Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şirketlere genel bakış

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Şirketlere genel bakış

Şu an neredeyse bütün şirket isimlerine baktım,ve genel bir kanaat oluşturmaya çalıştım kendi çapımda.

Kimseyi etki altında bırakmak istemiyorum,çünkü ben de wat olayında çok yeni ve tecrübe nktasında zayıfım denilebilir.

Bu anektodu,daha çok daha tecrübeli turkishwat.net takipçilerinin karşılaştırmalı yorumlarına sunmak ve bu şekilde bilgi sağlamak istiyorum.

Burada daha çok öne çıkan ve/veya en olumlu yorumları alan şirketleri almaya çalıştım. Listem sıralamalı değil,bu arada..

Ccn- En profesyonel şirketlerden birisiymiş gibi bi görüntü var.Oldukça iyi fiyatlar var,fakat bu durum hizmet noktasında şüphelendiriyor.Ayrıca bununla beraber şirket hakkında olumlu/suz tecrübe görünmüyor.Biraz belirsiz..

Eduyork- Campus'ten sonra en olumlu intiba yansıtan iki şirketten birisi.Hizmetleri noktasında neredeyse sorunsuz.

Campus- Olumlu yorumlar açısından diğer tadellelere göre çok toblerone bi görüntüsü var.Güvenilirlilik noktasında biz şikayetperver öğrenci milletinden notunu almış gibi görünüyor.gerçi insanın inanası gelmiyo,hiç sıkıntı yansımaması dolayısıyla,reklam mı acaba dedirtiyor.

İhrturkey-Bu da diğer 2.miz galiba.Olumlu ve gülümseten yorumlara rastladım.Çok kaliteli bi şirket imajı verdi.

united towers-Campusten sonra 1. ile 2. arasına bir 1,5uncu koymak istiyor canım ve ut'yi koyuyorum,mesajlara bakarak..İlk okuduğum mesajlardan biriydi ve etkilendim.Lakin şöyle şöyle ağır sıkıntılarım oldu diyenler de,sorunsuzdu diyen de var.

Ozman-İddiasına göre ilk türk WAT şirketi ve devasa msj ve görüntüleme sayısı da bu konuda baya ilerlemiş gözüküyor.Aşırı büyük bir şirket olmasından mıdır,nedir?Öğrencilere ilgisi biraz eksik gibi.Ama mutlu dönenler de az değil.

Genctur- da ii galiba. Ama tam çözemedim.

[U]Yalnız şu da çok dikkate şayan, WAT'ı iyi geçmiş olanlardan çok kötü geçmiş olan öğrenciler elbette ki,mesaj yazma konusunda iştiyaklılar,ve dertlerini bizimle paylaşıyorlar.Ben aslında bu noktada reklam görüntüsü olmasa bile "çok iyi geçti" görüntüsü çizen şirketlere biraz temkinli yaklaşıyorum.[/U]

Ama bu muammalara kafayı takıp,uğraşmak ta çok zaman kaybı olsa gerek.Bir an önce şıkları 2-3e indirip yerinde ziyaretle seçmeli değilmiyiz?

NOT: İnşallah forum kurallarına aykırı birşey yapmamışımdır,ben naçiz bir müşteriyim,sürç-ü lisan var ise affola..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tamamen şans diyorum gittiginiz şirket cok iyi olablir ama hersey istediginiz gibi olacak degil..yada sirketiniz cok iyi bilinen bir sirket degildir ama verdigi hizmet ve is size en uygunudur..tamamen kisisel istekler ve wat tan beklentilere kalmıs ve büyük oranda da şansa kalmış bir durum olduguna inanıyorum

BannedUser
    Guest

Alıntı hasantefer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an neredeyse bütün şirket isimlerine baktım,ve genel bir kanaat oluşturmaya çalıştım kendi çapımda.

Kimseyi etki altında bırakmak istemiyorum,çünkü ben de wat olayında çok yeni ve tecrübe nktasında zayıfım denilebilir.

Bu anektodu,daha çok daha tecrübeli turkishwat.net takipçilerinin karşılaştırmalı yorumlarına sunmak ve bu şekilde bilgi sağlamak istiyorum.

Burada daha çok öne çıkan ve/veya en olumlu yorumları alan şirketleri almaya çalıştım. Listem sıralamalı değil,bu arada..

ccn- en profesyonel şirketlerden birisiymiş gibi bi görüntü var.oldukça iyi fiyatlar var,fakat bu durum hizmet noktasında şüphelendiriyor.ayrıca bununla beraber şirket hakkında olumlu/suz tecrübe görünmüyor.biraz belirsiz..

eduyork- campus'ten sonra en olumlu intiba yansıtan iki şirketten birisi.hizmetleri noktasında neredeyse sorunsuz.

campus- olumlu yorumlar açısından diğer tadellelere göre çok toblerone bi görüntüsü var.güvenilirlilik noktasında biz şikayetperver öğrenci milletinden notunu almış gibi görünüyor.gerçi insanın inanası gelmiyo,hiç sıkıntı yansımaması dolayısıyla,reklam mı acaba dedirtiyor.

ihrturkey-bu da diğer 2.miz galiba.olumlu ve gülümseten yorumlara rastladım.çok kaliteli bi şirket imajı verdi.

united towers-campusten sonra 1. Ile 2. Arasına bir 1,5uncu koymak istiyor canım ve ut'yi koyuyorum,mesajlara bakarak..ilk okuduğum mesajlardan biriydi ve etkilendim.lakin şöyle şöyle ağır sıkıntılarım oldu diyenler de,sorunsuzdu diyen de var.

ozman-iddiasına göre ilk türk wat şirketi ve devasa msj ve görüntüleme sayısı da bu konuda baya ilerlemiş gözüküyor.aşırı büyük bir şirket olmasından mıdır,nedir?öğrencilere ilgisi biraz eksik gibi.ama mutlu dönenler de az değil.

genctur- da ii galiba. Ama tam çözemedim.

[u]yalnız şu da çok dikkate şayan, wat'ı iyi geçmiş olanlardan çok kötü geçmiş olan öğrenciler elbette ki,mesaj yazma konusunda iştiyaklılar,ve dertlerini bizimle paylaşıyorlar.ben aslında bu noktada reklam görüntüsü olmasa bile "çok iyi geçti" görüntüsü çizen şirketlere biraz temkinli yaklaşıyorum.[/u]

ama bu muammalara kafayı takıp,uğraşmak ta çok zaman kaybı olsa gerek.bir an önce şıkları 2-3e indirip yerinde ziyaretle seçmeli değilmiyiz?

not: Inşallah forum kurallarına aykırı birşey yapmamışımdır,ben naçiz bir müşteriyim,sürç-ü lisan var ise affola..:d:d:d
    bence tamamen yanlıs bilgiler. Ama bence diyorum bak. Adı gecen firmaların hepsini biliyorum. Hatta bir tanesi var ki içinde adını bile zikretmemen gerekirdi. Tabii ilk sene katılıyor olman bunda etkili

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Senin bu saydıklarından iki üç tanesi hariç diğerlerini çöpe at bence.ben görüştüm konuştum araştırdım vaziyetleri belli

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)