Merhaba arkadaşlar bir kaç konuda önerilerinize ihtiyacım var.Wat programına katılmaya çok geç karar verdim şirketim wat programlarına katılanlar için olan son tarih 17 hazirana vize randevusu için hazır olmamı söyledi fakat o güne 2 gün kala vize randevusu alamamışlar ve kişisel başvuru yapman gerekiyor bu da 25 temmuzdan aşşağı olmaz dediler.Bende konsolosluğa aciliyet meaili attım onlarda en erkene şimdilik 13 temmuza görüşme verebiliriz dediler.Ben san diego ya pedicap yapmaya gidecektim böyle bir durumda zaten 4 temmuz gibi mükemmel bir iş gününü kaçırıyorum şimdi :

1- Sizce bu randevu tarihini alıp 5 gün sonrasına amerikaya ucayım mı gec kalmış oluyorum tamam ama yıne de gıdeyım mı?
2- Şirketim pek sağlam ayak gelmemeye başladı adama o akdar dedim erkene al vize tarihini 25 temmuzdan aşağı alamıyorum diyordu ben aradım 13 temmuza randevu alabildim bu da ugrasmadıgının gostergesı sizce ?
3- pedicap için gec gitmek helekı 4 temmuzu kacırıp ve temmuzun ortasında gıtmek san dıegoda ne kadar dez avantaj?