Alıntı seymusum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu ayın sonuna kadar beklersen benımde gıdecegım yer bellı degıl -zaten yazdırmıstım sana adımı ama yer kesın degıl demıstım 1 nısana kadar bellı olur ınsallah ama sormak ıstedıgım bı sey var sen ucak bıletı su kadar dedın taksıt seceneklerını de soyledın ama benım aklıma yatmadı bu durumda lısteden ısmımı sıldırmem mumkun mu? yoksa en basında kesın karar verıp oyle mı yazdırmak gerekır ısımlerı?
listeden ismini sildirmene bile gerek yok. rezervasyon yaptırdıgın bileti almazsan rezervasyonun kendiliginden iptal oluyo.

aynı anda başka şirketlere de rezervasyon yaptırabilirsin. yaptır da hatta...
ben de yaptırıyım mı başka yere diye duşundum ama gerek yok dedim sonrada.
peşin fiyatına 6 taksit yapmış, ucuz koltukları ayarlayacagına soz vermis, 50-60 euroluk fazladan bi odemeyle ulkenin bi ucundan başka bi ucundaki herhangi bi şehir icin bile gidiş donuş amerika ic hat bileti ayarlamış. ben niye başka şirket arayım ki..

oncelikle havayolu şirketinden degil de bi tur şirketinden bilet almak zorunda oldugumuzu dusunuyorum. cunku gecen sene cok kısa bi mesafe icin bizden 470 dolar istemişlerdi.(seattle-anchorage) Ayrıca tur şirketleri overstop olayını ve aktarmaları ayarlıyo. ben bi 50 euro icin havaalanlarında gunlerce perişan olmak istemem.

tur sirketlerinden bi kac tanesine de baktım. birininki ucuz birininki pahalı....
ama onemli olan gideceginiz eyalete kac para yapacakları. şirkete soruyorum new yorka bilet ne kadar? 650 euro diyo ama ordan yakındaki bi şehre bile kendin bilet alsan digerinden daha fazlaya geliyo hem de ucus icin bi kac gun beklemek cok sıkıcı.
forumdaki diger yazılarımı da okuyan arkadaşlar bilirler. hicbir şekilde şirket onermem (cunku gecen sene başımıza gelmeyen kalmadı. bu sene de aynı sekilde wat şirketimi degistirmek zorunda kaldım). ama bu yaz icin kendi yapacagım işleri forumda anlatıyorum. bu bilet olayında da oyle bi indirim sozu almıstım uygar wat a kayıt oldugum zaman. şimdi de bu indirimi yaptılar bana saolsunlar arkadaşların varsa onları da yazarız listeye dediler. isteyen bana isim soyismini gidecegi yeri soyler. boyle bi indirim olurda yararlanırlarsa benim bi zararım olmaz..
birbirimize bu şekilde yardım edelim diye kurulmadı mı zaten bu forum?
bu forumda muhabbet edip tanıştıgımız erdemle gidiyoruz bu sene mesela...
inşallah birbirimize daha da faydalı oluruz.