Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kakalama İşler

BannedUser
    Guest

Standart Kakalama İşler

Arkadşalar şirketlerle anlaştınız. Çoğunuz ve iş seçmediniz bu zamana kadar iş seçmediyseniz zaten sorun. Şirketlerin ellerine iş gelince armudun sapı üzümün çöpü deyip beklemeyin. Zaten çoğunun eline 10 tane iş geliyo sonra bunlardan seçin diyorlar. En son kalanları ıse ya elimizde bu iş kaldı deyip kakalıyorlar öğrencilere. Ya da zaten 3 tane işleri var ellerinde bak bunu seç geçen sene giden bi cocuk vardı 10.000 dolar kazandı deyip kekliyorlar sizi.

İşi kesinlikle siz seçin. Kimseye işinizi seçtirmeyin etki altında kalmayın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm ben henüz iş secimi yapmadım ama net kafamda bi iş belirleyemedim henüz bu kakalama dediginiz işler dediginiz işler hangi işler bi kaç örnek veririmisiniz yardımcıı olursanız sevinirim teşekkürler şimdden

BannedUser
    Guest

Her firmada vardır böyle kakalama iş merak etme onların sana illa git dedikleri kesin kakalamadır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim bu tavsiyenizi göz önüne alıcam.. ya bu 26 şubatta fuar var ben hemen hemen gidecegim eyaleti ve yapacagım işi belirledim kendimce bu fuarda neler yapmam daha etkileyici olur işverenler için?teşekkürler yardımlarınız için

BannedUser
    Guest

Senin işi kafanda belirlemen cok güzel merak etme her türlü girersin. Ama bazıları kontenjanlı oluyor hemen ilk sıradan gir adını yazdır. Bu fuar sadece senin şirkete mi ait birden fazla şirket ortak mı yapıyor acaba. Eğer ortak bir fuarsa ana baba günü gibi oluyor sakın fikrini değiştirme. Çünkü şimdi sectiğin iş hakkında bilgi topluyorsun falan.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

elimde 30 civarı bi iş listesi var ancak tek gideceğim için daha önce gitmiş kimse de tanımadığım için her işe mesafeli yaklaşıyorum. 1 aydır iş listesi önümde ve daha seçim yapamadım :/ bu sitedeki her bilgiyi en az 2 defa okudum. zira ne yapacağımı hala bilemiyorum.

BannedUser
    Guest

Antalyalı yarın bana cay ısmarla sana yardım ederım Akdenız Unı deme. En azından kakalama işleri ayrırsın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tmm teşekkür ederim evet haklısın sanırım ortak yapılan bi fuar çünkü bi kaç şirkete gitmiştim önkayıt öncesi onlarda 26 şubat için fuar oldugunu söylediler ben şu kontenjan işini tam anlayamadım ben şirket yetkilileriyle görüştüm onlar tmm yazıldıgımı söylediler ama ayrıca şunu sormak istiyorum bu yapılan ilk fuarlarda işi elde etmek herzaman faydalımıdır gidecegim ilk fuar için acele etmememi önerirmisiniz?teşekkürler

BannedUser
    Guest

Fuarda amaç işverenleri görmek iş hakkında daha detaylı bilgi almak şehir hakkında öğrenmek istediklerinizi falan sorarsınız. Ben ilk gittiğim sene fuarda seçmiştim işi ne günlerdi

Sen zaten işi kafanda bitirdiysen sorun yok kardes. Bızım de anlatmak istediğimiz o fuara iş seçimi için gidilmez zaten işi seçmiş olman gerekir bir tanede aklında yedek iş olur o da bakarsın bi aksilik olur falan diye.

Kesinlikle fuarda yönlendirmeye gelme.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim bilgileriniz için..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalyalı yarın bana cay ısmarla sana yardım ederım Akdenız Unı deme. En azından kakalama işleri ayrırsın.
    arkadaşım antalyada mısın? eğer üniversitede takılıyorsan bi görüşebiliriz veya msn adresini alabilirim hala iş seçemedim aslında sponsor seçemedim ne olcak halim bilmiyorum

BannedUser
    Guest

imzama bak normalde bunu burdan paylasmak yasak ama su an profillerde sorun var o yuzden mecbur.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ya biz iş için yazdırdık adımızı 21 şubatta da job fair varmış ama bize direk iş seçimi gibi olmayacak dediler.işverenle görüşcekmişiz mülakat fln ama başka iş söylemediler bize bu durumda açıkta kalma ihtimalimiz var mı?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı berkayatici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya biz iş için yazdırdık adımızı 21 şubatta da job fair varmış ama bize direk iş seçimi gibi olmayacak dediler.işverenle görüşcekmişiz mülakat fln ama başka iş söylemediler bize bu durumda açıkta kalma ihtimalimiz var mı?
    acıkta kaLma ihtimaLin yok.. söyleki eğer fuardan iş beğenemezsen yada işveren seni beğenmezse vs.. tabiri cayizse çökersin şirketinin gırtlağına ayarlarlar sana iş.. öyle elinde iş olmadan kayıt alan şirketlerden birisiyle gidiyorsan işin zor ama fuardan iş alamazsan direk yapış yakalarına.. ayarlıycaz die aylarca oyalatma kendini.. ha fuardan iş alırsan sorun yok ki bence alırsın..

BannedUser
    Guest

Evet başladı kakalama işler. Mesajı 15 ocakta yazmısım. Bu saatten sonra aynen sunu diyecekler su işi bulduk size ya gidersin ya da paranı alamazsın. Bulacakları muhtemel işlerin özelllikleri belki saatlik ücreti düşük, ortamı pis vb...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her firmada vardır böyle kakalama iş merak etme onların sana illa git dedikleri kesin kakalamadır
    tecrübeyle sabittir
    şirket bi işe çok çok çok ısrar etti dedim kesin bi iş var bunda reddetmiştim
    acmiyim ilk defa gidicem her konuya bir soru yazıyorum idare edin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iş seçimi diye bişey olmadı bile, onu geç iş bile yok hala!lanet olsun ya.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı exceptiodoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elimde 30 civarı bi iş listesi var ancak tek gideceğim için daha önce gitmiş kimse de tanımadığım için her işe mesafeli yaklaşıyorum. 1 aydır iş listesi önümde ve daha seçim yapamadım :/ bu sitedeki her bilgiyi en az 2 defa okudum. zira ne yapacağımı hala bilemiyorum.
    liste derken, nasıl bir liste hocam.

yani ne gibi olanaklar var. paylaşabilir misin bizimle. pm yada buradan ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)