Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: JFK dan norfolk'a!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart JFK dan norfolk'a!!

merhaba, bu sabah saat 6.30 da uçuyorum inşallah, amerika saaatiyle 14.40 ta JFK da olacağım , çalışacağım yer Kill Devil Hills, NC; sanırım norfolk a gitmem gerekiyor danışmanım öyle söyledi, otobüsle gideceğim çünkü uçak biletleri ateş pahası, otobüsle nasıl gidebilirim yol kaç saat sürer, cevap verebilirseniz teşekkürler.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mehmetA34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, bu sabah saat 6.30 da uçuyorum inşallah, amerika saaatiyle 14.40 ta JFK da olacağım , çalışacağım yer Kill Devil Hills, NC; sanırım norfolk a gitmem gerekiyor danışmanım öyle söyledi, otobüsle gideceğim çünkü uçak biletleri ateş pahası, otobüsle nasıl gidebilirim yol kaç saat sürer, cevap verebilirseniz teşekkürler.
    bakıyorum mehmet biraz bekle tmm

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tabi ki bekliyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

tabi ki bekliyorum

norfolktan nasıl gideceğin hakkında bilgin varmı ? norfolk VA - Kill Devil Hills, North Carolina arası 75-80 mil...

soruna gelirsek otobüs 35dolar NY-norfolk arası 6.5 saat sürüyor.. bu siteden bakabilirsin GotoBus - Bus tickets, bus tours and vacation packages - Bus Travel Made Easy bekletmemin nedeni gedeceğin yere daha yakın bir durak var mı diye baktım bakmaya devam ediyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

norfolktan nasıl gideceğin hakkında bilgin varmı ? norfolk VA - Kill Devil Hills, North Carolina arası 75-80 mil...

soruna gelirsek otobüs 35dolar NY-norfolk arası 6.5 saat sürüyor.. bu siteden bakabilirsin GotoBus - Bus tickets, bus tours and vacation packages - Bus Travel Made Easy bekletmemin nedeni gedeceğin yere daha yakın bir durak var mı diye baktım bakmaya devam ediyorum..
    ya benim danışman oraya gitmemi söyledi bi bildiği var heralde peki günün hangi saatlerinde otobüs bulabilirim, JFK dan otobüs terminaline gitmem kaç saatimi alır??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ya benim danışman oraya gitmemi söyledi bi bildiği var heralde peki günün hangi saatlerinde otobüs bulabilirim, JFK dan otobüs terminaline gitmem kaç saatimi alır??
    valla ordayken yanında danışman fln olmuyo arkasından çok söversin sonra... danışmanların bir çoğunun söylediği 2 kelimeden 1'i yalan... 75-80 mili taksiyle gitsen 200dolar belki daha fazla ödersin.... siteden bakarsan zaten son otobüs akşam üzeri 5te havaalanından otobüsün kalktığı yer taksiyle 30 dk sürer geçen sene 45dolar yazıyodu bu senede max 50 yazsın... metroyla fln zor iş zaten elinde bavulla...
    Konu Aysin tarafından (17-06-2011 Saat 04:10 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

otobüs saatleri 10.00am 3.00pm 4.00 pm 5.00 pm

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ordayken yanında danışman fln olmuyo arkasından çok söversin sonra... danışmanların bir çoğunun söylediği 2 kelimeden 1'i yalan... 75-80 mili taksiyle gitsen 200dolar belki daha fazla ödersin.... siteden bakarsan zaten son otobüs akşam üzeri 5te havaalanı otobüsün kalktığı yer taksiyle 30 dk sürer geçen sene 45dolar yazıyodu bu senede max 50 yazsın... metroyla fln zor iş zaten elinde bavulla...
    bi çaresine bakıcaz artık kaybolmam umarım neyse teşekkürler ben artık yola koyulayım )

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bi çaresine bakıcaz artık kaybolmam umarım neyse teşekkürler ben artık yola koyulayım )

iyi yolculuklar.... umarım herşey sorunsuz olur...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)