Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekonomik Şehir Seçimi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Ekonomik Şehir Seçimi

tekrar merhaba arkadaşlar
    size danışmak istediğim şey şehir seçimi konusu

İşten eve-evden işe, şehir hayatından uzak bi ortam istemiyorum amerikada..
    newyork gibi dünyanın sayılı pahalı şehirlerinde de yaşayamam para yetiştirme açısından..

sizden rica ekonomik şehir tavsiyeleriniz,hem iş saatleri haricinde gezebileceğimiz hemde aldığımız maaşla kırk kanaat değilde travel kısmı için üçbeş birikim yapabileceğimiz şehirleri tavsiye eder misiniz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

central newjersey..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

New York - Lake George.
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

virginia değil orası kesin.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim benim direk sehir sehir alma olayi.. is secimi yaparken konaklamasi haftalik 50 dolardan asagi olan, ise ulasimi da servisle saglanan ya da yurume mesafesinde olan isleri tercih et.. ndiger yasam kosullari heryerde ayni nerdeyse.. son olarak az cok da gezmek istiyorsan gittigin yerin herhangi bir sehrin merkezinde ya da yakininda olmasi yeterli.. asla ulusal parklara gitmeyi dusunme..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ancak okuduklarımız Newyork gibi merkezi şehirlerde yaşamın cidden zor olduğunu gösteriyor.Şimdi newyork ile utah bir tutulamaz yaşam koşulları açısından.
    Yanlış anlaşılma olmasın hiç gitmedim ama arkadaşların yorumlarından okuduklarımla konuşuyorum.

Bu sene gidenler geçen senelerde gidenler herhangi bi tavsiyede bulunmayacaklar mı şehir tavsiyesi olarak hem çok küçük olmayan üç beş aktivitesi olan hemde aşırı merkezi olupta 100 doları zor biriktireceğimiz bi yer olmayan yer neresidir soru biraz karışık oldu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yani ben araştrdım da hem ucuz hem eylenceli new hompshire potrmounth var galiba.
    bende 2012 de gitmeyi düşünüyorum ve çlşicağim işide seçtim şuan trkiyede mc donalds ta çlştğim için ordada bu işi yapıcam hem bildiğim iş hemde müdürümle konuştum benim için ordaki mc le konuşup ayarlıcaklar yani iş için şirkete para vermiem galiba... şuan tek düşündüğüm hangi şehir olmalı ve hangi şirket olmalı bunu araştırıyoeum yardımcı olursanız svinirim arkdaşlar .bende pek fazla gece hayatı olan biri değilim biraz para briktp gezilicek yerleri biraz görüp geri gelmk istiyorum. geri dönerken yani bin dolar getrmek isterm malum bir sonraki sene içinde para brktmek gerek

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı 2012 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ancak okuduklarımız Newyork gibi merkezi şehirlerde yaşamın cidden zor olduğunu gösteriyor.Şimdi newyork ile utah bir tutulamaz yaşam koşulları açısından.
    Yanlış anlaşılma olmasın hiç gitmedim ama arkadaşların yorumlarından okuduklarımla konuşuyorum.

Bu sene gidenler geçen senelerde gidenler herhangi bi tavsiyede bulunmayacaklar mı şehir tavsiyesi olarak hem çok küçük olmayan üç beş aktivitesi olan hemde aşırı merkezi olupta 100 doları zor biriktireceğimiz bi yer olmayan yer neresidir soru biraz karışık oldu
    var mesela UTAH utah salt lake city tam aradigin yer
    Alıntı vermidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani ben araştrdım da hem ucuz hem eylenceli new hompshire potrmounth var galiba.
    bende 2012 de gitmeyi düşünüyorum ve çlşicağim işide seçtim şuan trkiyede mc donalds ta çlştğim için ordada bu işi yapıcam hem bildiğim iş hemde müdürümle konuştum benim için ordaki mc le konuşup ayarlıcaklar yani iş için şirkete para vermiem galiba... şuan tek düşündüğüm hangi şehir olmalı ve hangi şirket olmalı bunu araştırıyoeum yardımcı olursanız svinirim arkdaşlar .bende pek fazla gece hayatı olan biri değilim biraz para briktp gezilicek yerleri biraz görüp geri gelmk istiyorum. geri dönerken yani bin dolar getrmek isterm malum bir sonraki sene içinde para brktmek gerek
    new hampshire in eglenceli oldugunu ilk kez senden duydum..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende aynı konuyu uğraşyorum bende 2012 katılmak istyorum.
    Bende utah diye duydum hemde las vegasa felan yakın diye ama daha doğuda neler olabilir bide iş olarak ne olabilir şimdiden teşekkurler ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    var mesela UTAH utah salt lake city tam aradigin yer

new hampshire in eglenceli oldugunu ilk kez senden duydum..

ee zaten bendee bilmediğimden konuştum. netten araştrdğmla konuştum... yanlışlarımız düzeltnn

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)