herkese kolay gelsın..oncelıkle vizemi aldım ..ortalamam 1,43..2.senem ve 2.sınıf derslerının hicbirini alamıyorum..ve bu yenı donemde 8tane ders alıyorum..dun vize gorusmesıne gittim..klasik rutin islerden sora..herkesın bildği artık parmak izi kontrolu falan_ondan sora birebir konusma yaptğimiz gorevliyle konustum..sorduğu sorular sırasıyla:
hangi bolumdesın?
nereye gideceğin belli oldumu?(mcdonalds--mcdonaldsı severmısın??
notların kotuymus ozellıkle gecen sene noldu niye boyle oldu?
annen baban ne iş yapıo?
baska herangi bir arkadasın daha once amerıkaya gttımı veya yakının varmı??
cok normal klasık verılebılcek cavapları verdım..hatta olması gerekendende vast bi ingilizceyle cevapladım tum bu soruları..tbiki heycan biraz vardı ama soyleyebilceğim tek sey heycanınız olsun ama korkunuz olmasın..bn giderken yuzde 70alamam vizeyi diye cıktım evden ama bulgar pasapartomunda olması sayesınde wat vizesini aldım..en azından sevisle ds formum geldıkten sora alıcam eğer bi sorun cıkmazsaa.
size tek diyebilceğim panık yapmanın yersız olduğu..ztn bnle beraber 30kisi fln vardı sabah alamayan hıc bırını gormedım..ole not ortalmanınz dusuk dıe bos yere kendınızı strese sokmayyın..tbiki not cok onemli ama diyaloğunuzu iyi kurup birazda iyi bi iletisim sağlarsanız(ozellıkle goz teması bnce cok onemli) sansınız yuksek olur..birde ilk defa gorusmeye gidiyorsanız..en onden atlamayın..biraz gec sıraya gıdın ve sizden oncekıler nasıl yapıo -karsıdakı gorevlılerın yansıttığı profıl nasıl?guluomu somurtkanmı??bunlar bnm aklıma gelıpte sıze braz yardımcı olsun diye yazdklarım..merak eden varsa sorabılır olabildğnce yardımcı olmaya calısırım..herkesee kolay gelsıın