Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WILDWOOD 2012 Tüm Parti ve Etkinlikler İçin Facebook Grubu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Talking WILDWOOD 2012 Tüm Parti ve Etkinlikler İçin Facebook Grubu

Arkadaslar, 2012 yazında Wildwood-NJ de çalısacak arkadasların sezon boyunca gündemi yakından takip edebileceği bir Grup olsturdum, isteryen arkadaslar üye olabilirler..

Grubun Adresi;

Log In | Facebook

Saygılar...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

işte bunu beğendim İyi iş çıkarmışsın Burak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Vizeyi almam adına yapılan ilk iş diyelim şimdiden 200 kişiyi geçtim 1000 kişi daha ilave edeceğim, umarım bütün dünyaya yayılır

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kalabalığa gerek yok aslında....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı egeofficer08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kalabalığa gerek yok aslında....

Bence tam aksine Bak bi örnek veriyorum;
    Bi post attıgımı düşün

"Tonight Biggest Home Party;

209 E.Spencer Ave.
    EGE's HOME,
    EGE's Half Birthday PARTY

Bring Your Drinks and Friends come with everyone!"

gece yarısından sonra tüm wildwood senin evde olur garanti

=D

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Gerekirse Washington D.C den koşarak geliriz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Username Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerekirse Washington D.C den koşarak geliriz
    Her zaman Mutlaka Bekleriz..
    When u coming here please bring your drinks and g.friends with you

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

OMG !

Burak girme kanıma orda başına bela olmayayım sonra her gece her gece milleti toplarım eve görürsün :P

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı BurakYILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zaman Mutlaka Bekleriz..
    When u coming here please bring your drinks and g.friends with you
    Damsızta alınmıyor yani öyle mi

edit: Kapıda yazı 'u cant get in here without roof'

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Talking

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kapıya şöyle bişi düşündüm

if u are;
    -ugly
    -just boys more than 1
    -so handsome like brad pitt (angelina jolies not included about this situation also we are keeping for her red carpet)
    -under 18
    -fuckin looser
    -looklike damn
    -just drinker
    -like octopus
    -fat

we're sorry that you are not according to the format and inside full, also party will be over a couple minutes later

if u havent got any condition from up and if u sure that u have all perfect criterion;

COVER $5

come in and take ur around enjoy your time
    Konu BurakYILMAZ tarafından (19-02-2012 Saat 02:35 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Talking

OMG !

Burak girme kanıma orda başına bela olmayayım sonra her gece her gece milleti toplarım eve görürsün :P
    bir gece sadece huzur içinde uyuyabilmek için şikayetçi olursan görürsün

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bunu anlayabileceklerini pek zannetmiyorum

kapıya şöyle bişi düşündüm

if u are;
    -ugly
    -just boys more than 1
    -so handsome like brad pitt (angelina jolies not included about this situation also we are keeping for her red carpet)
    -under 18
    -fuckin looser
    -looklike damn
    -just drinker
    -like octopus
    -fat

we're sorry that you are not according to the format and inside full, also party will be over a couple minutes later

if u havent got any condition from up and if u sure that u have all perfect criterion;

COVER $5

come in and take ur around enjoy your time
    Ayrımcılığın dibine vuracağız diyosun yani?Sonra adamlar polis çağırmasın bizden şikayetçi olup ?

bir gece sadece huzur içinde uyuyabilmek için şikayetçi olursan görürsün
    Valla doğru söylüyosun her gece her gecede kafa kaldırmaz

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ege, simdiden hizli gidiyorsun dikkat et ama. Wildwood tehlikeli biryer diye duydum.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ege, simdiden hizli gidiyorsun dikkat et ama. Wildwood tehlikeli biryer diye duydum.
    Yok abi,sen benim böyle dediğime bakma.Orada polis korkusundan napacağımı şaşırırım ben.Mazallah enselenirsek ben oradan ailemi kesinlikle arayamam.O yüzden 'olabildiğince' kurallar dahilinde oynamak ilkemdir

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Yok abi,sen benim böyle dediğime bakma.Orada polis korkusundan napacağımı şaşırırım ben.Mazallah enselenirsek ben oradan ailemi kesinlikle arayamam.O yüzden 'olabildiğince' kurallar dahilinde oynamak ilkemdir
    Hemen hemen her partide polisler geldiği için bu konuda gerçekten sağlam tecrübe ve anılarım varki anlatsam günlerce gülmekten yerlere yatarsınız =D hatta bir tanesinde 2 sene önce wildwood tarihinin gelmiş geçmiş en büyük ev partilerine sahip oldu.. =D Bu partilerin biri bir evin 3. katındaydı ve arka bahçesi, arka balkonu olan bir evdi.. evde 15-20 civarı ispanyol kalırdı ki 2010 senesinde ev partileri acısından bu ev öyle bir isim yapmıstı ki anlatamam. =) Bir gece yine böyle bir partideyiz. Ama herkes ileri derecede yüksek volume votkalar viskiler biralar 4loco lar saraplar havalarda ucusuyo =D zaten zorunlu olarak herkesin elinde ya kırmızı bardak yada biraz bulunması şart.. yaklaşık 4-5 litre civarında kokteyllerimi cantama atmıs bir halde bende ordayım zaten onların ömrü de 15-20 dakika =D millet deli gibi saldırıyordu ki o anda asagıdan bi sesler gelmeye basladı dedim arkadaslar bittiğimiz an bu andır =D evde nerden baksanız 200 kişinin üzerindeyiz her yer insan iğne atsan düsmez.. dedik ne yapcaz ne yapcaz arka balkon kapısı varmıs oraya ilerleyelim.. evin icinde bir kac arkadas kaldı ev sahibi niyetinde biz apar topar arka balkona fakat balkon tıka basa insan sandwich gibiyiz dedim hacı bu böyle olmaz tahliye borusuna tutunan ben basladım asagıya dogru gıdım gıdım kaymaya ki son 1 kat kala bahcedeki calılıkların üzerinde buldum kendimi =D evin yan tarafında bahce citinden diger evin bahcesine atlayayım derken citin üzerinde oldugum an farkına vardıgım diger bahcede bulunan ben diyeyim köpek siz deyin ejderha arası bir yaratıgın uzerime atlamak için gerinmeye basladıgı an bendeniz ikinci kez bahce topragı ve cimlerle öpüsme anını tekrardan yasadım.. tabi baska care yok pasaportlar ellerde bahcenın yanından sıvısıyoruz.. yukarıda kalan arkadaslarda esofmanları üzerlerine cekip biz uyuyorduk bilmiyoruz moduna girmiş halde polisleri oyalama işlemindeler.. fakat nerden bilelim ki 4 tane polis jeep inin evin önünü sardıgını =D adamlar harbi polis abii filmlerdekilerden dhaa iriler. sonra yapacak bişey yok cıktık sokaga bize ters ters bakarak ordan hemen dagılmamızı soylediler tabı bunun ardından arkamdan akın akın insan gelmeye basladı bunun üzerine ilk öncü grup olarak sahile dogru ilerlemeye basladık ki saat gecenin 3-4'ü.. bi ara arkamı dönüp baktıgımda kendimi karsıyaka çarsıda yürür gibi hisseden ben arkamdan gelen kalabalıgı görünce dedim önder biziz partiye burda devam edelim =D dedim millet kosun okyanusa atlantik bizi bekliyo tabi o gecenin verdiği korku ve endişeyi pasaportlarımız üzerimizde ıslak bir halde atlantik ile bogusarak bitirdik

Ne günlerdi be o günler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya daha vizeyi de almadik ama ben acayip moda girdim under21 sikinti olmaz umarim memur beyler anlayis gosterir dimi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Kişilerin anlayışı 5-20 dolar arasında kolayca değişir kafana takma

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

@BurakYILMAZ,

Daha öncede Virginia Beach ile ilgili bir FB grubu kurulmuştu ve linkleri TW üzerinden paylaşılmıştı. Bilginin forum üzerinde kalmasından yanayız. Bu yüzden ricam FB linklerini iletilerinden kaldırmandır.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Question

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @BurakYILMAZ,

Daha öncede Virginia Beach ile ilgili bir FB grubu kurulmuştu ve linkleri TW üzerinden paylaşılmıştı. Bilginin forum üzerinde kalmasından yanayız. Bu yüzden ricam FB linklerini iletilerinden kaldırmandır.
    İlginize teşekkür ederim fakat durumu ben tam olarak anlayamadım? "FB linklerinin kaldırılması" derken genel olarak FB linki paylaşımı mı yasak? yoksa "Wildwood = Virginia Beach" olarak mı düşündünüz?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Daha önce bu tarz konuları kilitlemiştik. Hali hazırda Turkishwat'a ait bir FB grubu zaten mevcut. Bunun dışında herkes gideceği yere yönelik linkleri buradan paylaştığı zaman. Gruplaşmalar FB'a kayıyor ve forumu olumsuz yönde etkiliyor. İnsanların bilgileri mumkun oldugunca buradan paylaşmasını amaçlıyoruz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Thumbs up

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce bu tarz konuları kilitlemiştik. Hali hazırda Turkishwat'a ait bir FB grubu zaten mevcut. Bunun dışında herkes gideceği yere yönelik linkleri buradan paylaştığı zaman. Gruplaşmalar FB'a kayıyor ve forumu olumsuz yönde etkiliyor. İnsanların bilgileri mumkun oldugunca buradan paylaşmasını amaçlıyoruz.

Peki bakalım teşekür ederim.. Fakat burdan gruba da bakacak olusanız anlayacaksınız ki kurdugum facebook grubu hali hazırda zaten buradaki arkadasları oraya toplama vs gibi bir etken taşımıyor.. grup tamamen WILDWOOD'da yasayan bu yaz bulunacak olan tüm dünaya üzerinden gelen J-1 öğrencilerine yönelik.. amacım yazın ordaki büyük partileri organize etmek.. Burda da paylaşmamın nedeni de tamamen burdan gidecek olan arkadaslar için bir önbilgi niteliğinde olmasıydı, yani şu ki listeye bakarsanız tamamına yakını wildwooda en az 1 kere gitmiş veya orda yaşayan halk tarzındaki insanlar.. ki wildwooda gidecek olan arkadaslarımız da bu grup sayfasında herhangi bir "wildwood" hakkında soru sorması durumunda birçok insan tarafından cevaplar alabilirler ki bunların hepsi tecrübedir...

Genel Olarak;
    Forum kurallarını ihlal ettiğim için herhangi bir bazda olsun link paylaşımına son veriyorum, tamamen benim hatamdı.. sağlıcakla kalın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)