Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Newyork

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Newyork

Evvet Newyork ve gece klüpleri

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aman dikkatli ol derim bi kizla tanistim sohbeti cok iyi kurdum kiz beni zorla bara goturdu ictik cikardi 183 usd fatura..40 ini ben verdim 140 arti tip i o verdi sonrada sinirlenip cekip gitti zaten israilliydi ve cirkindi guzel kiz olsa feda olsun ona usd ler kiza baktim ve degmez dedim sadece kendi hesabimi odedim..maybe we sleeping diyodu ;ben zatn korkarak ictim 20 yasindayim cunku o 28 yasindaydi..kucuk bi maceraydi times meydaninda daha 2. gunde
    Konu sucre tarafından (18-06-2010 Saat 05:57 AM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kız ayağına yada alkol için değil. Geceleri çok canım sıkılıyor. Şöyle asmalımescit gibi eğlenceli yerleri neresidir?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sitelerde ararstirirsan uygun fiyatli bicok yer var. Ozellikle bazi tur sirketleri ayarliyor. Cok ucuza geliyor. Belirlenen konumdan seni alip mekana goturuyorlar.

Experience the biggest club in new york city in a luxurious limousine 4 floors of music with a capacity of over 3,000 people per night. Hummer Limo Ride Entrance Fee Included Discounted Drinks No waiting in Lines Price: $29.95 (Hummer Limo) - $17.95 (Subway) Time: 10:00 p.m.

gibi
    Sometimes memories can kill...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitelerde ararstirirsan uygun fiyatli bicok yer var. Ozellikle bazi tur sirketleri ayarliyor. Cok ucuza geliyor. Belirlenen konumdan seni alip mekana goturuyorlar.

Experience the biggest club in new york city in a luxurious limousine 4 floors of music with a capacity of over 3,000 people per night. Hummer Limo Ride Entrance Fee Included Discounted Drinks No waiting in Lines Price: $29.95 (Hummer Limo) - $17.95 (Subway) Time: 10:00 p.m.

gibi
    Nereden bulabiliriz bunu link verebilrmisin?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya kardes hic arastirmana gerek yok times meydanina gittim ve orda goreceksin kirmizi tisortlu adamlar bekliyor tur icin fis satiyorlar ..ben 44 usdye aldim guzeldi ..gorurusun zaten tur otobusunu times de yanina gittin mi fis satiyolar
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı eskizkrali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu benim gecen sene kaldigim hostelda olan biseydi. Nasil ulasabilirsin bilmiyorum hostel kapandi. Adres falanda yoktu ama haftanin 2 gunu oluyordu galiba. Bircok hostelda boyle seyler vardi. Bunlar toplu insan getirdikleri icin hem fiyat ucuz oluyordu hemde kapida sirada bekleme yapmiyordun. Direk iceri aliyorlardi seni. Hummer limuzinde cabasi

Ayrica Home - L Hostels New York City - Most Reviewed Cheap Youth Hostel in New York, L-Hostels buradan aldim. Takvimde Luxiourious Clubbing Tour diye geciyor. Boyle turlar bulabilirsin gibime geliyor. Hic arastirmadim ama sonucta bu adamlar tur firmasi gibi biseydi.

Craiglist den de bakabilirsin. Parti, etkinlik vb. seyler oluyor. Toplanip egleniyorlar. FIyat farki olur mu bilmiyorum ama olmasada en azindan arkadas edinirsin. Herkese acik.

CouchSurfing de diger bi alternatif. Burada uyeler tanisma amacli partiler falan ayarliyor. Uye olursun birbirini tanimayan her milletden insan TOplasip eglenirsiniz falan.

SON OLARAK:
    New York City Nightlife & Clubs bu site isine yarar kesin. Nydeki tum gece hayati. Gitmek istedigin turu sec sana tum clublerin adresleri, fiyati vb. bircok bilgisini veriyor. Cok kullanisli bi site. Gecen sene cok isime yaramisti

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu benim gecen sene kaldigim hostelda olan biseydi. Nasil ulasabilirsin bilmiyorum hostel kapandi. Adres falanda yoktu ama haftanin 2 gunu oluyordu galiba. Bircok hostelda boyle seyler vardi. Bunlar toplu insan getirdikleri icin hem fiyat ucuz oluyordu hemde kapida sirada bekleme yapmiyordun. Direk iceri aliyorlardi seni. Hummer limuzinde cabasi

Ayrica Home - L Hostels New York City - Most Reviewed Cheap Youth Hostel in New York, L-Hostels buradan aldim. Takvimde Luxiourious Clubbing Tour diye geciyor. Boyle turlar bulabilirsin gibime geliyor. Hic arastirmadim ama sonucta bu adamlar tur firmasi gibi biseydi.

Craiglist den de bakabilirsin. Parti, etkinlik vb. seyler oluyor. Toplanip egleniyorlar. FIyat farki olur mu bilmiyorum ama olmasada en azindan arkadas edinirsin. Herkese acik.

CouchSurfing de diger bi alternatif. Burada uyeler tanisma amacli partiler falan ayarliyor. Uye olursun birbirini tanimayan her milletden insan TOplasip eglenirsiniz falan.

SON OLARAK:
    New York City Nightlife & Clubs bu site isine yarar kesin. Nydeki tum gece hayati. Gitmek istedigin turu sec sana tum clublerin adres/fiyat/acik bulunma saatleri vb. bircok bilgisini veriyor. Cok kullanisli bi site. Gecen sene cok isime yaramisti

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kardes hic arastirmana gerek yok times meydanina gittim ve orda goreceksin kirmizi tisortlu adamlar bekliyor tur icin fis satiyorlar ..ben 44 usdye aldim guzeldi ..gorurusun zaten tur otobusunu times de yanina gittin mi fis satiyolar
    Arkadas sehri gezmek icin degil gece hayati icin soruyor (:

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadas sehri gezmek icin degil gece hayati icin soruyor (:

60 yaşındaki japon turistler için o

L hostels iyi gibi. Newyorka tek başıma geldim açıkçası birazcık tırsıyorum gelmek isteyen varmı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

60 yaşındaki japon turistler için o

L hostels iyi gibi. Newyorka tek başıma geldim açıkçası birazcık tırsıyorum gelmek isteyen varmı?
    L-hostels newyork un 1 numarali hosteliydi fiyatida uygundu ama kapandi malesef. Yeniden acilacakmis ama ne zaman belli degil. Bu gece partileri cok guzel oluyordu. Hatta organizator icinde turkce dahil 6-7 dil biliyordu Adam yanima gelince turkce konusmaya basladi sok olmustum

CouchSurfing den arkadas edinebilirsin. Ama tabi bi tanidik kadar guvenebilirsin. Tek basina gitmek sIkIcI olabilir. Yaninda biri olsa iyi olurdu.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tirmana gerek yok emniyetli ol fazla icme mesela unutma ickiliyken en savunmasiz haldesin ..geceleri karanlik sokaklara girme nbiliyim bunun gibi..paranida asker cudani al boynunda tasi benim gibi cepte tutma

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamam o zaman cumartesi gecesine bi organizasyon yapalım.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

L-hostel kapandimi????????
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    L-hostel kapandimi????????
    Malesef kapandi. 1-2 ay falan oluyor kapanali. Favori hostelimdi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alternatif yokmu şimdi koca şehirde

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

tabiki var, ama L-Hostel gibisi yok.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Diğerleri nelerdir? Nekadar zor laf almak sizdende

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabiki var, ama L-Hostel gibisi yok.
    Valla ya. L-hostels ayriydi. Her bakimdan superdi.

Yerler benim evden temizdi. Ciplak ayak dolastigim oluyordu.

Stafflar 100 yillik arkadasin gibi her konuda yardimci oluyorlar.

Metroya yakindi.

Fiyatlari superdi.

En ust katinda devamli parti falan super oluyordu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gelen varmı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hacı new yorkta olan arkadaslardan acil 2 gunluk veya 1 gunluk konaklama lazımm

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

chelsea spot hostel işini görebilir... kötü bi hostel fakat kısa süreli konaklama için ideal...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yok ya orda calısan arkadaslardan olursa,ev olursa daha makbule geçer zorunluluktan değil özel istek

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar manhattan için küçük bi hatırlatma yapim.eğer sigara içiyorsanız ve sabit duruyorsanız 1 saat içinde en az 10 kişinin sigara isteyeceğini bilin(genelde zanciler).ve sakın ola of course deyip bi sigara uzatmayın.kullanacağınız kelime çok basit one dollar he bide sakın parayı almadan sigarayı uzatmayın bi thank you kelimesini duyarsınız bide bakmışsınız vatandaş uzuyor parayı vermeden.ny da 1 paket sigaranın(marlboro) 13$ olduğunu varsayarsak bu tavsiye çok işinize yarar hatta ticaretine girseniz paket başına 7$kar bile edersiniz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı broker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar manhattan için küçük bi hatırlatma yapim.eğer sigara içiyorsanız ve sabit duruyorsanız 1 saat içinde en az 10 kişinin sigara isteyeceğini bilin(genelde zanciler).ve sakın ola of course deyip bi sigara uzatmayın.kullanacağınız kelime çok basit one dollar he bide sakın parayı almadan sigarayı uzatmayın bi thank you kelimesini duyarsınız bide bakmışsınız vatandaş uzuyor parayı vermeden.ny da 1 paket sigaranın(marlboro) 13$ olduğunu varsayarsak bu tavsiye çok işinize yarar hatta ticaretine girseniz paket başına 7$kar bile edersiniz
    boyle yaparsaniz adam bicagi sapliyabilir aksi takdir de belki 1 sigara verip bunun olmasina izin vermezsiniz ..Ny hakkinda cok sey duydum eger cantaniz calinirsa adamin yuzune bakmayin eger yuzunu gorurseniz sizi oldurmek zorunda kaliyomus burda 20 yildir yasiyan bi Turk kadin var o soledi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

boyle yaparsaniz adam bicagi sapliyabilir aksi takdir de belki 1 sigara verip bunun olmasina izin vermezsiniz ..Ny hakkinda cok sey duydum eger cantaniz calinirsa adamin yuzune bakmayin eger yuzunu gorurseniz sizi oldurmek zorunda kaliyomus burda 20 yildir yasiyan bi Turk kadin var o soledi
    yavaşş dostum ne saplıyorlar adım başı polis var manhattanda kimse bırak bıçak saplamayı sana dokunamaz bile.dağbaşımı burası adamın anasını ağlatırlar o 20 yıldır yaşayan kadın da bana biraz şizofren gibi geldi.biri senin çantanı alırken zorla sen nasıl yüzünü görmeyeceksin anlamadım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı broker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yavaşş dostum ne saplıyorlar adım başı polis var manhattanda kimse bırak bıçak saplamayı sana dokunamaz bile.dağbaşımı burası adamın anasını ağlatırlar o 20 yıldır yaşayan kadın da bana biraz şizofren gibi geldi.biri senin çantanı alırken zorla sen nasıl yüzünü görmeyeceksin anlamadım
    Aynen abi. Hirsiz ortaya atmistir bunu Insanlar bizi gormesin diye Manhattan'da olay olmasi cok zor. Her kose basinda polis bekliyor. Kaldigim 3.5 ay boyunca ne bi kavga, ne bi olay nede birseye rastladim.

Harlemin ustlerinde falan olaylar olabilir ama

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Aynen abi. Hirsiz ortaya atmistir bunu Insanlar bizi gormesin diye Manhattan'da olay olmasi cok zor. Her kose basinda polis bekliyor. Kaldigim 3.5 ay boyunca ne bi kavga, ne bi olay nede birseye rastladim.

Harlemin ustlerinde falan olaylar olabilir ama
    kadin dedi hatta bi olay benim gozl;erimin onunde oldu...bicagi sapliyomus adam..abi hic guvenilir demeyin ne olacgui belli olmaz ,,dikkatli olun ..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kadin dedi hatta bi olay benim gozl;erimin onunde oldu...bicagi sapliyomus adam..abi hic guvenilir demeyin ne olacgui belli olmaz ,,dikkatli olun ..
    Abi manhattan'a gunde milyonlarda turist gelip gidiyor. Insanlar ellerini kollarini sallaya sallaya adam dograyamaz. Cogu kilit noktada guvenlik kamerasi, her dukkanin guvenlik kamerasi, her kose basinda polis.

Biri cantaya yeltenirse cantayi verip gozumuzu mu kapatalim, bu mu yani. Cok sacma

Ayrica manhattan zaten her gun ana baba gunu, cok kalabalik olay olmasina imkan vermiyorum ben.

Tabi bunlar merkezi yer icin gecerli. Gidipte newarkda, harlemin iclerinde, bronx da takilirsan. Gozunu kapatsanda adam delik desik eder seni

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla ya. L-hostels ayriydi. Her bakimdan superdi.

Yerler benim evden temizdi. Ciplak ayak dolastigim oluyordu.

Stafflar 100 yillik arkadasin gibi her konuda yardimci oluyorlar.

Metroya yakindi.

Fiyatlari superdi.

En ust katinda devamli parti falan super oluyordu
    Bu bahsettiğiniz L hostel'de fiyat nekdardı acaba gecelik kşibaşı? birde bunun gibi başka hosteller varmı acaba? temiz olması önemli!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)