Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: işverenim job offerdan az saat veriyor:S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart işverenim job offerdan az saat veriyor:S

arkadaşlar virginia williamsburg da ihop restorantlarından birinde host and cashier olarak çalışıyorum job offer ımda minumum 20 saat gorunuyor. ilk hafta 19 saat çalıştım ilk haftadır dedim ikinci hafta 32 saat yaptım tamam boyle giderse iyi dedim sonra 26-21 bu hafta da saolsun 5 gun off vermişler 16 saat çalışıcam saatliği zaten 7.25 e çalışıyorum ayrıca bnmle aynı pozisyonda olan makedonyalı kızlara 38 saat vermiş bana çalışan sayısının fazla olduğunu ve ona gore saat verebildiğini söyledi daha once konustugumda ayrımcılık deilde ne bu allaaşkına tamam çalışan host/hostess sayısı fazlaysa bi hafta bana 4 gun off ver dier hafta onlara ver ama surekli çalışma saati azalan kişi benim peki niye turk olduğumdan dolayımı? yrn amerikadaki sponsor firmamı arayıp şikayette bulunucam sizce bi çözüm yolu bulurlar mı? yeni iş gibi?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

valla bizede sozlesmede yazandan az saat veriyolarlar ny tayız 30 35 saat yazmasına ragmen 15 saat aldıgımız oluyor. firmayı aradık, siz yine sanslısınız hic saat alamayan işten cıkarılan lar var gibisinden son derece laubali bir cevap aldık.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla arkadaslar bende boston hyannisdeyim is yerimde banada 12 saat werdiler 2 hafta baktim olcak gibi deil is aradim buldum bi restaurantta hafta da 40 saat calisiyorum cok sukur.sponsor firmami aradigimda bana da ayni laubali cewabi werdiler ben sansliymisim demekki kendi isimi buldum allah sizede kolaylik wersin..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

beyler siz de az performansla çalışın ve sorarsa da performans düşÃ¼klüğünün sebebini söylersiniz. Biraz ciddi konuşunca onlar da ciddileşiyor. Sakın alttan almayın
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tarick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler siz de az performansla çalışın ve sorarsa da performans düşüklüğünün sebebini söylersiniz. Biraz ciddi konuşunca onlar da ciddileşiyor. Sakın alttan almayın
    az performansla calisincada kovulma ihtimalin var
    Sometimes memories can kill...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sponsor firmayi arayin..turkiyedeki sirketi arayin..mahkeme imasinda bulunun turkiyedeki sirkete..sponsora da sert yapin..vermek zorunda kaliyorlar..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı durmusarda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar virginia williamsburg da ihop restorantlarından birinde host and cashier olarak çalışıyorum job offer ımda minumum 20 saat gorunuyor. ilk hafta 19 saat çalıştım ilk haftadır dedim ikinci hafta 32 saat yaptım tamam boyle giderse iyi dedim sonra 26-21 bu hafta da saolsun 5 gun off vermişler 16 saat çalışıcam saatliği zaten 7.25 e çalışıyorum ayrıca bnmle aynı pozisyonda olan makedonyalı kızlara 38 saat vermiş bana çalışan sayısının fazla olduğunu ve ona gore saat verebildiğini söyledi daha once konustugumda ayrımcılık deilde ne bu allaaşkına tamam çalışan host/hostess sayısı fazlaysa bi hafta bana 4 gun off ver dier hafta onlara ver ama surekli çalışma saati azalan kişi benim peki niye turk olduğumdan dolayımı? yrn amerikadaki sponsor firmamı arayıp şikayette bulunucam sizce bi çözüm yolu bulurlar mı? yeni iş gibi?
    Bence cinsiyetten dolayi, williamsburgta iki uc tane ihop var ve hepsinde de genelde kizlar calisiyor,zaten hic amerikali erkek calisanda gormedim mutfak haric...tabi baska nedenlerde olabilir.Bunu en iyi patronun bilir.
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)