Arkadaşlar, birçok wat yada değişim ( exchange ) öğrencisi arkadasımız suan Amerikaya ayak bastılar, işlerinde çalısıyorlar veya yakın bir zamanda amerikaya ucacaklar...hersey dileğiniz gibi oldu veya olmadı su zamana kadar bilemiyorum fakat, Merak ettiğim bir konu var, Türkiyeden ucakla havalandıktan sonra, amerikaya gidşiniz sırasında ve vardığınız ilk birkaç gün sırasında hissetikleriniz arasından en önemli olanı veya ilginç olan bir durumu bir tek cümleyle ifade etmenizi istesek, ne yazardınız....?

eminim ilk saatlerde yada günlerde birçok durumla karsılastı birçok arkadasımız..
Lütfen yazarken bulunduğunuz eyaleti ve şehride belirtin...

Benim suan aklıma gelen birçok seyden bir tanesi, floridada karsıma çıkan bir çok tuvaletin kapısı ve menteşeleri arasında nerdeyse 2-3 cm genişliğinde açıklık var abi....Bu nasıl bir durum güvenlik içinmi, yada her ne sebeptense işte...abi tuvalete her girdiğimde kapıyı çalmak yerine bu bosluklardan insnaların bakması bir garip değilmiii içeride birinin olup olmadığını anlamak için

Birde çim biçme ekipleri,, her taraf çim ve hergün birileri bir yerlerin çimlerini biçiyor,, bundan daha iyi meslekmi var bizim otopark görevlileri kadar orda çim biçme ile ilgilenen insan var yau....

BİLİYORUM BİRKAÇ CÜMLE OLDU BENİMKİ, HATTA PARAGRAF,, ,, siz hoşgörün...