Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: san diego-new york

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart san diego-new york

meraba arkadaslar bu yaz san diagoda calışıcam.dönüş biletimi direk new york-istanbul aldım san diego, los angeles yada las vegastan new yorka tren veya otobüs varmı, fiyatları yaklaşık nekadar ve yol nekadar sürüyor?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dostum amtrak.com dan bakabilirsin trenlere.
    kalkış: San Diego,CA/Los Angeles-Union Station,CA
    varış: New York-Penn Station,NY

olarak baktığında bazı sonuçlar var yalnız aktarmalı gideceksin 3-4 şehirde duraklama yaparak,fiyatlarıda 197$ dan başlıyo(LAUS çıkışlı-gece treni),400$ a kadar var(ama onlar otobüs-tren karışık)...en iyi ihtimallede 3-4 gün sürüyor.tavsiyem,ona vereceğin parayla tek yön uçak bileti al,rahat rahat gidersin.

San Diego-NY uçak bileti(tek aktarma) ortalama 200$ zaten(expedia.com da)...

seçim senin...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

amerikayi Turkiye mi sandiniz bir ucundan digerine en fazla 30 saatte giderim mi diosun al ucak biletini tren biletinden daha ucuza gelir hemde 4-5 saatte ulasirsin ny a evet dogru duydun 4-5 saatlik ucus mesafesidir ny.. o da non stop ucuslar icin. istanbul londra da 4 -4 bucuk saat dusun amerikanin buyuklugunu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

quinzeo sağol verdiğin bilgiler için.
    özgürsum amerikanın yüz ölçümünü tabiki türkiye gibi olmadığını biliyorum.ben trenle gezerk giderim diye düşünmüştüm ama 4 gün yolda hakkaten zor ve pahalı olur gibi.acentam 50 euro farkla los angeles-new york biletinide alabiliceğimi söyledi.en mantıklısı ve en ekonomik olanı gene uçak galba sağol verdiğin bilgiler için.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mrtcn_rocklr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaslar bu yaz san diagoda calışıcam.dönüş biletimi direk new york-istanbul aldım san diego, los angeles yada las vegastan new yorka tren veya otobüs varmı, fiyatları yaklaşık nekadar ve yol nekadar sürüyor?
    mrb.dostum bende aynı senın gıbı yaptım donus bıletımı dırek new yorktan aldım benım dusuncem amtrakın 15 gunluk kullanım bıletlerı var 8 parça seklınde ve fiyatı 389$ normalden 150$ daha pahalı ama travel kısmını çok guzel değerlendırmış oluyosun san diegodan new york a kadar dığer eyeletlerıde gezerek gıdıyosun bılette bı sıkıntı yasanmadığı için 15 gun boyunca ıstedığın yerde kalabılıyosun ve yoluna kaldığın yerden dewam edıyosun bu sureç boyunca abd yı batısından doğusuna kadar dolaşmış oluyosun bu seçenegı de bır dusun istiyorsan

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tavsiyen için sağol dostum ama bu konuyu açtıktan sonra 50 euro daha verip los angeles-new york uçak biletini de aldım.trenle gercekten yol fazla yorucu olabilir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı s_m_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb.dostum bende aynı senın gıbı yaptım donus bıletımı dırek new yorktan aldım benım dusuncem amtrakın 15 gunluk kullanım bıletlerı var 8 parça seklınde ve fiyatı 389$ normalden 150$ daha pahalı ama travel kısmını çok guzel değerlendırmış oluyosun san diegodan new york a kadar dığer eyeletlerıde gezerek gıdıyosun bılette bı sıkıntı yasanmadığı için 15 gun boyunca ıstedığın yerde kalabılıyosun ve yoluna kaldığın yerden dewam edıyosun bu sureç boyunca abd yı batısından doğusuna kadar dolaşmış oluyosun bu seçenegı de bır dusun istiyorsan
    Eğer hala düşünüyorsanız bende katılabilirim bu tren olayına,Trenle gezmek oldukça eğlenceli ve macera dolu olackatır geçen yaz 40 günlük interrail yaptım hayatımın unutulmayan 40 gününü kapsıyor,evet oldukça yorucu oluyor ama üniversite öğrencisiyken kaç kez daha gelip böyle bir gezi yapabilirsinki ? yanılıyor muyum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)