Arkadaşlar en sonunda güzel haberi aldım çok şükür fakat şirketten gelmedi bu haber, elçiliği aradım ve sordum, saolsunlar , vizenin basıldığını ve 2-3 gün içinde elimde olacağını söylediler..

çok sıkıntılı bir süreç ve birçok riski göze alıpta giriyoruz bu sürece malum..

Doğrusunu söylemek gerekirse bu süreç dahilinde ortak bir noktada bulustuğumuz sizin gibi arkadaslarla yazısma seklindede olsa tanıstığımıza çok memnun oldum. Birçok alanda gizli saklı kalmıs, bilinmeyen ve merak edilen her konuyu barındıran ve farklı tecrübeleri ve bilgi birikimleri olan bu foruma tesekkur etmek gerekli...

ayrıca google da work and travel diye arama yaptığım sıradada ilk satırlarda bu web sayfasını görmekte buyuk bir sans sanırım..

Ben bu perşembe günü istanbula gidiyorum ve kısmet olursa 21 Mayıs günü saat:05.55 te Florida-Destin' e uçacağım bir aksilik olmazsa.

Çok kısa bir süre kaldı gercekten 9 gün...,,, gitmeden önce elbette foruma ziyaretlerim olacak fakat 21 mayıstan sonra amerikada fırsat bulursam ve internete girme imkanım olursa girmeye calısacağım, gittiğimde yardımcı olabileceğim birşey olursa veya sorularınız olursa haberlesiriz ...

Bu vesile ilede aslında vize sonucu belli oldu diye bir baslık acma niyetim olmasada,, sitede bilgi paylaşımında bulunan tüm herkese tesekku etmek adına bunu yazayım istedim..Diğer tesekkurlerde belki bu sayfanın ardında sıralanır...

umarım forumda bulunan bütünlük ve bilgiler kalıcı olur ve daha profesyonel yerlere tasınır, paylasımdaki ciddiyetteki ve geyik seviyesini korunması temennisiyle....

Umarım herkes dilediği gibi bir work and travel sezonu geçirir. DS, İŞ VE PASAPORT Bekleyen tüm arkadaslara en yakın zamanda bekledikleri belgeler ulaşır...

herkese selamlar, şimdiden hayırlı yolculuklar, bol şanslar..