Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wendy's

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Wendy's

Wendy's te çalışan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirmi?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tesekkur ederim paylasimin icon ben floridada ya destinde buyuk ihtimalde pensacolada calisicam sehirler hakkinda az biraz bilgi sahibiyim fakat is ortami konusunda kazanc hakkinda bilgi sahibi degilim ever daha once giden arkadaslar bilgilendirirse sevinirim ekstra para gerekirmi kendikendime gecinebilirmiyim normal harcamayla

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı sure Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim paylasimin icon ben floridada ya destinde buyuk ihtimalde pensacolada calisicam sehirler hakkinda az biraz bilgi sahibiyim fakat is ortami konusunda kazanc hakkinda bilgi sahibi degilim ever daha once giden arkadaslar bilgilendirirse sevinirim ekstra para gerekirmi kendikendime gecinebilirmiyim normal harcamayla
    Saat ücreti,konaklama,kaç saat çalışacağın gibi bilgileri verirsen daha net yardımcı oluruz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saat ücreti,konaklama,kaç saat çalışacağın gibi bilgileri verirsen daha net yardımcı oluruz..
    saat ücreti 7.50 konaklama aylık 300 fakat çalışma süresi konusunda belli bir saat garantisi vermiyorlar ama wendys çok az sürelerde vermiyor bildiğim kadarıyla siz daha iyi bilirsiniz tabi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar cody Wyoming Wendys de çalışıcam genelde ne iş yaptırıyorlar hamburger mi yapıyoruz ? temizlik falan işlerinide yaptırıyorlar mı?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yaptırıyorlar.Side-work denen bir olay var.Herkesin günlük ekstra bir işi oluyor ve sen ondan sorumlu oluyorsun.Mutlaka her gün temizlik yaparsın.Gittiğinde belli bir iş bölümü olur her gün.Kimi günlerde kasada durup sipariş alırsın, kimi gün hamburger yaparsın.İngilizcen iyiyse arabalı servise de koyarlar bazen.Tabi varsa gideceğin Wendy's de.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Amerika'daki en güzel hamburgerlerin Wendy's'de yapıldığını duymuştum ama doğruluk payı nedir bilemiyorum. BK ve MC'den iyiymiş sanırım.
    Yazın Newport, Rhode Island!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hamburgerleri Mc ve Burger'dan iyi değil bence.Fakat patates konusunda en iyisi diyebilirim Arby's tarzı güzel patatesleri var

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptırıyorlar.Side-work denen bir olay var.Herkesin günlük ekstra bir işi oluyor ve sen ondan sorumlu oluyorsun.Mutlaka her gün temizlik yaparsın.Gittiğinde belli bir iş bölümü olur her gün.Kimi günlerde kasada durup sipariş alırsın, kimi gün hamburger yaparsın.İngilizcen iyiyse arabalı servise de koyarlar bazen.Tabi varsa gideceğin Wendy's de.
    teşekkürler klasik türkiyedeki gibi yani neyse artık çok pis oyuna gelerek kabul ettim bu işi yapıcak bir şey yok vizemide aldım ama oraya uçak biletleri çok pahalı bu konuda yardımcı olacak birisi var mıdır?

Hayalperest Watçı serayimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

hyannis wendy's te çalışıcak olan var mı? ben bu yaz ordayım. gitmeye 3 haftam kaldı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)