Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vegas- araba kiralama-debit.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Vegas- araba kiralama-debit.

Arkadaşlar herkese merbaha.

Ben 2 arkadaşımla birlikte chicagodan Vegasa ordan da california tarafına inmeyi düşünüyorum ama tam netleştiremediğim bazı sorular var. Expediadan otel-uçak- araba ücünü birden secip gitmeyi düşünüyoruz. daha once bu siteyi kullanmadım kendi debit kartım elime ulaşmadı ve bu 3 kişinin dışındaki başka bir arkadaşın walmarttan aldığımız debit kartı kullanmayı düşünüyoruz. şimdilik. Bu bir sorun olabilir mi? bide expediadan araba seçenegini çıkartıp orda kiralasak ne farkeder onu merak ediyorum yani fiyatta bir değişiklik olurmu?. bide son oalrak bu walmarttan alıcagımız kartı kapatmasak ne olur?
    Bir rüzgardır gidiyoruz ama dur bakalım nolcak..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

expedia, orbitz, hotwire, gibi siteler her zaman daha çok alışverişin daha indirimli olduğunu söylerler, bu nedenle fiyatı internet üzerinden kendin kıyaslayarak indirimli olup olmadığını anlayabilirsin. Araba seçeneğini çıkarıp, budget, hertz, enterprise, avis, alamo gibi şirketlere nette hesaplatıp kıyaslayabilirsin.
    Bir de rent a car kısmını önceden yapmanı tavsiye ederim, çünkü uçaktan inince araç bulamayabilirsiniz hemen.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Influenza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merbaha.

Ben 2 arkadaşımla birlikte chicagodan Vegasa ordan da california tarafına inmeyi düşünüyorum ama tam netleştiremediğim bazı sorular var. Expediadan otel-uçak- araba ücünü birden secip gitmeyi düşünüyoruz. daha once bu siteyi kullanmadım kendi debit kartım elime ulaşmadı ve bu 3 kişinin dışındaki başka bir arkadaşın walmarttan aldığımız debit kartı kullanmayı düşünüyoruz. şimdilik. Bu bir sorun olabilir mi? bide expediadan araba seçenegini çıkartıp orda kiralasak ne farkeder onu merak ediyorum yani fiyatta bir değişiklik olurmu?. bide son oalrak bu walmarttan alıcagımız kartı kapatmasak ne olur?

Expedia ucuzdur fakat kalacağın otel standartlarına ve kiralayacağın arac seceneklerine göre expedia dısından daha ucuz yerler bulmanda mümkün...yada fiyatları cok fark etmyecektir.
    Otel konusunda 3-4 kişi aynı odada kalacaksanız eğer nerde kalırsanız kalın fiyatlar cok fazla oynamaz bence.

Arac konusunda önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim.

Ödemeler konusunda ki özellikle araç kiralamada debit kart kullanmazsın, kredi kartı şarttır bir çok eyalette, peşin de veremezsin..kredi kartın olması lazım..Bu konuya dikkat etmeni öneririm.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

debit kartı araba kiralamada kullanabilirsin ancak her eyalette olmayabilir, önceden firmayı arayıp kontrol edin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bilgiler icin cok teşekkür ederim. bunları düşÃ¼nerek hareket edecegim. bendeki debit kart olmasa bile arkadaşımın kredi kartını kullanmak zorunda kalırız ki o seçenekte mümkün.. 3 kişi kalmayı düşÃ¼nüyoruz büyük bir aksilik çıkmazsa. araba işini önceden çözmek dediginiz gibi mantıklı duruyor baya..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Influenza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgiler icin cok teşekkür ederim. bunları düşünerek hareket edecegim. bendeki debit kart olmasa bile arkadaşımın kredi kartını kullanmak zorunda kalırız ki o seçenekte mümkün.. 3 kişi kalmayı düşünüyoruz büyük bir aksilik çıkmazsa. araba işini önceden çözmek dediginiz gibi mantıklı duruyor baya..

dEbit kart kullanabildiğin bir arac kiralama şirketi olursa burayada yaz lütfen olurmu, çünkü kiraladığın aracı direkt kredi kartı üzerinden kontrol edebiiyrlar aslında, araca bir zarar geldiği halde vb. durumlarda tüm bilgilerine bu kart üzerinden ulasabiliyorlar, debir kart sadece bir bankamatik kartı, geçtiğimiz donemlerde sadece kredi kartımın limiti yetmediği için arac kiralamak için, fazladan kart limitine 700 dolar para yatırmak durumunda kalmıstım.

Debit kart ile araç kiralayabildiğinz eyaletler varsa lütfen yazın burayada arkadaslar. Çok faydalı olacaktır..

Bol şans

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Okey

Vermont,
    Debit kartla çok rahat araba kiralayabilirsiniz. Hertz ve budget de denenmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gecen sene hertzden kiralamıstık. 200 dolar depozito cekmıslerdı arabayı teslim ettikten sonra da parayı geri yatırmışlardı walmarttan aldıgım debit kartla. Bu sene debit kartı walmarttan alırsam yine hertze gidip kontrol edıcem. adamlar gecen sene cıkarttıgım kartı kapatmamıslar bu sene gıttım yenisini almaya 20 iş günü gecti hala alıcam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)