Work and Travel 2025
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: at&t yardım!!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart at&t yardım!!!!

kartımı aktivite ettirdim kredi kartımdan da 35 dolar cekildi bu 35 dolar içinde 10 dolar sim kart bedeli dünya telekom 10 at&t 15 dolarlık kontr minimum diyo.smdi bunlar oldu dünya telekom profilime girdigim zaman balance 12.07 yazıyo credit limit 0.ben bi de bunun üstüne at&t den 15 dolarlık kontr daha aldm ama hiçbiri görünmüyo ya da ben mi anlamadım yardım lütfennnn

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Credit limit 0 olmasi normal.

Balance 12$ ise. 12$ bakiyen var.. Bill details sekmesinden ne kadar yuklendigini ogrenebilirsin. 10$ a 2$ bonus vardi galiba. Kisaca dunyatelekom hesabinda sorun yok.

At&t hattinda 15$ yuklu olmasi gerekiyor. Bakiye nasil bakiliyordu unuttum ama bakinca ne kadar bakiye oldugunu gorebilirsin. Bakiyeye bakip soyler misin ne kadar limitin var diye
    Sometimes memories can kill...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Credit limit 0 olmasi normal.

Balance 12$ ise. 12$ bakiyen var.. Bill details sekmesinden ne kadar yuklendigini ogrenebilirsin. 10$ a 2$ bonus vardi galiba. Kisaca dunyatelekom hesabinda sorun yok.

At&t hattinda 15$ yuklu olmasi gerekiyor. Bakiye nasil bakiliyordu unuttum ama bakinca ne kadar bakiye oldugunu gorebilirsin. Bakiyeye bakip soyler misin ne kadar limitin var diye
    bill detail de current balance 12.7 yazıyo ama at&t yi bilmiyorm büyük ihtimal iki kere 15 yükledm ama ilkinde kart filn satın almaıştm bunda öle oldy ilkinde işlemleri yaptm 35 dolar kartımdan cekildi yukleme yaptımı ona 15 dolarlık bilmiyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cuatro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bill detail de current balance 12.7 yazıyo ama at&t yi bilmiyorm büyük ihtimal iki kere 15 yükledm ama ilkinde kart filn satın almaıştm bunda öle oldy ilkinde işlemleri yaptm 35 dolar kartımdan cekildi yukleme yaptımı ona 15 dolarlık bilmiyorum
    At&t hatti zaten 15$ yuklu geliyor. 15$da sen yuklediysen 30$ olmustur.

*777# bunu yapup arama tusuna basar misin bi. Bakiye mesaj olarak gelmesi lazim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

At&t hatti zaten 15$ yuklu geliyor. 15$da sen yuklediysen 30$ olmustur.

*777# bunu yapup arama tusuna basar misin bi. Bakiye mesaj olarak gelmesi lazim
    şimdi nasıl yapabilirim kart takılı değil türkiyedeyken takmayın demişlerdi kilitlenme filan olabilyomuş diye

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cuatro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi nasıl yapabilirim kart takılı değil türkiyedeyken takmayın demişlerdi kilitlenme filan olabilyomuş diye
    amerikadasin sandim. Amerikaya gitmeden niye aldin ki at&t icin bi 15$Lik daha kontor. Hattin kapali oldugu icin gorunmuyor olabilir bakiye. Abd ye inince tekrar kontrol edersin. Ama buyuk ihtimal 30$ yuklu olarak gelecek

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

amerikadasin sandim. Amerikaya gitmeden niye aldin ki at&t icin bi 15$Lik daha kontor. Hattin kapali oldugu icin gorunmuyor olabilir bakiye. Abd ye inince tekrar kontrol edersin. Ama buyuk ihtimal 30$ yuklu olarak gelecek
    öteki yüklenmedi sandıgım için aldım inince aramamız gereken kişiler var magdur olmayalım diye

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam dert etme bende aynı ıslemı yaptım bendede balance ta o meblah gozukuyor sorun yok demekki ama bende mailde gelen "E-mailinize gelen 15$ lik PIN numaranızı AT&T cep telefonunuza kaydetmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde telefonunuz aktif olmayabilir." kısmını anlamadım. bana hiç bir pin numarası gelemedi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı benzinnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam dert etme bende aynı ıslemı yaptım bendede balance ta o meblah gozukuyor sorun yok demekki ama bende mailde gelen "E-mailinize gelen 15$ lik PIN numaranızı AT&T cep telefonunuza kaydetmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde telefonunuz aktif olmayabilir." kısmını anlamadım. bana hiç bir pin numarası gelemedi.
    kartımdan 35 dolar cekildiginde bana da gelen mailde pin numarası diyodu ama pin filan gelmedi ben o yuzden yuklenmedi sandım ama bugun yukleme yaptıgımda pin numarası geldi ilki yuklendi mi hala anlamş degilim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)