Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koa Campground / saco ME

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Koa Campground / saco ME

Saco / Old Orchard Beach KOA | Camping in Maine | KOA Campgrounds Beyler şirketin bize sunduğu iş bu camp alanının temizliğinden sorumluymuşuz bize telsiz verceklermiş burdan talimat verceklermiş velhasıl camp alanından sorumluyuz daha önce bu işe giden birileri varmı acaba ?
    FORZA ES-ES

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Denizi soguk olur ama olsun sadece 4 mil uzaklikta. Isin sartlari nasil? Fena ise benzemiyor ama...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denizi soguk olur ama olsun sadece 4 mil uzaklikta. Isin sartlari nasil? Fena ise benzemiyor ama...
    hacı işin şartları şu şekilde haftalık 32-36 saat günlük sabah 9 dan aksam 3 veya 4 e kadar çalışma saatlik 8 dolar işde dediğim gibi kamp alanının temizliğinden ve kamp alanındaki kampcıların kaldığı yerlerin temizliğinden sorumluyuz bi nevi housekeeperlik gibi elde bi telsiz olcakmış onla komut vericekler heralde bide tm emin deilim ama kamp alnında golf arabası verebilirlermiş ulaşımı sağlamak için işin bu benim herzaman söylediğim şey bizim danışmanın mailini yazım bide

" Kamp alanı içinde yer alan havuzlarda bulunan soyunma kabinlerini kontrol edecekler, temizleyecekler ve tabi ki aynı şey kamp alanında bulunan diğer alanlar için de gerekli. Orada yer alan bütün işleri yapacaklar. Ancak günde 5-6 kere kabin alanına gidip oralardan sorumlu olacakları için bu şekilde bir bayan bir erkek takım oluşturmuşlar. Aynı şekilde İngilizce konulmakta sıkıntısı olmayan kişiler olmalı çünkü iş için kendilerine telsiz verilecek ve orada çalışırken iletişim de sıkıntı yaşamalarını istemiyoruz. " buda danışmanın yazdığı
    Bu arada forumda okuduydum bizim sorumlu Cetusa'dan MR.Ray mülakata skype den girdik ii birine benziyodu ama forumda yazılanlar pek iç açıcı değil inşallah sorun çıkmaz.

hacı yakın yere gitmişsin sende porsmuth'a 2. iş bulma imkanı nasıl orlarda sen 4 bini nasıl kazandın kaç saat çalışdın aklımdaki para walla bi 4000 4500 kazansam süper olucak aklımdaki travelı yapmak istiyorum road trip newyorkdan başlayıp 5bin mil 8 bin kilometrelik bi gezi 3 haftalık çok mu abartıyorum acaba
    Konu skyline26 tarafından (12-01-2012 Saat 11:59 AM ) değiştirilmiştir.
    FORZA ES-ES

BannedUser
    Guest

böyle işleri severim amacınız para değil eğlenmekse bence secin kamp işleri zevkli eglenceli olur. tabi soylenenler vaad edilenler dogru ise

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle işleri severim amacınız para değil eğlenmekse bence secin kamp işleri zevkli eglenceli olur. tabi soylenenler vaad edilenler dogru ise
    hayırlısı bakalım hacı herkez vaad edıyor önemli olanda bunları tutmak bakalım neler olucak görücez bana göre bişi yok işlerini herkez ii yaparsa bedava reklam kazanırlar yok yapmazlarsa kötü yönlü reklam kazanırlar şirketler bunu bilse sırf bunu bilseler her öğrenciye adam gibi davranırlar... nese şimdi bi girersem bu konulara çıkış yapmak zor olur konu sapmasın 4000 4500 kazanabilirmiyim hacı sence makro ?
    FORZA ES-ES

BannedUser
    Guest

Zor ikinci iş bulursan olabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)