Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wildwood Splash zone water park gitmek isteyenler bu yaziyi okumadan gitmeyin !!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Wildwood Splash zone water park gitmek isteyenler bu yaziyi okumadan gitmeyin !!

Merhaba arkadaslar bu yaz amerikaya gitmek icin son sansimdi malum staj falan var o yuzden neyse guzel bir yaz gecer diye wildwoodu sectim is olarak life guard evet wildwood ta moreys pierslerin karsisindaki splash zone water park..Neyse guzel umitlerle geldik eve yerlestik 1 odada 4 kisi kaliyoruz ve 100 dolar para veriyoruz haftalik ayin 6 sinda yerlestim eve 7 sinde is baslicakti ertesi gun gittik daha sezon acilmadi dediler biraz bekleyn neyse bekledik ayin 10 unde cagirdilar gittik 2 gun traning verdiler ondan sinra 50 soruluk life guardlik testine girdik tum herkes testi gecmeyi basardi falan ve dedim sonunda tamamdir bu is ise basliyoruz toplamda 25 kisi falandik daha once gidenler bilir park kucucuk su parki zaten yuzmek icin havuz bile yok falan..neyse ertesi gun oldu geldim parka ve bizden once traning alan 25 kisilik bir grup daha varmis onlarida gordum toplamda 50 tane lifeguard kucucuk su parkinda ilk basta biraz sasirdim bu kadar kisi calissa herhalde haftalik 15-20 saat falan calistirirlar diye dusundum bizi;genel olarak buyuk cogunlusu rus 6-7 tane turk arkads vardi..su parkina 25 kisi rahatlikla yeter hatta fazla bile gelebilir yani..Daha sonra kiyafetleri falan aldik ertesi gun gelin dediler ertesi gun gittik manager var dave adinda adam karpuz secer gibi sen sen sen calisicaksin diye soyluyor biz secilmedik eretesi gun gelin dedi ertesi gun de gittik falan 8 gun boyunca gittim bir gun calisabildim orda sonra dusundum iyice bu yil ikinci senem amerikada gecen sene pittsburgh ta mcdonalts ta calistim hemen gecen seneki calistigim yeri aradim onlarinda elemana ihtiyaclari varmis verdigim 100 dolar kaporayi falan hic dusunmeden direk o gece atladim geldim toplamda 12 saat otobus yolculugu yaptim wildwood-atlantic city-new york-pittsbuirgh..buraya yerlestim falan geldigimin ertesi gnu calismaya basladim haftalik 40 saat verdiler su anda da hersye cok guzel..emre diye arkadsim vardi oda benimle beraber calisiyordu o sansliydi 8 gunde 2 gun calismayi basarmisti ona mail attim konustuk biraz ben ayrildiktan 3 gun sonra toplamda 20 kisiye yakin ogrenciyi isten cikarmislar icinde arkadsim emre de var tabi sadece 2 tane turk kalmis calisan..Su anda herkez 2. is bakiyor ancak 2.isi bulmak zor wildwood ta cok iyi ingilizcen olmasi lazim ki ancak kiyafet satan yerlere falan girebilesin..Bu yaziyi yazma getregi duydum cunku insallah oraya gidecek olan kiisiler bu yazimi okur;yazdiklarimi sadece kendi yasadiklarima gore yazmadim orda tanistigim 2-3 kisi daha var onlarda gecen sene yada ondan onceki senelerde gelmisler ayni durumlarla karsilasmislar.Egerki buraya gelmek isteyen yinede olursa kesinlikle yaninda 500 dolardan az parayla gelmesin yada kredi karti bulundursun
    Adminden ricam bu konunun sabit bir yere cekilmesidir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

gwçmiş olsun hocam şanlıymışın mc almış hemen
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

geçmiş olsun... pittsburgh'ta hangi mc donald's ta çalışıyorsun ? natrona heights'te mi yoksa havalimanında mı ? birde tr deki şirketin neydi senin ?
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Pittsbugrhta moon town shipte mcdonalts ta calisiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyi ki yazmışsın hocam. benim şirket de seni new jerseydeki su parkıyla görüştürücem dedi. Eğer böyleyse hayatta gitmem başka bir iş bulmalarını söyleyeceğim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

armada mı bunu yapan ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben olsam herhalde döndükten sonra şirketteki adama ağız burun girerdim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)