Work and Travel 2025
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aktarma Sorunları

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eveet bu sorunun cevabı tamamiyle bende

ben american airlines ile bi dolu uçuş yaptım. uçağım londra chicago albequerque idi. çok memnun kaldım yemekleri olsun hizmetleri olsun iyiydi. amerikaya girdiğin anda yani dallasta girdi damgasını yiyeceksin sonra tekrar san francisco uçağın hangi terminaldeyse oraya gideceksin. benim cihcagodan albequerque ye olan uçağım arasında 15 saat fark vardı.bavulları aldım sonra teslim ettim. sanırım bavullar benden önce albequerque ye gitmiş gittiğimde bütün valizler çıktı bnmkiler çıkmadı arkadaki odaya kaldırmışlar ordan aldım.

londraya gelince bence çok rahat tahminimce sende 5. terminale inip ordan 3e geçceksin bundan tam emin değilim 3ten 5e şeklindede olabilir hatırlamıyorum indiğin gibi hangi terminale gitceksen o terminalin okunu takip edip en sonunda bi otobüse ulaşıyosun o seni bedava götürüyor. otobüs yolculuğun 15 dk falan sürer en sonunda terminale ulaştığında sana verilen bilette büyük ihtimal hangi kapıdan binceğin yazılı olmayacak çünkü ben giderkende dönerkende böyle olmuştu panodan takip ediyosun belli oluyor.
    Konu bahaya tarafından (01-11-2008 Saat 05:19 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)