Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mobile-Alabama Bilgi ve Tecrübeler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Mobile-Alabama Bilgi ve Tecrübeler

Arkadaşlar Mobile Alabama ile ilgili bir konu var ama orda pek birşey yazılmamış ve yazılanlar çok eski tarihlerde.Ben bu yaz orada olacağım benim gibi orada çalışacak arkadaşlarımız için daha önce orada bulunmuş bize tecrübelerini aktaracak arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hiç kimse bulunmadımı arkadaşlar mobile da burda birbirimize yardımcı olmamız gerekmiyormu neden kimse yazmıyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

koooskoca forumda yok mu bir babayiğit yahu kimse neden paylaşmıyor bilgilerini yoksa gerçekten mobilea giden mı yok daha önceden anlamış değilim.Forum yöneticileri bir el atıp bu soruna bir çare bulurmusunuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mustafa selam bende gittiğin yere gidiyorum. Sen ne zaman gidiyorsun uçağın ne zaman.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mustafa küsmüş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı halilkarlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafa selam bende gittiğin yere gidiyorum. Sen ne zaman gidiyorsun uçağın ne zaman.
    küsmedim muratrecon burdayım 13 haziran benim uçağım senin ne zaman dostum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben şu anda geldim dostum mobile şehrine pazar günü geldim diye biraz sıkıntı oldu telefonları falan açmadılar adresini verdikleri otelde kalmaya geldim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı halilkarlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şu anda geldim dostum mobile şehrine pazar günü geldim diye biraz sıkıntı oldu telefonları falan açmadılar adresini verdikleri otelde kalmaya geldim
    Anladm dostum nasil oarasi peki benimde az kaldi.Ilk gittinde o mail attiklari otele mi giitin sonrasinda naptin janetla mi gorustun benim baya sorum var sana ya nasil anlasabildiniz mi janet la birde valueplacademi kaliyosun nasil orasi reimlerde dolab falan yokru var mi suan faceden falanda konussak cok iyi olur benim ingilizcem pek iyi degil o yuzden telasliyim biraz.Mesaj attım sana özelden bakarsın dostum
    Konu mustafauludag tarafından (10-06-2013 Saat 09:44 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende mobile alabamaya gidiyorum aynı sekılde ılk janetla ıletısıme gecıcem gıden arkadas bana bıraz bılgı verebılırmı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben geçen yaz Mobile'de idim. Güzel yerdir. Ufak bir şehir ancak Alabama eyaletinde kalınabilecek en iyi şehirdir muhtemelen. Gezilecek yerler arasında Dauphin Island, Battleship, Downtown'da Dauphin Street ve iki üç saatlik mesafede New Orleans var.Ayrıca çok uzak mesafede olmayan birkaç plaj daha var. Toplu taşıma var ancak biraz seyrek. Saatlerine internetten ulaşabilirsiniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam benim bugun 50. günüm. Gulf Shores deyim. Mobile 80 km mesafede. Burda araban yoksa bir hiçsin. Ulasim denen sey yok sadece pilaji var ama ben denize elimi bile deydirmedim. Yaptigim tek sey 18 kere Walmart'a gitmek. O da yarim saat yurume mesafesinde ve bu yer hayatimda gordugum en nemli yer. Kimse gelmesin bu taraflara. Bide ben jameikalilarla kaliyorum. Adamlar native ingilizce konusuyo. Yani sacma sapan bir durumdayim. Kimle konussam Mobile'i övüyo, Luisiana'nin eski baskenti falan dediler. Neyse yakın bölgede birisini görünce yazayım dedim. Geldigimden beri ne bir Türk ne de bir Musluman gördüm.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı galatasaraylı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam benim bugun 50. günüm. Gulf Shores deyim. Mobile 80 km mesafede. Burda araban yoksa bir hiçsin. Ulasim denen sey yok sadece pilaji var ama ben denize elimi bile deydirmedim. Yaptigim tek sey 18 kere Walmart'a gitmek. O da yarim saat yurume mesafesinde ve bu yer hayatimda gordugum en nemli yer. Kimse gelmesin bu taraflara. Bide ben jameikalilarla kaliyorum. Adamlar native ingilizce konusuyo. Yani sacma sapan bir durumdayim. Kimle konussam Mobile'i övüyo, Luisiana'nin eski baskenti falan dediler. Neyse yakın bölgede birisini görünce yazayım dedim. Geldigimden beri ne bir Türk ne de bir Musluman gördüm.
    bende orange beach deyim. araban yoksa sıkıntı her türlü ama senin en azından gece cıkıp dolasabilecegin mekanların var. türkle karsılasmaman mucize. ama söyledigin kadar kötü deil bence.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

DireStraits ve galatasaraylı özelden mseaj attım sizlere bizde şuan daphne alabamadayız konaklama yerımizde 30 türk var bizim arabamız var gulf shoresla orange beache geliyoruz görüşelim sizinlede bakıp cevap atarsanız sevinirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)