Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sabit ücretle eğlence parkı ??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Smile sabit ücretle eğlence parkı ??

arkadaşlar wisconsin eyaletinde 325$ sabit ücretle çalışacağım.
    ücretin sabit olması sizce iyi mi kötü mü ?

yani aşırı olmadıkça çalışmaya alışkınım diyebilirim

haftada 5-7 gün ve günde 8-10 saat arası çalışma saatleri yani 40-70 saat arası haftalık ama ben şunu merak ediyorum her hafta 70 saat çalıştırırlar mı sizce ?
    eğlence parkı sonuçta kapalı oldugu tasındıgı gün vs çok oluyo mu bunların

ben ankaralıyım bizim bildiğimiz eğlence parkı gençlik parkıdır ve doğduğumdan beri aynı yerde duruyo sonuçta

BannedUser
    Guest

Konaklama ve yemek veriyorsa bence cok cazip 375 dolar. Bu tarz yerler haftada ortalama 55*60 saat calıstırır.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

konaklama,yemek ulaşım vs. bunlar dahil mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yemeği bilmiyorum ama konaklama ücretsiz ve karavanda olucak bu yüzden ulaşımda yok

yemekte nekadar tutar ki sanki
    sanırım iyi para biriktirebilirim travel kısmı için

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

40-70 saat arası çalışıyorsun ve 325 dolar alıyorsun bence az

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı porkandtravel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40-70 saat arası çalışıyorsun ve 325 dolar alıyorsun bence az

aslında saatbaşı ücretle düşünürsen az gibi geliyo ama
    kimse kaç saat alıcanı bilmeden gidiyo ben en azından elime geçicek paradan eminim az saat aldım stresi olmıcak konaklamanında ücretsiz olmasıyla ücreti çok cazip bi hale geliyo bence

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ama işin over time'ı yok bir de o taraftan düşünürsek neyse ya her işin değişik + ları var umarım güzel geçer 3 ayın

BannedUser
    Guest

benım sundugum ısın aynısı yalnız ben haftalık 400 dolar ve bonus sunmustum aynı ise senın gıbı 50 kısı gıdıyo. ama wısconsın degıl tabi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım sundugum ısın aynısı yalnız ben haftalık 400 dolar ve bonus sunmustum aynı ise senın gıbı 50 kısı gıdıyo. ama wısconsın degıl tabi.
    wisconsin daha mi iyi dahaa mi kotu

eyalet hakkinda bi fikriniz var mi forumda pek bahsedilmemis

BannedUser
    Guest

wisconsin turistik bir yer degil wisconsin dells dısında. zaten bu tarz eglence parklarının amacı merkezden ve sosyal hayattan uzak kırsal kesımdekı ailelere eglence goturmek. cok fazla para harcamayacak olman avantaj ayrıca eger fastfood tarzı ıse ve satısta ısen ıng ıcın super olması ayrıca uzun surelı calısma ımkanı. dezavantajı fazla calısıp az kazanmak. umarım bılgıler ısıne yarar. ayrıca arkadasların dedıgı gıbı 325 dolar cok az

gecenın bu saatınde arastırma yapıyorsun ... sponsorun kim. ohıo ve wısconsın aynı sayılır farkı yok zaten komsu
    Konu BannedUser tarafından (19-02-2012 Saat 11:22 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

danışman şirketim academy worldwide .
    benim merak ettiğim şeyleri söledin ben sormadan çok sağol makroklima

ilk kez gitmenin heyecanıyla bak dikkatini çekmiş gece gece araştırma yapıyorum ama bide bunun stresi var tabii,zaten bu işi o yuzden ıstedım saat stresim olmasın 10 saat fazla calısıyım bu stresi yaşamamak için diye

komşu olmamızada çok sevindim

bu 325 dolar bana yeterli bi ücretmiş gibi geldi acaba bizim yeteri kadar iyi iş görmedimizden mi
    böle senin önerdiğin gibi iyi ücretli işler bana ütopya geliyo bu ingilizce seviyesiyle

konaklama ve muhtemelene yemekte işverenden oldugunda genede az mı 325 dolar =/
    Konu bakgercektengiderim tarafından (19-02-2012 Saat 03:53 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: ücret

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

12 hafta çalışsan 3900 dolar para biriktirirsin yeme,içme konaklama şirkete gidiyorsa bu net eline kalan paradır.Bu para tatilede yeter dönerken bişeyler almanada..Yani ortalama diyelim..Dediğin gibi overtime yok ikinci iş yok..(çalışma sattlerin düzenli değil ve geçici olarak bölge değiştiriyosun)
    Ama garanti para dediğin gibi kafan rahat olur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 hafta çalışsan 3900 dolar para biriktirirsin yeme,içme konaklama şirkete gidiyorsa bu net eline kalan paradır.Bu para tatilede yeter dönerken bişeyler almanada..Yani ortalama diyelim..Dediğin gibi overtime yok ikinci iş yok..(çalışma sattlerin düzenli değil ve geçici olarak bölge değiştiriyosun)
    Ama garanti para dediğin gibi kafan rahat olur

evet devlet memuru mantıgına bağlandım ben maaşım belli diye seviniyorum

bulundugum yer pek büyük deği sanırım ama napalım zaten eğlence parından çıkmam ben

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı bakgercektengiderim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet devlet memuru mantıgına bağlandım ben maaşım belli diye seviniyorum

bulundugum yer pek büyük deği sanırım ama napalım zaten eğlence parından çıkmam ben
    Boşa demiyolar devlete sırtını dayican kafan rahat edecek diye

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynen aynen

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Seni çalıştırabilecekleri maksimum saati öğrenmeni öneririm... Günde 16 saat çalıştırırlarsa o zaman çok küfür edersin 325$ sabit ücrete
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Haftada 1 gun izin bana gore sart. Diger gunler ortalama 11-13 saat calissan guzel olur.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

gunde 8-10 saat haftada 5-7 gun olayi asilabilir mi yabi banden gunluk 10 saatten fazla calismami isteyebilirler miki ?

BannedUser
    Guest

bu işlerde gunluk en az 10 saat calısırsın tasınma gunlerı daha fazla olabılır. haftada 6*7 demek olmaz bazen 7 bazen 5 gun calısırsın....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

günlük 10 saat sınırı var bu bize yolladıkları pdf dosyasında.
    şirket ordakilerin aynısının olacağını garanti ediyoruz vs vs diyodu size söylenmeyen bişey olursa sponsorlarla hallederiz falan diyolardı

şimdi ben anlayamadım makroklima veya bilen diğer arkadaşlar
    bu şirket beni günde 10 saatten fazla çalıştırırsa ben hemen şikayet edicem ama düzeltilmicek mi ?
    sonuçta 8-10 saati geçmicekti haftada 70 saat max. bunu sağlayan hertürlü çalışma saatleri bana uyar sonucta bi gün 16 saat olsa o hafta tatil alırım daha çok işime gelir

ama bu adamlar bana 71 saat derse ben çalışmak istemicem tabii istisnası olabilir ama hemen şikayet ederim çok pis ayar oldum bu konuya şimdi

BannedUser
    Guest

bakgercektenghiderim abi kısa bi nick bulsaydın neyse

Kardesim oraya ben 60 ogrenci buldum gidecek. Evet haftada 70 saat gunde 10 saat yapar haklısın. Ama atladıgın bir nokta var. Haftada genelde 6 gun calısırsın. Buda gunde 11*12 saat yapar. Ancak cok fazla break yaparsın. İtiraz edersin ama genelde concession sahibinin umurunda olmaz git der.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Çok güzel açıkladın makroklima olay budur abi
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

nick işine girme hiç Allahtan kayıt ediyorda herseferinde yazmam gerekmiyo :d

aslında direk günde 8-10 saat arası diyo haftalık değilde günlük saat yazıyodu.

ÇOK x ÇOK çalışabilirimde bu işlerde ağır kaldırmak ne olabilir sizce ?

birde bu 60 öğrenci memnun muydu burdan ?
    siz gene bilirsiniz bende hazırlıklı olurum ona göre

sizce earls rides'te türk olur dimi kesin ilk günlerde birbirimizden ayrılmayız eminim

BannedUser
    Guest

yeappp... cevap vereyim senin ki game conc.

agır ıs kurulma esnasında oluyor. yanı oyun conc. larında tasınma sırasında tekrar onları kurmak sıze aıt yardım edıyorsunuz. ancak food conc avantajı genelde 11 de baslar 11 de bıter

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@bakgercektengiderim hacı eger haftada 70 saat calısırsanki bu durumda calısıcaksın senin saatligin 4.5 - 5 dolara dek gelir bende çok az ama neden çok az o kadar saati normalde ögrenciler bulamıyor hea hiç bulamıyolarda degil ama 70 saat yani az buz bişi degil ii düşün karar ver bence oraya gittikden sonra daha kötü olmasın durumlar
    FORZA ES-ES

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yea cok kotu olursa atlar ny a giderim ) gecim sikintisi olmasin diye sctim bu isi adini vermiyim simdi aa danismn sirkette pek bi is yoktu olanlarda ndense onlara abi diyenlere gitti :/ bende bu ii calisir kazaniim gerekirse herkes iki hafta yapiyosa ben uc hafta travel yapar eglence aacini kapatiim diye duundum
    gercekten ny a giderim cok skinti olursa bu 70 saatin sinirini asarsa rest cekerimde 4.5-5 dolar kismi bnce ole deil cunku konaklama falanda onlara ait oldugundan biraz iyi para birikir lakin bn sirf az saat aliyorum stresim olmasin diye sectim bu isi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaslar cevaplariniz icin cok saolun ve durmayin lutfen cok iyi bilgiler veriyosunuz saolun varolun

BannedUser
    Guest

Konu hakkında tam destekli bilgi sahibiyim. Evet iyi kazanırsın saatlik 6 dolar olması sorun degıl dedıgın gıbı yemekk ve konaklama ile acıgı kapatırsın. Ancak game conc larda yemegı kendın karsılarsın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

iş açıklaması şöyle :
    Job title: Carnival Helper

Job description and required skills :
    This job requires the students to help with all parts of the carnival, including take down and set up of equipment, running
    rides and games, money handling, ticket booth, food stand and HEAVY LIFTING

sanırım dediğiniz gibi yemek kısmı bana ait olucak ama o da çok önemli değil bnm için.

sizce çok zor olur mu iş şartları ?
    birde yapılabilicek bukadar iş çeşidi yazılmış aslında orda karar verilcek gibi bu konuda ingilizce seviyesi ne kadar önemli sizce
    çünkü intermediate seviyesi yeterli işe alınmak için ama yemek bilet olayını kapmak için ingilizcemi geliştirsem işe yrar mı ki

BannedUser
    Guest

evet bu islerde ing cok onemli degil dediğin gibi ing iyi olursa patronunla aran ii olur. cok zor degıl ıs takma kafaya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)