Work and Travel 2025
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bank of America kartiyla ilgili

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Bank of America kartiyla ilgili

calismaya baslamadan once is oryantasyonunda bank of america karti basvurusu yapip karti aldim bu karti internet uzerindeki alisverislerde otel rezervasyonlarinda kullanabilirmiyim bilen var mi daha once kartla internet uzerinden bisey almadim yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    calismaya baslamadan once is oryantasyonunda bank of america karti basvurusu yapip karti aldim bu karti internet uzerindeki alisverislerde otel rezervasyonlarinda kullanabilirmiyim bilen var mi daha once kartla internet uzerinden bisey almadim yardimlariniz icin simdiden tesekkurler
    kullanabilirsin tabiiki;

ama bankadan işlemlere açtırman lazım internetten alışverişe falan. biz bankadan başvurmuştuk direk adam bize sordu nasıl kullanılsın diye. hatta eyalet dışında bir harcama yaptık sonra kartım bloke olmuştu. megersem ona kapalıymış kart. o yuzden bankayla bir görüş ve hangi kullanımlara açık oldugunu bir ögren derim. ama internetten alışverişi dene istersen bir. olması lazım..
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

simdi bankaya gidip paycheck i hesaba aktariyim ozamn orda internet kullanimina actiriyim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    simdi bankaya gidip paycheck i hesaba aktariyim ozamn orda internet kullanimina actiriyim
    mumkundur..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

banka hesabı açılırken bizden istenen belgeler nelerdir fotoğraf gerekiyo mu?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı nedimsogut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banka hesabı açılırken bizden istenen belgeler nelerdir fotoğraf gerekiyo mu?
    fotograf gerekmiyor..

pasaport ve social security number yeterli. birde konaklama adresi falan işte. SSN çıkmadıysa da sorun değil sonradan ekletirsin o bilgiyi de..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

internet kullanimina acik tum kartlar. amerika gibi herseyin online alindigi biryerde internet kullanimina actirma olmuyor.. ama eger ki kartin farkli eyaletlerde kullaniliyorsa ayni gun icinde o zaman bloke ediyorlar cunku calinma ihtimali yuksek oluyor..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

daha dün amerikada master yapan arkadaştan öğrendiğim bir konu. bank of america'dan aldığınız kartlar işlev olarak türkiyedeki bankamatik kartlarına benzer vadesiz hesap işlevi görür. ancak artı yönü ise internetten kullanıma açıktır, farklı eyalette kullanım hakkında da arkadaşlar yeterli bilgiyi vermişler.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kayhan bana işverenden mail geldi ssn olmadan da işte bank of america dan hesap alabiliyosun ama 125 dolar depozit var gibi bi şeyler. doğru mudur acaba?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı berkayatici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayhan bana işverenden mail geldi ssn olmadan da işte bank of america dan hesap alabiliyosun ama 125 dolar depozit var gibi bi şeyler. doğru mudur acaba?
    valla bizimde ssn'miz yoktu hesap açtırırken öyle bir deposit verdiğimizi hatırlamıyorum. ama biz üzerimizdeki parayı yatırmıştık. belkide içinden depozit almışlardır, sonra dan da iade etmişlerdir biz ssn alınca. ki 2 hesap vardı birinde 100 dolar diğer hesapta geri kalan para vardı. belkide bu yuzdendi. olabilir yani.. 125 doları alsalar bile kesmezler öyle direk. ssn'yi bilgilerine eklettiğin gibi de hemen verirler paranı sıkıntı olmaz.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bizimde ssn'miz yoktu hesap açtırırken öyle bir deposit verdiğimizi hatırlamıyorum. ama biz üzerimizdeki parayı yatırmıştık. belkide içinden depozit almışlardır, sonra dan da iade etmişlerdir biz ssn alınca. ki 2 hesap vardı birinde 100 dolar diğer hesapta geri kalan para vardı. belkide bu yuzdendi. olabilir yani.. 125 doları alsalar bile kesmezler öyle direk. ssn'yi bilgilerine eklettiğin gibi de hemen verirler paranı sıkıntı olmaz.
    ha iyiymiş o zmn ya ben de işte maili atan kişiye sordum bilmiyorum depositi geri alabiliyo musun bankaya sor dedi. ama tabi beceremedim o işi de geri alabiliyosak çok iyi saol kayhan

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı berkayatici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ha iyiymiş o zmn ya ben de işte maili atan kişiye sordum bilmiyorum depositi geri alabiliyo musun bankaya sor dedi. ama tabi beceremedim o işi de geri alabiliyosak çok iyi saol kayhan
    bankalar orda çok iyi yaa.. borcunu bile sildiriyosun mesela bankamatik kartının vadesiz hesabından bile harcama yapsan yeterli limit yoksa eksiye dusuyo bakiye ve oraya para yatırmadıgın her gun için belirli bir miktar faiz geliyor bakiye ekside oldugu surece.. sonra gidiyorsun aaaa ben böyle oldugunu bilmiyodum napıcaz diyosun adamlar tamam silelim bu seferlik diyor kaç arkadaşım borç sildirmişti öyle

birde bankalar sinek avlıyo. bom boş çalışanlardan başka müşteri 1-2 tane ya olur ya olmaz bankalarda genelde

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bankalar orda çok iyi yaa.. borcunu bile sildiriyosun mesela bankamatik kartının vadesiz hesabından bile harcama yapsan yeterli limit yoksa eksiye dusuyo bakiye ve oraya para yatırmadıgın her gun için belirli bir miktar faiz geliyor bakiye ekside oldugu surece.. sonra gidiyorsun aaaa ben böyle oldugunu bilmiyodum napıcaz diyosun adamlar tamam silelim bu seferlik diyor kaç arkadaşım borç sildirmişti öyle

birde bankalar sinek avlıyo. bom boş çalışanlardan başka müşteri 1-2 tane ya olur ya olmaz bankalarda genelde
    haha süper biz türkler olarak bu işe bi el atalım o zmn borçları sildirelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)