Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: six flags great adventure..Nj (advis aracılığıyla)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart six flags great adventure..Nj (advis aracılığıyla)

Beklenti çok önemli. Benimle aynı yerde çok sayıda türk vardı fakat ben daha sakin ve daha komforlu yer istiyordum. Açıkcası Six Flags gibi büyük ve kalabalık bir iş yeri bana uymadı...

Tavsiyem, öyle doğu kıyısı, batı kıyısı diye atlamayın. Bir çok arkadaşım iç eyaletlere giderek çok daha verimli ve sakin yaz geçirdiler.
    Konu koyoto tarafından (19-10-2011 Saat 12:27 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

geçmiş olsun arkadaşım ne diyeyim

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

seneye yine araştırmadan giden çok olur
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

siz flagslerin kaderi bu resmen.hangi six flags olursa olsun oraya gitmeyi düşünen yanında mutlaka para götürsün ve birikim yapma çok kazanma hayallerini unutsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İnsanlar umarım yazdığımı okurda, kafasına biraz oturtur six flagsi..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı koyoto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gençler çok ilgileneceğiniz bir konu açılmak üzere

Six flags great adventure:

sizi ilk tavsiyem eğer advis şuanki adıyla studyzone eğer size burada konaklama ve taşıma sağlamıyorsa kesinlikle aptallık edip gelmeyin.para kazanamıyosunuz elinize geçen paranın ise cogusu konaklama ve taşımaya gidiyor.ve o taşıma ve konaklama sizde patlıyor.işe gidemiyosunuz evden kovuluyosunuz. ve o kalınan civardakilerin hepsi şerefsiz. ve gurbette turk turku seviyor.! lafı sonuna kadar doğru.. aynı yatakta 3 kısı yattık yeri geldi taksi çağırdık arabayla gittik biyerlerimize çok güzel para girdi. bi gece yalnız yattım ondada yerdeydim..bişey alma hayaliniz varsa o parayı türkiyeden getirin..eğer kayıt olduysanız size abartmıyorum şaka yapmıyorum başka şirketinde elemanı falan değilim gerçekten işinizi değiştirin. advisede güvenmeyin sponsorunuz ciee yede güvenmeyin.. en iyi 1 ay dil okuluna gelin daha iyidir..geliyosanızda biletinizi eylülün ilk 10 günününe alın.ve konaklama hem pahalı ve hertaraf türk..
    Ben gecen sene bu sirketten uzak durun diye yırttım burda kendimi.. Bazı arkadasLar bana inanmıyorLardı.. Şirket artık adını değiştirmiş demekki BaktıLar herkes anLadı ne oLdugunu.. Biz advis değiLiz kardesim biz studyzone nuz Saka bi yana bu sirketLe gidipte memnun kaLan görmedim.. Kendim dahiL..

BannedUser
    Guest

Studyzone birkaç şirket demişsin kimler bunlar isimlerini yazarsan çok sevinirim Nis bende studyzone ismini sadece advis olarak biliyorum.
    Yanlış bilgi olmasın sitelerinede girince yine Advis reklamı var armalarıda Advis'in eski arması.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Studyzone birkaç şirket demişsin kimler bunlar isimlerini yazarsan çok sevinirim Nis bende studyzone ismini sadece advis olarak biliyorum.
    Yanlış bilgi olmasın sitelerinede girince yine Advis reklamı var armalarıda Advis'in eski arması.
    studyzone adı altında advis(yurtdışı eğitim için),armada grandee,e l t,united towers yurtdışı eğitim konusunda birleştiler.genel grup adı bluepoints oldu bu şekilde de araştırabilirsin.
    Konu nis tarafından (14-10-2011 Saat 02:41 PM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

Yani CIEE firmaları birleştiler. Amaclarını anlamadım ama hayırlı olsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar Nis tamamen haklıdır. Bu sene sorun olan şey transportation olayıydı. Onu da bi süre sonra herkes kendi çapında halletmiştir. İş zordur, malum güneşin altında çalışıyorsunuz tüm gün, gerçi nis bey supervisor olduğu için daha rahattı saygılar nis reyiz Her olumsuzluğa rağmen, yaşanan her zorluğa rağmen iyi ki de six flags kodakta çalışmışım. Çok şey öğrendim..

Not: Bunu yazan biricik Dolphiciğin U.C.M. reyiz )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende six flags great americada caliştim chicagoda bize konaklama ve transportationu saglamadıklarını bilerek gittik orda zaten hemen her turk watcı birbirini daha gitmeden buluyor ve topluca hareket edince hiçbir sorun kalmıyor ne ulaşım ne de konaklama acısından zaten cok para kazanılmıycagını şirketten soyluyolar güneş altında calişicaginizi faln bunları bilerek gidiyorsunuz yani bizim caliştigimiz bölgede parka 15 20 dk mesafede 10larca hotel hostel benzeri şeyler var biz 5 arkadas gittigimiz için eve cıkmıştık ama diger arkadaslar bi 20 kişi flan 15 dk mesafede bir hostelde kaldılar haftalık 70 dolara 3 kişi bi odada ve hepsi bisiklet aldı cok da rahat oldu ne zman bi kodak başlıgı görsem hep bi eleştiri var ama hepsi zaten size onceden şirket tarafından söylenen şeyler bu kesinlikle yanlış anlaşılmasın ama birazda olay size ve bu konuya ne kadar ilgi gösterdiğinize ve ne kadar ugraştıgınıza baglı ben iyikide gitmişim iyidkide kodakta calışmışım diyorum herseye ragmen gerek ordaki arkadaslık gerek ev partilerimiz hepsi cok eglenceliydi konuyu takip eden bu yaz kodakta calişmiş varsa hepsine selam olsun seneye mutlaka tekrar gidicem sponsorun self olayında yarattıgı zorluklara ragmen..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)