Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biraz saçma ve garip bir soru...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart Biraz saçma ve garip bir soru...

Arkadaşlar merhaba. Bu soru herhalde benim bu sene bu konudaki kararsızlığımdan ileri gelse gerek. Soru şudur: Ben geçen yaz bu programa katıldım. Türkiye'ye döndüğümde yine katılacağım diye karar aldım. Amma velakin şimdi ise hem içimdeki o kadar prosedürle yine mi uğraşacağım endişesi, hem de yine oralara gidip yine ucuz işçi olarak görülüp çalıştırılacak mıyım endişesi beni bu kararsızlığa itti. Bunun yerine de yazın marmaris'e falan gidip orada otelde falan mı çalışsam (gerçi orada da sömürüyorlar ama kendi ülken sonuçta) diyorum. Aslında ben de bilmiyorum ne yapacağımı. Onun için hem bu sorunun garipliği ve biraz saçmalığı için hepinizden özür diliyorum. Aranızdan belki aynı düşüncesi olan veya bununla ilgili bir şey söylemek isteyen bir arkadaş varsa da bana yardımları dokunabilir. Çok teşekkürler...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

amerika tabiki arkadaşim o kadar şeyle uğraşacaksın elbette ne demiş buyuklerimiz zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır onun için forza usa diyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaaa iyi bir şirket seç...
    onlar senin yerine ilgilensinler...
    hem burda kalırsan dilin çok da gelişmez...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şansın varsa iki yerde de iyi para kazanırsın..ama amaç dilse ve maceraysa tabiki abd..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks