Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WILDWOOD 2012 Ucuz Konaklama İsteyenler Buraya.. Haftalık 75 DOLAR

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arrow WILDWOOD 2012 Ucuz Konaklama İsteyenler Buraya.. Haftalık 75 DOLAR

Arkadaşlar Biraz önce itibari ile eski ev sahibimi aradım, saglam sıkı bir görüşme yaptım, gelişmeler şunlar..

EV BU ARKADASLAR;

*Ev pek yeni değil, ama boardwalka ve moreyse yakın.. Spencer Ave..,
    *Güçlü İnternet bağlantısı mevcut(Herkesin baglanma anında bile rahat rahat film izletebiliyordu, biz HD kalitesinde film izlemek için odamızın yanına da 2. routeri koymuştuk, ne filmler indirdik sormayın)

evi tarif edeyim, kocaman ahsaptan 3 katlı bir ev düşünün, villa tarzında, basettiğim yer giriş katı. üst katta kadın kendisi kalıyor ve hostel tarzında kullanıyor.
    Giriş katına girdiğinizde uzunca bir hol karşılıyor sizi, holün sonunda 2 adet Tuvalet mevcut, tuvaletlerin yanında ortak kullanım alanı olarak mutfak var. Mutfakta fırın, buzdolabı, mikrodalga, elektrikli süpürge, ocaklar, mutfak gereçleri, temizlik elemanları mevcut. Ayrıca ev sahibi istediğinizde ihtiyacınız olan mutfak esyasını size veriyor ve isterseniz de sahsi esyanız yapabiliyorsunuz.
    mutfaktan sonra hol boyunca saglı sollu odalar mevcut. Her odada 2 yada 3 yatak mevcut. Ayrıca odalarda;
    Odaya özel ayna&lavabo&sıcak su, buzdolabı, televizyon, gardrop, komidin mevcut. Odadaki yataklar ranza tarzında.
    Her odada internet baglantısı wireless kuvvetli olarak çekmekte.
    Her oda bahsettiğim uzun hole bağlanıyor, holun sonunda arka bahçeye açılan kapı mevcut. arka bahçede 4 adet DUŞ mevcut. Evet duşları dışarıda fakat orda bulunacağınız tarih aralığı haziran-ekim arası oldugu için üşüme gibi bir durum olmuyor zaten sıcak su 24 saat mevcut.. sıcak suyu resmen kaynayarak akıyor
    Tuvaletleri hemen hemen her gün check edilip siliniyor, tuvalet kagıdı sıvı sabun vs ev sahibi tarafından temin ediliyor. Mutfaktaki temizlik gereçleri ve kimyasalları da ev sahibi temin ediyor. mutfakta belli periyotlarda temizleniyor. Burdaki buyuk buzdolabının haricinde odalarda da temel ihtiyaçlarınız için mini dolaplar mevcut. Ayrıca hırsızlık durumlarına karşı geçen sezon tüm kapılara çift kilit taktırmıştık ,

Ev için kalma ücretinin haricinde internete, dogalgaza, sıcaksuya, elektriğe harici para ödemiyorsunuz.. Ev sahibi çirkef değil. gündüzleri çalışıyor akşamları eve geliyor. pek karışmıyor. Evde harici bir kural yok hersey serbest. arkadaslarınızın sizi ziyarete gelmesine ses çıkarmaz. yada arkadaslarınızı eve davet edip parti vermenize birşey demez AMA SADECE FAZLA GÜRÜLTÜ YAPIP POLİSİ BASINIZA CAGIRMAYIN yoksa partiyi dağıtabilir normal olarak.

Evin bahcesinde bisikletlerinizi koyacak yerler var. yatak carsafı, yastıklar, battaniyeler de ev sahibi tarafından temin ediliyor. Ayrıca çöplerin dökülmesi mutfagın tuvaletin temizlenmesi görevleri de ev sahibine ait.

Konusmam da bunların hepsi dahil toplam kişi başı haftalık 75-80 dolara anlaştık o da şöyle;

3 kişilik odada 2 kişi kalırsa kişi başı $80
    3 kişilik odada 3 kişi kalırsa kişi başı $75
    2 kişilik odada 2 kişi kalırsa kişi başı $75
    2 kişilik odada tek kişi kalırsa kişi başı $150(benim gibi yalnız yaşamayı tercih ederseniz süper bir durum)

Bunların haricinde ek bir ödeme vs yok DEPOZİTO olarak ta kalacagınız son haftanın ücretini peşin olarak veriyorsunuz o da $75-$80 birşey. Sezon sonunda kadın çirkeflik yapmıyor paranızı kesmiyor diyorsunuz su hafta benim son haftam o hafta sizden para almıyor ödeşiyorsunuz

dönem boyunca cebinizden tek cıkacak para haftalık 75 yada 80 dolar olacak, wildwood için güzel bir rakam, zaten eve sadece uyumak için geleceğinizi düşünürseniz, dandik interneti dahi olan güzel bir ev minimum 4 kişilik odalarda 100 dolar civarı ki vereceğiniz depozitoyu da unutun gitsin.. çıkarkende evi bal dök yala bırakma şartıda diger kıytırık kurallarının cabası..

Ayrıca kimse önünüze herhangi bir kural koymayacak, herhangi bir anlaşma imzalatmayacak direk anahtarı alacak gireceksiniz. Karar sizin...

Ev sahibi yeni fotoları çekip gönderecek gönderdiği andan itibaren yeni fotoları da koyarım..

ÖNEMLİ NOT: MERAK EDEN ARKADAŞLAR İÇİN BU İŞTEN HERHANGİ BİR MADDİ ÇIKARIM KESİNLİKLE YOK..! gidince göreceksiniz ki bazen itibar çok işe yarıyor.
    Konu BurakYILMAZ tarafından (04-03-2012 Saat 01:34 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bence gayet ekonomik şartlarda güzel
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence gayet ekonomik şartlarda güzel
    Wildwoodda 3 senemi harcamış biri olarak Kesinlikle diyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Hep aykırı soru sormayı sevmişimdirsoruyorum....

neden böyle?Ben 2 kişilik oda toplam 150 dolar 3 kişilik oda 225 dolar diye düşündüm.Ama 3 kişilik odada 2 kişi kalınca oda 160 dolara tekabül ediyor..2 kişilik odada 2 kişi kalıp toplamda 150 vereceğime 3 kişilik odada 2 kişi kalırım 160 veririmyani bu tercih bana kaldıysa neden 3. kişiyi odaya alayım?

Birde 3 kişilik odada tek başına kalmak istersen kaç para?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep aykırı soru sormayı sevmişimdirsoruyorum....

neden böyle?Ben 2 kişilik oda toplam 150 dolar 3 kişilik oda 225 dolar diye düşündüm.Ama 3 kişilik odada 2 kişi kalınca oda 160 dolara tekabül ediyor..2 kişilik odada 2 kişi kalıp toplamda 150 vereceğime 3 kişilik odada 2 kişi kalırım 160 veririmyani bu tercih bana kaldıysa neden 3. kişiyi odaya alayım?

Birde 3 kişilik odada tek başına kalmak istersen kaç para?
    heheh bu hesabı 2 sene önce bende yapmıştım, mutlaka ev sahibinin vardır bir bildiği, 3 kişilik oda ile 2 kişilik oda arasında hacimsel acıdan cok fazla orantılı bir fark yok, birde şu mantık aslında normalde kişi başı 80 dolar alacak, 3 kişilik odada 3 kişi kalınca 75 alacak. genelde de 2 kişilik odaları tek kişiye vermek istemiyor, fakat devrede ben olunca hele ki Uğur senin için komple kökten kiralatırım orayı , geçtiğimiz sene 2 kişilik odada ben yalnız kalmıstım 150 dolar vermiştim hiç bana birsey söylemedi bu eksik fazla diye, zaten bende pek yalnız kaldığım soylenemezdi aslında, yeri geldi ufacık odada 11 kişi sabahladığımızı hatırlıyorum zaten bu ben ve benim arkadaslarım için geçerli olacak olan fiyatlar. Bende size sundum işte, durum bundan ibaret. Tek bir problem var bunun birde bir dublexi var 3 odalı 6-7 kişi kapasiteli orda 3 kişi kalsak ne kadar veririz diyorum ama pek indirim yapmıyo büyük ihtimal bu sene yine yalnız bir oda seçeceğim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bende bu yaz wildwood dayım.Patron'la interview yaptım job offerımı imzaladı.Güzel büyük ihtimal bende olurum bu evde 1 haziranda oradayım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı BurakYILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    heheh bu hesabı 2 sene önce bende yapmıştım, mutlaka ev sahibinin vardır bir bildiği, 3 kişilik oda ile 2 kişilik oda arasında hacimsel acıdan cok fazla orantılı bir fark yok, birde şu mantık aslında normalde kişi başı 80 dolar alacak, 3 kişilik odada 3 kişi kalınca 75 alacak. genelde de 2 kişilik odaları tek kişiye vermek istemiyor, fakat devrede ben olunca hele ki Uğur senin için komple kökten kiralatırım orayı , geçtiğimiz sene 2 kişilik odada ben yalnız kalmıstım 150 dolar vermiştim hiç bana birsey söylemedi bu eksik fazla diye, zaten bende pek yalnız kaldığım soylenemezdi aslında, yeri geldi ufacık odada 11 kişi sabahladığımızı hatırlıyorum zaten bu ben ve benim arkadaslarım için geçerli olacak olan fiyatlar. Bende size sundum işte, durum bundan ibaret. Tek bir problem var bunun birde bir dublexi var 3 odalı 6-7 kişi kapasiteli orda 3 kişi kalsak ne kadar veririz diyorum ama pek indirim yapmıyo büyük ihtimal bu sene yine yalnız bir oda seçeceğim
    Eyvallah Burak sağolasınumarım oraya gidenler bu konaklamayı görüp öyle giderler..Herkese nasip olmaz haftalık 75 dolar ve tanıdığın insanlarla kalmak...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Eyvallah Burak sağolasınumarım oraya gidenler bu konaklamayı görüp öyle giderler..Herkese nasip olmaz haftalık 75 dolar ve tanıdığın insanlarla kalmak...
    AYnen kardeşim şimdiden dolmak üzere toplam 8 oda vardı zaten. benim gruba reklamı attıgım andan itibaren bir ton mesaj geldi özelden face te. zaten odanın birini kendime tahsis ettim. malum yalnız kalma isteği , giden arkadslarda görecekler ki 75i geçtim 80 dolardan bile ev bulmak gerçekten zor, herkes bir ton kural koyuyo, yada parayı peşin istiyor tüm sezonluk, bu kadın fazla kastırmıyo. zaten kontrol etme alıskanlıgı da yok. kiranı ver tamam. para çokomel eğrisi misali

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Burak merhaba Evin kontenjan durumu nasıl acaba? Biz 2 kişi, 2 kişilik odada kalmayı düşünüyoruz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı theblackfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak merhaba Evin kontenjan durumu nasıl acaba? Biz 2 kişi, 2 kişilik odada kalmayı düşünüyoruz.
    peki kardeşim şu an 3 kişilik oda kaldı, oraya yazıyorum sizi ok? bende 9 unda gideceğim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı theblackfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki kardeşim şu an 3 kişilik oda kaldı, oraya yazıyorum sizi ok? bende 9 unda gideceğim.
    @theblackfx hocam 3 kişilik odada 2 kişi kalın 75 dolar verceğinize 80 dolar verin fazladan 1 kişinin horlamasından kurtulunSistemde bi açık var onu değerlendirin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

@theblackfx hocam 3 kişilik odada 2 kişi kalın 75 dolar verceğinize 80 dolar verin fazladan 1 kişinin horlamasından kurtulunSistemde bi açık var onu değerlendirin
    İlahi Uğur

Zaten bende onu kastetmiştim

Abi ama şöyle bir durum var Uğur muhtemelen sende bu durumu görmüşsündür wat tecrübelerinde, Türk milleti olarak gittiğimiz yerde yapacagımız işlerde önce sistem acıklarını yakalamaya çalışırız. buluruz sonra faydalanırız

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

İlahi Uğur

Zaten bende onu kastetmiştim

Abi ama şöyle bir durum var Uğur muhtemelen sende bu durumu görmüşsündür wat tecrübelerinde, Türk milleti olarak gittiğimiz yerde yapacagımız işlerde önce sistem acıklarını yakalamaya çalışırız. buluruz sonra faydalanırız
    Bunun dibine vurmuş biri olarak söyleyebilirimki böyle şeyler yapmadan WAT'ın tadı çıkmıyoröğle aralarında clock out clock in yapılması gerekir normalde,günde 30 dk,haftada 6 gün ve sezonda 16 hafta çalıştığımı düşünecek olursak (ki bu fazla zaman olduğu için overtime'a giriyor overtime ücreti 15 dolar) yani 30*6*16*15/60=720 dolar ekstra

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bunun dibine vurmuş biri olarak söyleyebilirimki böyle şeyler yapmadan WAT'ın tadı çıkmıyoröğle aralarında clock out clock in yapılması gerekir normalde,günde 30 dk,haftada 6 gün ve sezonda 16 hafta çalıştığımı düşünecek olursak (ki bu fazla zaman olduğu için overtime'a giriyor overtime ücreti 15 dolar) yani 30*6*16*15/60=720 dolar ekstra
    Bizde clock in/out durumunda makinede yapsan bile sıraya girip kendini ride office e göstermediğin sürece işe gelmiş sayılmıyorsun. Bu durum yüzünden özelikle bir süpervisor ve manager saat kayıtlarını bir de kağıda giriyorlar. diğer makinedeki parmak basma olayı hikaye kalıyor.. neden mi? Tabiki de biz Türklerin akıllı saat arttırmaları yüzünden

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hacı bizde bu yaz gidiyoruz 3 arkadaş inş, bu hafta cuma işte vize görüşmemiz var onuda atlattıkmı 7 si gibi çıkıcaz haziranın, ev konusunda yardımcı olursan çok memnun oluruz, moreys pierstayız bizde 3 kişilik odalardan birini almak isteriz eğer uygunsa şimdiden teşekkürler=)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı msgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hacı bizde bu yaz gidiyoruz 3 arkadaş inş, bu hafta cuma işte vize görüşmemiz var onuda atlattıkmı 7 si gibi çıkıcaz haziranın, ev konusunda yardımcı olursan çok memnun oluruz, moreys pierstayız bizde 3 kişilik odalardan birini almak isteriz eğer uygunsa şimdiden teşekkürler=)
    Kardeşim face ten ekle beni. bende 8 inde yola çıkacağım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tamam 3 kişiliğe yazalım o zaman sana zahmet. Face'ten ekliyorum seni ayrıntıları oradan konuşuruz. Teşekkür ederim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Haklısın, neden olmasın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

wildwood un büyüklüğü nasıl burak,benim işim mobile manav acaba arabayı alacagım yere yakın mıdır?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Cemalbahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wildwood un büyüklüğü nasıl burak,benim işim mobile manav acaba arabayı alacagım yere yakın mıdır?
    Merhabalar cemal;
    Mobil Manav'ın tam olarak nerden araba verdiğini bilemiyorum, genelleme yapacak olursak eğer ev BUS STATION'dan paralel olaral 3-4 blok kuzeyde kalıyor. ikisi arasındaki mesafe 10 dakika.. Ev tam merkezde. Boardwalkın orta hizasında, Morey's PIERS Adventure PIER'in karşısındaki sokakta. Yürüyüş mesafesi ile Boardwalk'a 3, Morey's PIERS Mariners Landing(Merkez Parkı) 7 dakika uzaklıkta. Google Map ten Bakarak Hesabını Yapabilirsin Böylece.

Saygılar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bu yaz wildwooddayım Dunkin donuts da 5 yada 6sı gibi orda olmayı planlıyorum.Tek başıma gelicem.Boş yer var mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Whatthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bu yaz wildwooddayım Dunkin donuts da 5 yada 6sı gibi orda olmayı planlıyorum.Tek başıma gelicem.Boş yer var mı?
    tek başına mısın kardeşim?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fiyatlar da şartlar da gayet iyi. moneys piersa ve splash zonea yakınsa 2 kişi de burda var BurakYILMAZ.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı nis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyatlar da şartlar da gayet iyi. moneys piersa ve splash zonea yakınsa 2 kişi de burda var BurakYILMAZ.
    Yürüyüş mesafesinde 6 dakika, 3 blok. Splash Zone da çalışacak arkadas sen misin ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

seni arayan benim. 2 arkadaşım calısacak işte. utku ben

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı nis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni arayan benim. 2 arkadaşım calısacak işte. utku ben
    tamamdır utku tahmin etmiştim su an hava alanından ulaşım işini halletmeye calısıyorum da eger basarabilirsem gelenleri havalanından karsılayacaklar, otobüs ücretine gidecekleri yere kadar götürecekler. ilk gidenlere güzel bir alternatif olacak.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

kalacak yer lazımmmm

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

izmir bostanlıdan selamlar moreys piers wildwood food services kız arkadaşımla geleceğiz bi konaklama ayarlayın patronlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cmcfb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmir bostanlıdan selamlar moreys piers wildwood food services kız arkadaşımla geleceğiz bi konaklama ayarlayın patronlar
    Karşıyaka Yeni Girne'den Selam sana, geliş tarihleriniz ne zamana olacak.?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Karşıyaka'lılar çoğalıyor, bir kafkaf çekeriz artık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)