Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mobil modem

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart mobil modem

Arkadaşlar internet hususunda bir sorum olacaktı. yanımda netbook götüreceğim ve kalacağım yerde internet var mı yok mu onu da bilmiyorum. buradaki 3g modemler amerikada işe yarar mı onu soracaktım yahut ameriakda da mobil modem dalgası var mıdır acaba?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı ringeril Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar internet hususunda bir sorum olacaktı. yanımda netbook götüreceğim ve kalacağım yerde internet var mı yok mu onu da bilmiyorum. buradaki 3g modemler amerikada işe yarar mı onu soracaktım yahut ameriakda da mobil modem dalgası var mıdır acaba?
    buradan götureceğin 3g modemler orada işe yarasa bile buradaki gsm operatörlerinin orda anlaşmalı oldugu at&t gibi gsm operatörleri uzerinden işlem yapacagından çok ciddi bir fatura çıkabilir. tavsiye etmem kullanmanı çalışıyorsa bile.

wat ile gidilen işlerin %99'unda konaklamada wireless baglantı imkanı ve hatta direk bilgisayar konaklamada oluyor. bu yuzden çok bi sıkıntı olacagını sanmıyorum. ama gezerken internete ihtiyacın olursa da kutuphaneler restoranlar vb. yerlerde internet imkanı olabilir.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ringeril Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ABD'de cok uzun zamandir var 3G.

Avea:
    3G Mobil Modem ile yurt dışında da internete bağlanmanız için Avea data hattınızı uluslararası dolaşıma aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri’nden ya da TTNET ile Avea ürün ve servislerinin satış yetkisine sahip Türk Telekom Bayilerinden yaptırabilirsiniz. Uluslararası dolaşımda yapacağınız kullanımınız yurtdışı GPRS tarifesi üzerinden 2,75 TL/KB (KDV ve ÖİV dahil) ücretlendirilir.

Turkcell:
    Yurtdışında kullandığınız data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone:
    Yurtdışında kullanılan data GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)