Work and Travel 2025
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 Mart İzmir İş Fuarı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart 3 Mart İzmir İş Fuarı

Arkadaşlar daha önce California'daki iş hakkındaki sorularımı yazmış ve sizlerden yorum almıştım. Bu dogrultuda o işi kabul etmeme kararı verdim ve danışmanımla görüştüm. O da bana 3 marttaki fuara katılmam gerektiğini söyledi. Benim merak ettiğim nokta bu fuarda nasıl işler olucak ya da olabilir? Sizler hangisini önerirsiniz. İngilizce seviyem iyi bu arada. Şimdiden teşekkürler.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

california işini neden kabul etmediğini bilmiyorum ama abi sonuçta california bizim şirketin california'da hiç işi yok, olsa direk varya

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı porkandtravel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    california işini neden kabul etmediğini bilmiyorum ama abi sonuçta california bizim şirketin california'da hiç işi yok, olsa direk varya
    Ya süper yer tamam ama catalina island'daydı. Ve saatlik 9$ konaklama aylık 450$ dı. Adadan karşıya geçmek en az 40 $ filan filan. Baya zarara giricektim Bu fuarda nasıl işler olur acaba ki

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hiç bi fikrim yok nasıl işler olacağı konusunda ama öyle kötü işler olmaz hatta daha iyileri bile olabilir kim bilir

BannedUser
    Guest

sanırsam sponsorun ciee. wisconsin dells deki islere bakman en mantıklısı derim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Evet Sponsorum Ciee. Anladım çok teşekkür ederim. Peki bu fuarda o işleri bulabilir miyim?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Sana şirketinin iş listesini göndermesi lazım fuardan önce.Sende ona göre karar verirsin fuara gitmeden.Şirketine işler hakkında listeyi istediğini söyle.Listeye göre de biz de burda yardımcı olmaya çalışırız eyaletler ve işler hakkında.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana şirketinin iş listesini göndermesi lazım fuardan önce.Sende ona göre karar verirsin fuara gitmeden.Şirketine işler hakkında listeyi istediğini söyle.Listeye göre de biz de burda yardımcı olmaya çalışırız eyaletler ve işler hakkında.
    Çok teşekkürler. Ben onlara bildiricem, liste elime ulaşınca da buraya yazarım. Sagolun.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı azizünsalkaraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saay ücreti konaklama gibi bilgiler var mı?Çalışma saatide..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Virginia Beach Gold Key'de çalışanlar saatlerinden ve çalışma ortamından memnundu geçen sene.Konaklama sağlamıyorlar ama bulabilirsin beach'de haftalık 90$'a.Değerlendirilebilecek bir iş.Overtime imkanı da var bu otelin.Özellikle eylülü ayında Ruslar gittikten sonra çok saat veriyorlar.

Diğer işlerden Cedar Point ve Six Flax iyi.Forumda da bir çok konu var bu işlerle ilgili.Oraları da okursan daha net bir bilgin olur.

Kararsız kalırsan Gold Key gayet iyi bir otel.Hele Houseman olursan daha rahat olursun.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saay ücreti konaklama gibi bilgiler var mı?Çalışma saatide..
    Onu belirtmemiş. Şimdi onu da sorucam inşallah o konuda şu anda bir cevap verebilir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virginia Beach Gold Key'de çalışanlar saatlerinden ve çalışma ortamından memnundu geçen sene.Konaklama sağlamıyorlar ama bulabilirsin beach'de haftalık 90$'a.Değerlendirilebilecek bir iş.Overtime imkanı da var bu otelin.Özellikle eylülü ayında Ruslar gittikten sonra çok saat veriyorlar.

Diğer işlerden Cedar Point ve Six Flax iyi.Forumda da bir çok konu var bu işlerle ilgili.Oraları da okursan daha net bir bilgin olur.

Kararsız kalırsan Gold Key gayet iyi bir otel.Hele Houseman olursan daha rahat olursun.
    Teşekkürler. Şu anda araştırma yapıyorum sitede arıyorum ilgili konuları eleme yaptıktan sonra danışıcam tekrardan sizlere. Teşekkürler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

@Amadeus35 un dediği gibi otel işi yapacaksan kıyı şehirlerinde yapmak daha güzel olur.Yani housekeeping düşüneceksen güzel bi seçim olur.Bunun yanında Cedar Point'i düşünebilirsin.Dünyanın en büyük eğlence parkıdır.Forumdan birsürü kişi bulabilirsin oraya giden bi fikirkerini sor derim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Amadeus35 un dediği gibi otel işi yapacaksan kıyı şehirlerinde yapmak daha güzel olur.Yani housekeeping düşüneceksen güzel bi seçim olur.Bunun yanında Cedar Point'i düşünebilirsin.Dünyanın en büyük eğlence parkıdır.Forumdan birsürü kişi bulabilirsin oraya giden bi fikirkerini sor derim..
    Şimdi çalışma saatleri ile ilgili mail aldım. Aşağıdaki linkte hepsi varmış.

http://dynamichire.ciee.org/Communit...0-0019b9db9d85

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bence Virginia Beach Gold Key gayet iyi.8.50$ saati ve orada overtime'da oluyor.En yakın arkadaşım o otelde çalıştı.Ordan biliyorum.Williamsburg'deki işlerden uzak dur.Hepsi birbirinden kötü.@Ugur'un da dediği gibi Cedar point'de iyi.Çok eğlenirsin orada da.Artık beklentine kalmış gerisi.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Konaklama yazmıyor peki? Ne kadara orda konaklama bulabilirim. Ve şimdi ben fuara gidince mesela gold key i istiyorum. Ne yapıcam direk yanlarına gidip mi konusucam?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Konaklama vermiyor ama zaten watçıların kaldığı belli oteller var.Sen işi ayarladıktan sonra ben yardımcı olurum o konuda da.Haftalık 90$ civarında ödersin.Beach standardında normal bir ücret.Fuarda her eyalet ya da iş yerinin temsilcileri ya da CIEE temsilcileri oluyor.Sen hangisini istiyorsan o masaya gidip konuşuyorsun.Fuara gitmeden önce aklında 2-3 iş seçeneği olsun.Biri olmazsa diğerine gidersin.
    ""Let the game begin""

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Bilgilendirmede yazmışlar eğer housing sağlanmamışsa size bilgi verilecek diye.Ve bu ücretin değişebileceğini yazmış.Geçen sene neyse bu senede odur.Vardır oraya giden biri ..Şu konuyu takip edebilirsin:

http://www.turkishwat.net/soru-cevap...nia-beach.html

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Gold Key normalde ev konusunda yardımcı oluyor.Bi kaç ev tutuyorlar 8-9 kişi orada kalıyor.80$'de geçen sene.Ama benim arkadaşlar otelde kaldılar (Balboa Hotel).3 kişi, kişi başı haftalık 90$'dı.Zaten Beach^de kalacak yer sıkıntısı çekilmez.Mutlaka yer bulunur.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Teşekkürler şimdi gördüm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Anladım teşekkürler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende 3 martta ki İZMİR fuarına gideceğim.Gördüğüm kadarıyla herkes benim gibi Virginia Beach'de ki işleri istiyor.Lakin iş sayısı belli ama fazlasından talep var.Nasıl olcak bu peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar İzmir fuarı 3 martta değil , 4 mart pazar günü hani ne olur ne olmaz sadece küçük bir bilgilendirme

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)