Work and Travel 2025
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD de hastaneye gitmenin bedeli !!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ABD de hastaneye gitmenin bedeli !!!

Arkadaslar öncelikle merhaba,ben falmountta talihsiz bir kaza geçirdim.o bölgede ki hastaneye gidip sadece bir yara bandı değiştirmstm,ücretsiz olduğunu zannediyordm,bir hafta sonra adresime bir zarfla 93 dolar hasteye borcum olduğunu öğrendim.simdi ne yapmalıyım,ödeyeym mi acaba,yardımlarınızı bekliyorum,simdiden tskler...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim de işyerinde bi kaza oldu. şirket clinic e gönderdi. tetenoz aşısından film çekmeye kadar herşeyi yaptılar ve ücret şirkete gitti sanırım. allah yardımcıları olsun ozaman

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı safak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar öncelikle merhaba,ben falmountta talihsiz bir kaza geçirdim.o bölgede ki hastaneye gidip sadece bir yara bandı değiştirmstm,ücretsiz olduğunu zannediyordm,bir hafta sonra adresime bir zarfla 93 dolar hasteye borcum olduğunu öğrendim.simdi ne yapmalıyım,ödeyeym mi acaba,yardımlarınızı bekliyorum,simdiden tskler...
    Sağlık sigortan yokmuydu? Çok ilginç.
    Yada çalışma saatleri dışını kapsamıyor sanırım gene de saçma.
    Düzeltme yapayım; sigortan hakkında ayrıntılı bilgin yoksa sponsor yada burdaki şirketine bi danış konu hakkında bence.
    Konu SYSOP tarafından (10-07-2011 Saat 12:20 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı SYSOP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlık sigortan yokmuydu? Çok ilginç.
    Yada çalışma saatleri dışını kapsamıyor sanırım gene de saçma.
    Düzeltme yapayım; sigortan hakkında ayrıntılı bilgin yoksa sponsor yada burdaki şirketine bi danış konu hakkında bence.
    kazayı amerikaya geldiğim ilk gün yaptım(harika bir başlangıç oldu benim için) hastaneye gittiğim zaman işe girmemiş,ssn çıkarmamıştım.,şirkete mail attım bakalım nolacak...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

oncelıkle gecmis olsun bende ayagımı burktum gecen hafta ve hastaneye gıttım xray cihazıyla ayagımın filmini felan cektiler ilac felan werdiler en son ciee kartımı gosterdım ve onlara hiç bir ücret ödemedim artık arkamdan borc felan gelirmi bilmiyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende 2 hafta once midem de sanci baslamisti hastaneye gittik film cektiler tahlil yaptilar 2 tane serum verdiler ama sigortam vardi 50 dolar aldilar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar ciee kartı nedir bende yok öyle bişey ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ciee kartı ciee insurance belgenin altında yer alıyor bende hastaneye gıttım ayagım ıncınmıstı xray felan kullandılar 2 de koltuk degnegı verdıler bugun baktım 500 dolar fatura gondermısler arkamdan insurance bılgılerımı ıstıyolar onlar oderse bız sızı bılgılendırcez dıyolar odemezlerse mecbur ben odıcem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bu konuyu açtığımda 93 dolar borcum vardı 2 gün önce yeni bir fatura geldi 560 dolar.faturayı görünce şok oldum zaten.türkiyedeki sirketimi aradım hiç kimseye ulasamadım,türkiyeye dönünce görüsecz onlarla,sözde yanımızda ola caklardı.neyse kendi basımızın çaresine bakarız diyip abd deki sponsor sirketi aradım onlarda sağlık sigortam olduğunu ve onlara ulaşmamı söyledi.sağlık sigortamı aradım adamlar bana police numarası verdiler sonra faturaları alıp hastaneye gitmem gerektiğini,yanlışlık olduğunu,sağlık sigortasına sahip olduğumu söylemem gerektiğini söylediler.hastaneye gittim sigortam olduğunu söyledim benden faturaları aldılar sigortaya yollayacaklar.incelicz filan dediler umarım sorun çıkmaz.2 gündür sinirden kafayı yiyecektm.hastaneye gittiğimde sadece yarabandı taktılar 93 dolar muayene. 560 dolarda hastane masrafları için fatura geldi. abd de sigortanz yoksa hastaneye gitmek yerine ölmek daha iiyi..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı safak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu konuyu açtığımda 93 dolar borcum vardı 2 gün önce yeni bir fatura geldi 560 dolar.faturayı görünce şok oldum zaten.türkiyedeki sirketimi aradım hiç kimseye ulasamadım,türkiyeye dönünce görüsecz onlarla,sözde yanımızda ola caklardı.neyse kendi basımızın çaresine bakarız diyip abd deki sponsor sirketi aradım onlarda sağlık sigortam olduğunu ve onlara ulaşmamı söyledi.sağlık sigortamı aradım adamlar bana police numarası verdiler sonra faturaları alıp hastaneye gitmem gerektiğini,yanlışlık olduğunu,sağlık sigortasına sahip olduğumu söylemem gerektiğini söylediler.hastaneye gittim sigortam olduğunu söyledim benden faturaları aldılar sigortaya yollayacaklar.incelicz filan dediler umarım sorun çıkmaz.2 gündür sinirden kafayı yiyecektm.hastaneye gittiğimde sadece yarabandı taktılar 93 dolar muayene. 560 dolarda hastane masrafları için fatura geldi. abd de sigortanz yoksa hastaneye gitmek yerine ölmek daha iiyi..
    banada 540 dolar fatura gonderdiler ilk faturam 33 dolardı onu bız odıcez mecburda diger 540 dolar cok kafamı karıstırdı burda bı amerıkalıya okuttum faturayı benden saglık sıgorta bılgılerımı ıstemısler ıcım rahatladı yani haklısın safak abd de sıgortan olmadan hastaneye gıtmektense ölmek daha iyi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)