Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wisconsin dells pineaire motel...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart wisconsin dells pineaire motel...

Merhaba arkadaşlar pineaire motel için herşeyi veya wisconsin dells deki her konaklama için sorularınızı yanıtlayabilirim ayrıca wisconsin için de... İki yıldır wisconsin dells de çalışıyorum pineaire da kalıyorum buyılda ordayım sanırım...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ocean_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar pineaire motel için herşeyi veya wisconsin dells deki her konaklama için sorularınızı yanıtlayabilirim ayrıca wisconsin için de... İki yıldır wisconsin dells de çalışıyorum pineaire da kalıyorum buyılda ordayım sanırım...
    biz bu yıl wisconsin dells e gelicez arkadasımla nerde kalmamızı önerirsin Wilderness'ta calısıcaz nasıl bir yer bilgin var mı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Dostum kısmetse bende gelicem dells'e, facebook varsa ordan konuşursak çok sevinirim. Alican Aksaray.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende kalahariye gidiyorum hocam nasıl bı yerdın yada bır fıkrın varmı ?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı hiasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kalahariye gidiyorum hocam nasıl bı yerdın yada bır fıkrın varmı ?
    Hocam son kararini verdin mi? Oraya mi gideceksin?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende dellse gideceğim inş. bi aksilik olmazsa da konaklama pineaire de olacak. oley bi sürü insan olsun

BannedUser
    Guest
    Konu BannedUser tarafından (19-01-2011 Saat 12:34 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Siz gittiginiz ilk sene de Pine aire demi kaldınız? Orda ben de ilk yaz calıstım 2 Turk arkadasımla beraber. ^kişiydik Pine'de
    Bir rüzgardır gidiyoruz ama dur bakalım nolcak..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar merhaba tekrar wisconsin dells e dahil herşeyi biliyorum genellikle problem uçak biletleri ve konaklama oluyor oranın en iyi moteli pineaire moteldir eğer bana ulaşırsanız mail adresimden sizin rezervasyonunuzu yaptırırım orada buluruz mantığıyla sakın gitmeyin çünkü öle olmuyor ben iki yıldır orada kalıyorum muhtemel adres o ki buyılda oradayım herşeyi mevcut otelin açık havuz kapalı havuz jakuzi sauan odalarda klima rezervasyon için bana ulaşın ikincisi ise uçak bileti uçak bileti alımı için de bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar direk uçuş aktarmasız geri dönüşte havalimanı değişikliği ücretsiz tarih değişikliği ücretsiz mesela diyelim ki yazın ortasında ordayken tur planı yaptın losangeles a gideceksiniz hemen geri dönüş biletini losangeles havalimanına alıyorsunuz bir mail yoluyla bunlar büyük sorunlar orada eğer ilgilenirseniz bilgilerimi yazıyorum bana ulaşırsanız sizin için iyi olur ilker_tehsky face mail adresi de portableadress

BannedUser
    Guest

arkadaşlar merhaba tekrar wisconsin dells e dahil herşeyi biliyorum genellikle problem uçak biletleri ve konaklama oluyor oranın en iyi moteli pineaire moteldir eğer bana ulaşırsanız mail adresimden sizin rezervasyonunuzu yaptırırım orada buluruz mantığıyla sakın gitmeyin çünkü öle olmuyor ben iki yıldır orada kalıyorum muhtemel adres o ki buyılda oradayım herşeyi mevcut otelin açık havuz kapalı havuz jakuzi sauan odalarda klima rezervasyon için bana ulaşın ikincisi ise uçak bileti uçak bileti alımı için de bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar direk uçuş aktarmasız geri dönüşte havalimanı değişikliği ücretsiz tarih değişikliği ücretsiz mesela diyelim ki yazın ortasında ordayken tur planı yaptın losangeles a gideceksiniz hemen geri dönüş biletini losangeles havalimanına alıyorsunuz bir mail yoluyla bunlar büyük sorunlar orada eğer ilgilenirseniz bilgilerimi yazıyorum bana ulaşırsanız sizin için iyi olur ilker_tehsky face mail adresi de portableadress
    Bu reklamdır haberin olsun her an ban yiyebilirsin Apron değişikliğini ücretisiz yapamazsın sallamıssın. Benim dönüş biletim NY ama sen onu ücretsiz değiştirip LA mi yapacaksın komik
    Konu BannedUser tarafından (04-02-2011 Saat 05:39 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu reklamdır haberin olsun her an ban yiyebilirsin Apron değişikliğini ücretisiz yapamazsın sallamıssın. Benim dönüş biletim NY ama sen onu ücretsiz değiştirip LA mi yapacaksın komik
    bak arkadaşım türkhava yollarının öğrenci biletleri vardır öğrenci belgesiyle alınan profosyonel watçı yazıo profilinde ama öğrencen çok şey var dinle bence öğren bişiyler burada öğrencilerin işine yarayacak herşey onlar için bir fırsattır reklam yada ddeğil sonuçta işe yarayan bir bilgi komik demişsin sonuna madem öle ben sana ne yaptımı anlatim benim dönüşüm chicagodan dı ve ben aradım hem tarihi hemde havalimanını ücretsiz değiştirdim ve newyork a aldım bu o biletleri alan öğrenciler için ayrıcalıktır bunu kanıtlarımda sana rezil olursun bence burda habire reklam kovalicana madem profosyonel watçısın yeni gidecek arkadaşlara faydalı şeyler açıkla reklam kovalama benden çıkmaz kalabalık gruplar halinde aldımız için biletleri ucuzada alıyoruz hatta sana biletin fiyatınıda sölim onada gül biraz direk uçuş ve değiştirilebilir tarih havalimanı 570 euro ya aldım geçen yıl istiosan bahsede girelim he küçük bir çılgınlık ne dersin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kalahari ve wilderness için de şunları sölim arkadaşlar wilderness geçen yıldan sonra lifeguard lara olur olmadık zamanda audit yapmaya başladı supervizor ler gelio ve soru soruolar iki uyarı alma hakkın var yani biraz sıkıntılı ama korkmayın diliniz iyi ise cevap verebilirsiniz kalahari içinde şunu sölim fazla saat alabileceğinzi biryer iyi birikim yapabilirsiniz bende wilderness da çalıştım saatler yazın 30 ila 40 arasında yazın sonuna doru artmaya başlar sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım ayrıca yazdıklarım reklam değildir hiçbiryerde çalışmıyorum ben öğrenciyim bunları kanıtlarım arkadaşlar isteyen olursa gelir benimle kadıköy e uçak biletleri isterseniz almayın ama görün ki böyle birşey var profosyonel watçı(!) arkadaşlar da yanlış bilgiler verebiliyorlar ...

BannedUser
    Guest

bak arkadaşım türkhava yollarının öğrenci biletleri vardır öğrenci belgesiyle alınan profosyonel watçı yazıo profilinde ama öğrencen çok şey var dinle bence öğren bişiyler burada öğrencilerin işine yarayacak herşey onlar için bir fırsattır reklam yada ddeğil sonuçta işe yarayan bir bilgi komik demişsin sonuna madem öle ben sana ne yaptımı anlatim benim dönüşüm chicagodan dı ve ben aradım hem tarihi hemde havalimanını ücretsiz değiştirdim ve newyork a aldım bu o biletleri alan öğrenciler için ayrıcalıktır bunu kanıtlarımda sana rezil olursun bence burda habire reklam kovalicana madem profosyonel watçısın yeni gidecek arkadaşlara faydalı şeyler açıkla reklam kovalama benden çıkmaz kalabalık gruplar halinde aldımız için biletleri ucuzada alıyoruz hatta sana biletin fiyatınıda sölim onada gül biraz direk uçuş ve değiştirilebilir tarih havalimanı 570 euro ya aldım geçen yıl istiosan bahsede girelim he küçük bir çılgınlık ne dersin
    Sana gülerim ben NY ye 570 euro bilet alınca ucuz mu oluyor. Görende ucuza aldın sanacak evet work and travelcıyım ve amacım ogrencılerı sızın gıbı elemanlardan korumak. Sen benim dediğim tam tersini diyorsun tabiki Chicago'dan NY ye almak ücretsizdir, tarih değiştirmek ücretsizdir bunu sadece sen mi yapıyorsun beni bilmeyen adam mı sandın sen sana diyorum ki NY den LA'e ucretsiz mi değiştiriyorsun. Öğrenci biletiymiş sanki biz bilmiyoruz. Havalimanını batıda olan bileti doğuya almak ücretsiz zaten. Dogudakini batıya almak ücretli insanların gözünü boyama burda. Kanıtlarsa rezil olurmusum. Tamam bana kanıtla NY den biletini LA ücretsiz aldıgın bir adamda rezil olayım.

Arkadaslar bu kişilere pabuc bırakmayın.
    1. Her ögrenci bileti tarih değiştirmek ücretsizdir.
    2. Biletinizi batıda olan bir havaalanından doguda olan bır havalimanına aldırma ücretsizdir.
    3.Çılgınlıkmıs ben Seattle biletini 600 euro alıyorum her sene NY biletini millet 600*700 hatta 500 dolara alıyor.
    Senin yaşın kadar benim uçmuşluğum var. Evet herşeyi sen biliyorsun sen bir numarasın rahatladın mı

bu arada unuttum haklısın ben hiç yararlı bilgi vermem baksana sen cok yararlı bilgiler vermişsin maşallah 16 mesaj atmışsın hepsınde de konaklama saglarım bilet bulurum süper bilgiler doğrusu. Bravo sana
    Konu BannedUser tarafından (05-02-2011 Saat 11:18 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@Makroklima
    Hocam şimdi ben New York'a gidiş-dönüş bilet alsam.Ama sonra dönüş biletini Los Angeles'a aldırıp ordan Türkiye'ye dönüş yapsam bu işlem ücretsiz mi?Hem Los Angeles'ıda görmüş oluruz böylece Eğer ücretli ise ücret ne kadar? Bide bu öğrenci bileti nasıl alınıyor?İnternetten bilet alırken öğrenci olduğumuzu nasıl belgeleyeceğiz?Teşekkürler..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana gülerim ben NY ye 570 euro bilet alınca ucuz mu oluyor. Görende ucuza aldın sanacak evet work and travelcıyım ve amacım ogrencılerı sızın gıbı elemanlardan korumak. Sen benim dediğim tam tersini diyorsun tabiki Chicago'dan NY ye almak ücretsizdir, tarih değiştirmek ücretsizdir bunu sadece sen mi yapıyorsun beni bilmeyen adam mı sandın sen sana diyorum ki NY den LA'e ucretsiz mi değiştiriyorsun. Öğrenci biletiymiş sanki biz bilmiyoruz. Havalimanını batıda olan bileti doğuya almak ücretsiz zaten. Dogudakini batıya almak ücretli insanların gözünü boyama burda. Kanıtlarsa rezil olurmusum. Tamam bana kanıtla NY den biletini LA ücretsiz aldıgın bir adamda rezil olayım.

Arkadaslar bu kişilere pabuc bırakmayın.
    1. Her ögrenci bileti tarih değiştirmek ücretsizdir.
    2. Biletinizi batıda olan bir havaalanından doguda olan bır havalimanına aldırma ücretsizdir.
    3.Çılgınlıkmıs ben Seattle biletini 600 euro alıyorum her sene NY biletini millet 600*700 hatta 500 dolara alıyor.
    Senin yaşın kadar benim uçmuşluğum var. Evet herşeyi sen biliyorsun sen bir numarasın rahatladın mı

bu arada unuttum haklısın ben hiç yararlı bilgi vermem baksana sen cok yararlı bilgiler vermişsin maşallah 16 mesaj atmışsın hepsınde de konaklama saglarım bilet bulurum süper bilgiler doğrusu. Bravo sana
    benim yaşım kadar uçmuşluğun var belli baya uçmuşun sen 600 700 dolar demişsin senin dolar fiyatından haberin yok sanırım aynı fiyata gelio olmasın sakın ben ne bileti değişiklik yaptırıyorum ne de başka birşey sen anlayamıyorsun sanırım biz hersene toplu bir grup bilet alıyorus ve bu topluluğu sağladığımız için biz biletleri 570 euroyken 500 euro gibi bir fiyata alıyoruz sanırım algılayabiliyorsun buraya kadarını bide yaşım kadar uçmuşlun var ama birşeyler burda ben gittim ben ettim le olmuo 30 yaşındasın ama bunları örenememişsin uçmuşsun ama boşa. Sen 600 yada 700 mesaj yazdın die kupa verdiler mi sana ben girmiyorum çünkü gerek duymuyorum benim firmam üzerine düşeni rahatlıkla yapıyor insanlar buraya sorularına cevap arıyor ama ben sordum da benim firmam bunu cevaplıyor sadece biz bu topluluğu sağlamaya çalışıyoruszzz mesajın varsaa bekliorummm...

BannedUser
    Guest

benim yaşım kadar uçmuşluğun var belli baya uçmuşun sen 600 700 dolar demişsin senin dolar fiyatından haberin yok sanırım aynı fiyata gelio olmasın sakın ben ne bileti değişiklik yaptırıyorum ne de başka birşey sen anlayamıyorsun sanırım biz hersene toplu bir grup bilet alıyorus ve bu topluluğu sağladığımız için biz biletleri 570 euroyken 500 euro gibi bir fiyata alıyoruz sanırım algılayabiliyorsun buraya kadarını bide yaşım kadar uçmuşlun var ama birşeyler burda ben gittim ben ettim le olmuo 30 yaşındasın ama bunları örenememişsin uçmuşsun ama boşa. Sen 600 yada 700 mesaj yazdın die kupa verdiler mi sana ben girmiyorum çünkü gerek duymuyorum benim firmam üzerine düşeni rahatlıkla yapıyor insanlar buraya sorularına cevap arıyor ama ben sordum da benim firmam bunu cevaplıyor sadece biz bu topluluğu sağlamaya çalışıyoruszzz mesajın varsaa bekliorummm...
    Haklısın kardeş hesabım zayıf sözelciyim ondandır bu sana son mesajım 600 dolarla 570 euro ya aynı diyen zihniyete cevap vermem sitede sana güvenen varsa buyursun alsın peşine takılsın senle daha polemiğe giremem ben. bak benden önceki arkadas soru sormus bence cevapla adamlara ücretsiz NY dönüslü bilet al sonra nasılsa LA yaparsın ha firmanın isminide verde reklam tam olsun kimle konusacaklar orada falan isimde bırak gidecek arkadaslara yardımı olur.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

chula vista resort hakkında bilgi verebilirmisniz? Cankurtaranlık yapıcam büyük ihtimalle

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wisconsin dellsde en çok tavsiye edilen motel pine air heralde.ben kalahari resortte çalışacağım.kalahari ile pine air arasındaki mesafe ne kadar ? kalahari için pine air dışında alternatif ne olabilir ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gereksiz tartışmanız için başlığı doldurduğunuz da iyi olmuş bu arada, başlığın adı pine aire iken mesajların çoğu alakasız.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Pine Aire rezervasyon için depozito istiyor göndermek ne kadar güvenli olur?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı sametkrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pine Aire rezervasyon için depozito istiyor göndermek ne kadar güvenli olur?
    ben ordakilerin hepsini yakından tanıyorum istersen facebook adreslerınden de ulaşabilirsin ben gecen sene ordaydım bu yılda orda olacagım eğer büyük bir değişiklik olmassa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı foster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ordakilerin hepsini yakından tanıyorum istersen facebook adreslerınden de ulaşabilirsin ben gecen sene ordaydım bu yılda orda olacagım eğer büyük bir değişiklik olmassa
    depozite konusuna ne diyorsun peki?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

depozite konusuna ne diyorsun peki?
    depozitoyu istemesi çok normal çünkü senin için oda rezerve ediyor eğer sen oraya gitmessen yani oraya gittiğinde orda kalmassan neden onlar zarar etsin onlar da kendini garantiye almak istiyorlar ki dediğim gibi ben kendilerinide yakından tanıyorum güvenebilirsin sen nerde çalışacaksın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı foster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    depozitoyu istemesi çok normal çünkü senin için oda rezerve ediyor eğer sen oraya gitmessen yani oraya gittiğinde orda kalmassan neden onlar zarar etsin onlar da kendini garantiye almak istiyorlar ki dediğim gibi ben kendilerinide yakından tanıyorum güvenebilirsin sen nerde çalışacaksın
    Wilderness Resort

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Wilderness Resort
    Çalışacağın yere ulaşımın kolay yürüme mesafesine 10 dkya gidebilirsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Depozitoyu ödemen iyi olur en azından garantiye alırsın.Dells'de 3 ayda 4 tane otel değiştiren biri olarak söyleyeyim dedim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cmerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Depozitoyu ödemen iyi olur en azından garantiye alırsın.Dells'de 3 ayda 4 tane otel değiştiren biri olarak söyleyeyim dedim.
    teşekkür ederim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı emredurgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wisconsin dellsde en çok tavsiye edilen motel pine air heralde.ben kalahari resortte çalışacağım.kalahari ile pine air arasındaki mesafe ne kadar ? kalahari için pine air dışında alternatif ne olabilir ?
    Pineaire'den kalahari yürüyerek çok uzak. Bence bir bisiklet al. Ayrıca en yakın hotel Country Squire ama onun için bile bisiklet almanı tavsiye ederim. Çünkü gayet uzaktır.

Wilderness Resort
    Ne iş yapacaksın orada?

Alıntı cmerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerde çalıştın orada? Belki geçen yıl tanışmış olabiliriz diye dedim
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pineaire'den kalahari yürüyerek çok uzak. Bence bir bisiklet al. Ayrıca en yakın hotel Country Squire ama onun için bile bisiklet almanı tavsiye ederim. Çünkü gayet uzaktır.

Ne iş yapacaksın orada?

Nerde çalıştın orada? Belki geçen yıl tanışmış olabiliriz diye dedim
    housekeeper olarak gidiyorum... nasıl çalışma koşulları?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Pine aire motel ile iletişime geçmeye çalıştım ama mail adreslerine mailim iletilmedi.siz nasıl ulaştınız ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)