Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hausekeeper-patrona kazik....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart hausekeeper-patrona kazik....

arkadaslar amerikaya geldigim ilk 1 ay managerla aram cok iyiydi... herseye yardim eder, off istedigimde verirdi... tek sarti overtime almayin derdi sonraki 1 ay pek birbirimize ihtiyacimiz olmadi ben isimi yaptim sakalastik falan gecti... ama suan yasadigim 2 ay ozellikle son 2 hafta tamamen cehennem gibi ne dersem NO cevabi aliyorum... ne istersem I DONT CARE... surekli tartismalar... gecen hafta day off istedim... cok yorgunum ihtiyacim var dedim... aldigim cevap NO SCHEDULE CHANGES ANYMORE( HAFTALIK PROGRAM HICBIRZAMAN DEGISMEYECEK) bu hafta bizim bulgar day off istedi ve istedigi gunde sadece benim off um vardi bi gittim baktim bana is yazmis bende altina not yazdim... bana soyledigin lafi unutma... NO SCHEDULE CHANGES ANYMORE.. i cant work on friday !!! bu laftan sonra atistik burada patron benim .. benim isime karisma ... senden ogrenmiyecem isimi falan... hic konusmuyorduk.. artik son 10 gun bize muhtac (ben ve turk arkadasim-- onada odada ozel esya karistirdin diye suc atti--gercek ortaya cikti sonradan )) simdi durduk yere sakalar yapmaya calisiyor ... surekli gulecen...

ama ben ona buyuk bir kazik atmak istiyorum... hausekeeper arkadaslardan yardim bekliyorum odada nasil birsey yapabilirim.... ((( bu arada owner cok kaliteli bir insan-- yapacagim kazigin maddi degeri onemli degil ama ben maddi degerden cok managera girecek manevi degerde birseyler ariyorum ))

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bence managerin icin break timeda falan konusma yapabiliisin onun hakkinda ehrseyi soyler ve utandirabilirsin…sadece oneri…

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Genc dostum, sinirlenmekte hakli olabilirsin ama boyle bir tutum gostermen buyuk bir hata olur. oradan dondukten sonra inan bana hic kotu seyler hatirlamayacaksin, ayrica amerikaya ilerde tekrar gitme durumun olabilir veya bir sekilde ilerki donemlerde o sevmedigin managera isin dusebilir. ornegin turkiye ye dondukten sonra w2 denen bir form gerekicek sana onu da managerin sana gonderecek ve iletisime gecmek zorunda kalacaksin veya referans mektubuna ihtiyacin olabilir. bu nedenle sen kendi menfaatini dusunerek olabildigince iyi davran emin ol karli cikan sen olursun.

yine de sen bilirsin

Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar amerikaya geldigim ilk 1 ay managerla aram cok iyiydi... herseye yardim eder, off istedigimde verirdi... tek sarti overtime almayin derdi sonraki 1 ay pek birbirimize ihtiyacimiz olmadi ben isimi yaptim sakalastik falan gecti... ama suan yasadigim 2 ay ozellikle son 2 hafta tamamen cehennem gibi ne dersem NO cevabi aliyorum... ne istersem I DONT CARE... surekli tartismalar... gecen hafta day off istedim... cok yorgunum ihtiyacim var dedim... aldigim cevap NO SCHEDULE CHANGES ANYMORE( HAFTALIK PROGRAM HICBIRZAMAN DEGISMEYECEK) bu hafta bizim bulgar day off istedi ve istedigi gunde sadece benim off um vardi bi gittim baktim bana is yazmis bende altina not yazdim... bana soyledigin lafi unutma... NO SCHEDULE CHANGES ANYMORE.. i cant work on friday !!! bu laftan sonra atistik burada patron benim .. benim isime karisma ... senden ogrenmiyecem isimi falan... hic konusmuyorduk.. artik son 10 gun bize muhtac (ben ve turk arkadasim-- onada odada ozel esya karistirdin diye suc atti--gercek ortaya cikti sonradan )) simdi durduk yere sakalar yapmaya calisiyor ... surekli gulecen...

ama ben ona buyuk bir kazik atmak istiyorum... hausekeeper arkadaslardan yardim bekliyorum odada nasil birsey yapabilirim.... ((( bu arada owner cok kaliteli bir insan-- yapacagim kazigin maddi degeri onemli degil ama ben maddi degerden cok managera girecek manevi degerde birseyler ariyorum ))

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ya zaten bu i dont care ve who is the boss soruları abd deki manager ların ortak sorusu valla benimkide böyle şeyler söyleyip duruyodu bir gün bir bağırıştık bir daha hiç bir şey söylemedi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yha ben cok sey planliyorumda o sene sonunda gelecek belge falan beni geri adim attiriyor.... benim bu bolgeye bi daha gelme niyetim yok ama gelsemde bu kadinin suratina bakma niyetim hic yok ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Hiç bulaşma derim İşini yap ve Sadece görmemezlikten gel Unutursun, emin ol.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne olursa olsun kotu ayrilmamaya calis. gun olur isin duser hem de buyukluk sende kalsin.

Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yha ben cok sey planliyorumda o sene sonunda gelecek belge falan beni geri adim attiriyor.... benim bu bolgeye bi daha gelme niyetim yok ama gelsemde bu kadinin suratina bakma niyetim hic yok ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks