Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iphone 4

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart iphone 4

arkadaşlar birşey sorucam iphone 4 unlock gevey aldım ebaydn dün geldi telefon sıfır kutusunda flan geldi fakat ben türkiyedeki hattımı kestim snırım tam kesemedm olmadı telefonda hatsız aktif olmuo ben şimdi burdan geçici bir microsim aldm internetten onla olurmu sizce ve onu geveyde çalıştırsam trkiyeye döndüğümde telefonum türk hatlarıyla çalışır değilmi ? yardımcııı olursanız çok çok sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada microsimi internetten aldım daha gelmedi acaba bu telefonlar simkartsız aktivite edilirmi?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sımkartsz aktıve olmaz git bi att mıcro al onla aktive et sıfır aldıysan içinde att kart olması lazım
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu gevey sonradan unlocked yapilanlar miii

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ne kadara aldın hocam ?
    Hollywood Smile Killer

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı _SELAM14_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu gevey sonradan unlocked yapilanlar miii
    gevey ayrı bir aparattır yanı yazılımsal unlock değildir donanımsaldır sim kart giriş yerine geveyi takıp kullanırsınız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

600e aldım peki ben şimdi t mobile hat aldım internetten o glnce aktive edebilirmiyimm

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

moralini bozmak gibi olmasin ama zaten factory unlocklar 670$ gaveylileri de 375$ de buluyorsun gecen gun arkadasim aldi paketinde gaveyi ile beraver tamam o biraz sansliydi ama en fazla 450$ gaveyli olanlar.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı hiLaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    600e aldım peki ben şimdi t mobile hat aldım internetten o glnce aktive edebilirmiyimm
    keşke 50 dolar daha verip apple storeden alsaydın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

apple storedan almaya çalştık 2kere ama hep sorun çıktı sonrada geri dönş yapmadılar işte en ucuzunu bunu buldm

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı hiLaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    apple storedan almaya çalştık 2kere ama hep sorun çıktı sonrada geri dönş yapmadılar işte en ucuzunu bunu buldm
    hayırlı olsun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim. peki bişey daha sorucam biz arkadaşlara 2 tane daha aldık iphone ama satıcı hala shiplemedi yrnda ship lemesse paypala yada ebaya msj atsak geri dönş olurmuu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kac gun ıcınde yazıyorsa o gun ıcınde kargoya vermek zorunda.cok gec olmadan ebaya mesaj atın ve bılgılendırın bu durumu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vermedi 23ydü bzde 24ünde paypala msj attık daha haber bekliyoruz ya sizce hallederlermi adam cvp vermezse fln bizimi haklı gösterirler of ilk defa başımıza böle bişey gelio

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar afedersiniz ama bir sey sormak istiyoorum.dun online apple store dan 32 gb unlocked iphone 4 aldim.actigimda ise benden aktivasyon istedi.bende sirketimin bana vermis oldugu att sim karti keserek micro sim kart yaptim ama tanimadi karti.cihaz suan hala aktif olmayi bekliyor.yanimda bir de avea hattim var onunla aktif etmeye mi calismaliyim yoksa apple store da mi aktif ettirmeliyim? istedigim hat ile aktivasyon yapabilirmiyim simdiden tesekkurler.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aktivasyon olayini anlamadim. iphone4 unlocked alsakta aktive mi etmemiz gerekiyor,direk tr de hattimizi taksak calismior mu?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

aktive olayi cok basit birsey kayit oluyorsun apple a. bilgisayarina itunes u indir yukle, sonra da iphone a sim cardini tak ve bilgiyara bagla telefonu , otomtik olarak itunes a baglniyor ordan apple a ve apple store a kaydoluyorsun sonra telefon aciliyor bu kadar basit..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

tesekkurler cok aciklayici oldu.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende nihayet iphone4 unlock aldım bugun.yalnız simkartla ilgili sorunum var.

Bu simkartlarını kesen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Kesme işini direk makasla kendimiz halledebilirmiyiz,denemeye korktum simkartın içindeki bilgileri kaybederim falan die

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kusura bakmayin yeterince arastirma yapamadim, direkt cevabi almak istiyorum simdi applestore da verizon ve at&t ile contract ile satilan iphone 4 var 16 gb 199 dolara ben bunu alsam gevey ile tr de kullanabilir miyim?birisi benden almami istedi de ama amerika da bununla ugrasamam bu is nasil olr bir de degisik surumlere gore geveyler var applestore daki hangisidir hangi gevey lazim ozgursum genis bir mesaj atabilirsen sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

199 $ olan iphonu alamazsın. usa vatandaşı olmadığın için vermiyorlar. ancak kontratsız olanı alabilirsin o da 500-600 $ falan sanıyorum. gvay falan da kullanmana gerek yok zaten unlock satılyıor artık

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Unlocked iPhone u gumrukte isletmemiz gerekiyor mu acaba? Ben iPhone umu apple store da aldim ve oradan active ettiler. Bir arkadasim gumrukte isletmen lazim dedi, zorunda miyim aceba?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yurtdisindan gelen tüm telefonlarım IMEI kaydının yapılması gerekiyor. Ama gumruk diye bir şey yok, telefonunu ve pasaportunu turkcell veya avea iletişim merkezine götür kayıt ettirmek istiyorum de halletsinler hepsi bu. 5-10 tl arası da ücret alırlar. Turkiye'ye girdiğin günden 30 gün içinde bu kaydı yaptırman gerekiyor.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yurtdisindan gelen tüm telefonlarım IMEI kaydının yapılması gerekiyor. Ama gumruk diye bir şey yok, telefonunu ve pasaportunu turkcell veya avea iletişim merkezine götür kayıt ettirmek istiyorum de halletsinler hepsi bu. 5-10 tl arası da ücret alırlar. Turkiye'ye girdiğin günden 30 gün içinde bu kaydı yaptırman gerekiyor.
    Cok col tesekkurler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Cerridwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Unlocked iPhone u gumrukte isletmemiz gerekiyor mu acaba? Ben iPhone umu apple store da aldim ve oradan active ettiler. Bir arkadasim gumrukte isletmen lazim dedi, zorunda miyim aceba?
    telefonu apple store da hangi simkart ile aktirf ettiler acaba? Bu tr deki kartlarimizi iphone uyumlu hale nasil getirebiliriz?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı drummer987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefonu apple store da hangi simkart ile aktirf ettiler acaba? Bu tr deki kartlarimizi iphone uyumlu hale nasil getirebiliriz?
    tr deki sim kartlarla ilgili olarak,

isterseniz normal simkartınızı microsim'e çevirmek için amazon.com veya ebay.com gibi alışveriş sitelerinden simcutter satın alıp kesebilirsiniz.

veya tr ye gittiğinizde yine bir telefoncuda microsim'e çevirttirebilirsiniz.

Veya gsm operatorunuzun bayisine gidip microsim alma talebinde bulunabilirsiniz. ( bu işlem konusunda tam bir fikrim yok ancak tr de de iphone satıldıgına göre gsm operatorleri bunun içinde bir sim kart dusunmuslerdir diye dusundum arastırmadan etmeden )
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kartla aktive ettirmenin mantığı ne açıkcası tam olarak bilmiyorum ama ben iphone 4 aldığımda AT&T hattımı taktım aktive ediliyor gibi bir uyarı çıktı ve telefon aktif oldu. ama başka hatlarla aktive olur mu veya aktive olmadan telefon çalışır mı bilmiyorum.

TR hatlarını kesmen gerekiyor iphone 4 te kullanabilmen için. telefonculara gidersen üç beş liraya hallederler. ayrıca telefon unlock değilse bir de unlock ettirmen gerekir.

Alıntı drummer987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)