Work and Travel 2025
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika'dan hediyelik eşya?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene aldıklarım...
    abime : laptop (700$)- taşınabilir bellek 750 gb(90$)-polo gömlek(10-15$)-parfüm(10-15$)-mont(20$)
    (bu sene uçak biletimi abim aldı.. bu kadar şeyin karşılığında bi uçak bileti az bile )
    babama: saat(70$) - zippo(15$) - polo tshirt(10-15$) - shimano olta makinası(50$)... istanbuldaki free shoptan 100lük tekirdağ ( bu sene gelirken almamı istediği tek siparişi bu )
    anneme: parfüm(25$) + öpücük.. anneyi biraz ihmal etmişim gibi oldu ama onun için eve dönmem en büyük hediye zaten
    bi arkadaşıma: converse (25$)
    en iyi arkadaşıma: saat(50$)-zippo (15$)
    başka bi arkadaşıma: free shoptan tekila(20$)
    vücut çalışan bir arkadaşıma: amino asit kapsülleri (sipariş üzerine..)
    kuzenime : NBA store'dan miami heat t-shirtü ve pijama altı(30 $)
    bi arkadaşıma : virginia beach tshirtü ve NY anahtarlığı (10$)
    kendime: motosiklet kaskı,tshirtler,para koleksiyonuma TR'de bulunması zor ve pahalı banknotlar,mont,amerikan futbol topu,parfüm,3 çift ayakkabı (adidas-converse) - 1şişe jack daniels - 1 şişe absolut - 1 şişe malibu - minyatür şişelerde votka-cin-likör vs
    hatırladıklarım bu kadar
    totalde 10 tane zippo almıştım eş dost akraba arkadaş bana hiç kalmadı

dönüşte 2 bavulla döndüm bavullardan birine son olarak free shoptan aldığım 100lük rakıyıda koyunca tekerleri çat diye ayrılmıştı
    çok şey var gibi gözüküyo ama aslında hep küçük şeyler, 10 tane zippo ne kadar yer kaplayabilir, yada t-shirtler falan (şahsen vakumlu poşet götürücem 4 tane) giyeceklerin çok yer kaplıycağını zannetmem. vede fiyatlarını üşenmedim topladım 1000$ küsür bişey çıkıyo, tabi içkileri ve kendine aldğın şeylerin fiyatlarını yazmamışsın onları katmadım. benim almayı düşündüğüm sırf hediye kardeşime laptop(asus gaming yada alienware 1400$) - iphone (300-400$). kendimede ps3 , laptop, cep tel. falan düşünüyorum. muhtemelen yetmicek param

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı lvntbkdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok şey var gibi gözüküyo ama aslında hep küçük şeyler, 10 tane zippo ne kadar yer kaplayabilir, yada t-shirtler falan (şahsen vakumlu poşet götürücem 4 tane) giyeceklerin çok yer kaplıycağını zannetmem. vede fiyatlarını üşenmedim topladım 1000$ küsür bişey çıkıyo, tabi içkileri ve kendine aldğın şeylerin fiyatlarını yazmamışsın onları katmadım. benim almayı düşündüğüm sırf hediye kardeşime laptop(asus gaming yada alienware 1400$) - iphone (300-400$). kendimede ps3 , laptop, cep tel. falan düşünüyorum. muhtemelen yetmicek param
    tmm işte sende oda arakadaşlarım gibi TR'ye döndüğünde cebinde 5 dolar = bi kahve içecek kadar parası kalacaklardansın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar benim ark grubu biraz kalabalık ve hepsi sigara kullanıyor böyle olunca ben 6 tane zippo satın almayı düşünüyorum tr ye giriş yaparken sorun olurmu?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mcc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim ark grubu biraz kalabalık ve hepsi sigara kullanıyor böyle olunca ben 6 tane zippo satın almayı düşünüyorum tr ye giriş yaparken sorun olurmu?
    benim bavulumda 10 tane vardı sorun olmadı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)