskanmana gerek yok,çünkü onun senden aşağı kalır bir yanı yok bence.
    2.si, bazı bölümler kolay olurken,bazıları ise zor oluyor, arel üniversitesinin bir bölümüyle,ist.üninin mühendislik bölümü bir mi,hangi ünidesin sen Hayatta her şey ders değil.Üniden 3.85 le mezun olanla 1.8 le mezun olan arasında bir fark yok,önemli olan kişinin DİL ve Mesleki deneyim olarak kendini geliştirmesi.Mezun olduktan sonra senin tek artık,kafanda daha çok kullanmadığın bilgi olacak.
    Katılmıyorum ben bu görüşe.Ki ayrıca hiç sempatik değildim, dediği herşeyi anladım ama açıklayıcı bir tutum içindede değildim,ingilizcemde gayet yeterli seviyede olmasına rağmen, ingilizcemi tartabilceği cümleler kurmadım konsolos görevlisine ( kendiside nedense ingilizce seviyemi ölçmek istemedi).Ve 1.5 ortalama ile (son 2 dönem ortalamam 0,8 ve 0,6) vizeyi vermeyi tercih etti. Kara kaşıma gözüme vermediği kesin ama ingilizceme ve kendimi ifade etmeme vermediğide kesindi.Sanırım geçen sene gitmiş olmam ve diğer ülke vizelerim etkili olmuş olucak.

Bi türlü anlam veremiyorum kriterlerine bu konsolosluğun.

Buarada Turta ve jserdar, iyi tatiller, hayırlı olsun vizeleriniz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sen sımdı neden boyle bısey yazdın kardeş anlamadım senı ben ne kıskandım ne bısey sen kendı kendını doldurusa getırmıssın bayagı bak yazdıklarıma bıdaha oku çok sevındım fark gozetmeden verıyorlar falan demısım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Daha önce gitmiş olman güven vermiş olacak.turka art niyetle yazdıgını ve biz enayimiyiz 3.85 le gidiyoruz diye yazdıgını sanmışım . çok pardon.Konsolos görevlisini tebrik ettiğini sandım doğal olarak,noktalama yok bi şey yok ^^
    sucks !

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Daha önce gitmiş olman güven vermiş olacak.turka art niyetle yazdıgını ve biz enayimiyiz 3.85 le gidiyoruz diye yazdıgını sanmışım . çok pardon.Konsolos görevlisini tebrik ettiğini sandım doğal olarak,noktalama yok bi şey yok ^^
    konsolos gorevlısını degıl o 1.60 la alan arkadası tebrık ettım sevındım nokta koymasamda anlamanı ısterdım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1.60 ' la vize alanlara (15 gun beklememe ragmen = )) benide ekleyebilirsiniz..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

olmaz abi 2 günde alman lazımdı o yüzden ekleyemeyiz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benm ortalamam 1.88 ingilizce müh okuyorum bana 2.dönem noktalarını yüksellttiğine dair bir yazı getirirsem bir ihtimal verebiliriz dedi ki ben ona benzer bir yazı aldım okuldan sizce bir faydası olur mu durumumda olan arkadaşlar var mı..?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)