Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD de Yaşama Yolları ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ABD de Yaşama Yolları ?

Çok uzun zamandır internet üzerinden ABD,Kanada da çalışma-oturma izni olayını araştırıyorum.ABD de yaşamak istiyorum.Açıkçası sonuc hiç iç açıcı değil.Üniversite eğitimimi orada görme gibi planlarda yaptım ama fiyatları görünce yalnızca plan olarak kaldılar.Ve bu yol iptal oldu.
    Sonra yasal yollarla,yani dil okulu amacı ile,WAT ile,turist vizesi ile yasal giriş yapıp kacak yasamayı arastırdım.Bu konuda ABD de yakalanma derdinin az olduğunu ama kaçak olarakta berbat bir yaşam geçirildiğini öğrendim.Doğal olarak bu yolda iptal oldu.
    E bende hayalleri için yaşayan biriyim diyebilirim,geçte olsa istediğim şeye bi şekilde ulasırım.Şimdilik WAT'la yada belli süreli dil okuluyla falan ABD ye kısa süreli 1 2 kez giriş yapmayı düşünüyorum.Belki böyle böyle o hevesim geçer.Bilemiyorum...
    Sanırım yapmam gereken,yani en mantıklısı her ne kadar zorda olsa Green Card olayı.Her sene denerim ne çıkarsada çok iyi olur.Çok büyük avantajları var araştırdığım kadarıyla.
    Size sormak istediğim şey,bu yukarda yazdıklarım haricinde,atladığım,bilmediğim,daha farklı bir yol varmı orada çalısma izni-oturma izni alabilmek için.
    NOT: Lütfen 1 Milyon Doların varsa yatırım yap git,hatırlatmasını yapmayın.Malum 1 milyon dolar yüksek sayılır,1 haftalık cep harçlığımı oraya yatırmamı beklemeyin .

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

internshiple gidip orda çalışarak bir bir buçuk yıl kalabilirsin,hayat nasıl yürüyormuş onu görürsün hevesini alırsın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende senın gıbıyım suan delı gıbı arastırıyorum nasıl cıkarım tekrar dıye. Bır yolunu buldum ben
    au pair programın adı daha cok kadınlara yonelık bır program. Gıden erkeklerde var. Malıyetı cok dusuk dıl egıtımı alma ımkanı bır tek bu programda var .
    ınternshıp cok cok ıyı ıngılızce ıstıyo kendıne guvenıyorsan bu program da oldukca güzel

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı canan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende senın gıbıyım suan delı gıbı arastırıyorum nasıl cıkarım tekrar dıye. Bır yolunu buldum ben
    au pair programın adı daha cok kadınlara yonelık bır program. Gıden erkeklerde var. Malıyetı cok dusuk dıl egıtımı alma ımkanı bır tek bu programda var .
    ınternshıp cok cok ıyı ıngılızce ıstıyo kendıne guvenıyorsan bu program da oldukca güzel
    au paire erkekler katılamıyor
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

internship cok cok cok iyi ingilizce istiyo diye bisey yok, ben upper intermedite ingilizceyle mülakatı geçtim vizeye girmeyi bekliyorum.kendinizi bu düşünceyle hayallerinizden etmeyin.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İntership yaparsın 1 sene orada kalıp neyin ne olduğunu görürsün.Bir sene boyunca gördüğün tüm amerikalı kızlara yazar, tipine bakmadan herhangi biriyle evlenmeye çalışırsın.3 sene sonunda da Green Card'ın elinde olur.
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

elbette gidebilirsin imkansız diye birşey yok hayallerinin peşinden koş ve umutsuzluğa kapılma

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

green card sans isi ama denemekte fayda var bu sene icin bende basvuru yaptim bekliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İntership yaparsın 1 sene orada kalıp neyin ne olduğunu görürsün.Bir sene boyunca gördüğün tüm amerikalı kızlara yazar, tipine bakmadan herhangi biriyle evlenmeye çalışırsın.3 sene sonunda da Green Card'ın elinde olur.
    bu konuda hak veriyorum.yanlış anlasılmasın abd de obez sayısı bir hayli fazla.obez bir cağre olarak bu yolu seçebilirsiniz

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bu şekilde kalan ve kalmaya çalışan arkadaşlarım var.Bu da düşünülebilir bence.Şansın varsa bulursun birini.
    ""Let the game begin""

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

SSN varsa şu meşhur 5 senelik Chicago sürücü ehliyeti olayını araştır derim.Riski var ama çok kişi gördüm öyle kalan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)