Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Keywest

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Keywest

Arkadaşlar bu yaz keywest FL ye gideceğim oraya gidcek arkadaşlar buraya yazalım...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben yakınım key west e marathon key de olcm ne iş yapcksn

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben pedicap işi yapıcam sen ne kaadar uzaksın keyweste izlenmler nasl florida ile ilgili...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben 1 saatlık mesafedeyım izlenim şimdiye kadaar süper sanırm pedicapte iyi iş keywestte

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bende öyle düsünuyorum ne zaaman ve nereye uçuyorsun keywest için 2 secenek var. tek aktarma miami veya 2 aktarma keywest ben 2 aktarma keyweste gidicem sen nasıl gideceksin ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dediğm gibi ben keyweste gtmyrum ama yakınım işveren miami havaalanından alcak beni

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

insallah guzel bır yaz geçiririz semih bana msn adresini gönderirimisin elliyim seni kon usalım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı illegop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insallah guzel bır yaz geçiririz semih bana msn adresini gönderirimisin elliyim seni kon usalım.
    yalnız ayıp oluyor elliyim falan millet yanlış anlar
    semih4718

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar..

keywest yazısını görünce hemen atladım uzun zaman oldu turkishwata girmeyeli bi bakınimm dedim gözüme keywest konusu ilişti yazma gereksiniminde bulundum çünkü geçen sene gittim ...

geçen sene work and travella destin fl ye gittim normalde..iş bittikten sonra arkadaşlarla tatil planları içinde keywestte vardı ve 2 gün kaldık kwestte gerçekten çok güzel bi yer ama tatil için ...çalışmak için sorarsanız gerçekten çok sıcak bunaltıcı bi yer bi de pedicab yapacaksanız yandınız moralinizi bozmak istemem ama böyle...ama zamanla alışacagınızı düşÃ¼nüyorum..eger sorunuz olursa seve seve cevaplarım ..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oguz slm benmle beraber 3-4 kişi daha var pedicap işi yapıcaz senın pedicapla ilgili izlenmlerın neler acık acık herseyı paylasabilirsin simdiden hazırlıklı olalm herşeye. birde şuan kalacak yer sorunumuz var onlada ilgili bilgin varsa sevinirm...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı oguz_88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar..

keywest yazısını görünce hemen atladım uzun zaman oldu turkishwata girmeyeli bi bakınimm dedim gözüme keywest konusu ilişti yazma gereksiniminde bulundum çünkü geçen sene gittim ...

geçen sene work and travella destin fl ye gittim normalde..iş bittikten sonra arkadaşlarla tatil planları içinde keywestte vardı ve 2 gün kaldık kwestte gerçekten çok güzel bi yer ama tatil için ...çalışmak için sorarsanız gerçekten çok sıcak bunaltıcı bi yer bi de pedicab yapacaksanız yandınız moralinizi bozmak istemem ama böyle...ama zamanla alışacagınızı düşünüyorum..eger sorunuz olursa seve seve cevaplarım ..
    Heyt be Oğuzcum, nerden nereye ..Kayboldun Ankaradaki tavla turnuvasından sonra ha....Turkishwattan Destin HighWay 98 e, ordan Track' e...Ordan Sizin eve kiracı olmaya, sonra Over Board' a... sonrada Amerika turuna....

Hey gidi günler heyy.....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oguz slm benmle beraber 3-4 kişi daha var pedicap işi yapıcaz senın pedicapla ilgili izlenmlerın neler acık acık herseyı paylasabilirsin simdiden hazırlıklı olalm herşeye. birde şuan kalacak yer sorunumuz var onlada ilgili bilgin varsa sevinirm...

arkadaslar kalacak yer olayını şirketle görüşmedinizmi...?

Key westte ev kirasının ne durumda olduğunu pek bilmiyorum fakat belki anlasabilirseniz, öğrenci yurtları mevcut keywestte, ucuza bir yerler ayarlayabilirsiniz..geçtiğimiz sene su hostelda kalmaya niyetlenmiştik fakat yer bulamamıstık..
    Contact us

Key West Youth Hostel & Sea Shell Motel, Key West, USA: Book Now!

daha iyileride mevcut...

En kötüsü Days Inn veya best western tarzı orta dereceli oteller mevcut, buralardada 4 kişilik odalarda 3-4 kişi anlasıp kalabilirisniz..4 kişilik odalar gecen sene 50 dolar civarıydı..indirim falan isteseniz, gunluğu kişi bası ( 4 kişi kalacaksanız tabi ) 10 dolara falan gelir...yani aylık dolar diyelim...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Buarada,

kiralık Key west evler ve oda için;

florida keys rooms & shares classifieds - craigslist

Bir not daha..

Amerikada ev ilanlarında "Condo" kelimesi kullanılır...Condo apartman dairesi anlamındadır.

Bakacağınız ilanlarda buna da dikkat etmenizi öneririm.
    Konu aalpinistt tarafından (22-05-2010 Saat 11:59 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

walla ben marahtonda ucuz bulamadım en ucuzu yıne sırketın werdıgı 115 haftalık
    " THAT WHAT YOU REALLY BELIEVE IN ....... ALWAYS HAPPENS !!! AND THE BELIEF IN THE THING MAKES IT HAPPEN ".

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı semih4718 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla ben marahtonda ucuz bulamadım en ucuzu yıne sırketın werdıgı 115 haftalık
    epey pahalıymıs diğer bölgelere göre...en kötüsü alısana kadar kalırsın, sonra ucuz yer bulursan kaçarsın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    epey pahalıymıs diğer bölgelere göre...en kötüsü alısana kadar kalırsın, sonra ucuz yer bulursan kaçarsın
    ewet bu arada cıkarsam ceza warmıs nedır bu ceza bilen war mı?
    " THAT WHAT YOU REALLY BELIEVE IN ....... ALWAYS HAPPENS !!! AND THE BELIEF IN THE THING MAKES IT HAPPEN ".

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewet bu arada cıkarsam ceza warmıs nedır bu ceza bilen war mı?
    Eve işk girdiğinde deposito veriyorsun, ya o depozitoyu vermezler sana , yada eger işyerinle anlasmalı bir yerse, senden kalmayı vaad ettiğin diğer aylarında kirasını maaşından düşerler...ki gecen sene bizden bir arkadasa bu oldu...cocuk iş değiştirdi ve kaldığı evden ayrıldı...depozitosunu alamadı ve buna ilave olarak, 1 aylık ücretine de el konuldu...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Eve işk girdiğinde deposito veriyorsun, ya o depozitoyu vermezler sana , yada eger işyerinle anlasmalı bir yerse, senden kalmayı vaad ettiğin diğer aylarında kirasını maaşından düşerler...ki gecen sene bizden bir arkadasa bu oldu...cocuk iş değiştirdi ve kaldığı evden ayrıldı...depozitosunu alamadı ve buna ilave olarak, 1 aylık ücretine de el konuldu...
    sımdılık bi anlasma imzalamadım depozitoda 125$ ucuz bulursam cıkarım ama sanmıyorum hostel falan bulamadım var mı bildiğin bi site hostel için?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sımdılık bi anlasma imzalamadım depozitoda 125$ ucuz bulursam cıkarım ama sanmıyorum hostel falan bulamadım var mı bildiğin bi site hostel için?
    Ben marathonda konaklama için kalmadım, sadece gecerken yol üzeriydi..
    fakat internette birkaç adres var..istersen ilgili yerlere durumunu anlatan bir e-posta yolla ve fiyat iste.

Marathon hotels & accommodations listing available at Fla-Keys.com

Marathon Hotels, Motels - Florida FL - Marathon Hotel Discounts

The Hammocks at Marathon (Marathon, FL) - Hotel Reviews - TripAdvisor

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

V e birde sunlar var..

Bu belki işe yarayabilir..
    Marathon, Florida Hotels : Marathon Hotels reviews, Marathon Hotels prices

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben marathonda konaklama için kalmadım, sadece gecerken yol üzeriydi..
    fakat internette birkaç adres var..istersen ilgili yerlere durumunu anlatan bir e-posta yolla ve fiyat iste.

Marathon hotels & accommodations listing available at Fla-Keys.com

Marathon Hotels, Motels - Florida FL - Marathon Hotel Discounts

The Hammocks at Marathon (Marathon, FL) - Hotel Reviews - TripAdvisor
    çok yere mail attım aylık 2000 dolardan bahsediyorlar

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok yere mail attım aylık 2000 dolardan bahsediyorlar
    seninle giden baska birisi yokmu..en azından otel falan ayarlayabilirisniz belki..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

war bi arkadas daha ama oraya gıdıp yerlesmeden olmaz heralde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aalpinist konaklama olarak basında söyledi şirket ama 10-15 günlük bir yer ayarlayacaklar. bende kendim araştırmaya calısıyorum. Verdiğin linkteki hostellere irtibata gececegim. keywestle ilgili nasıl bir izlenimin var buradan izlenimler cok güzel görünüyor. Keysette pedicap işi ve 2. bir iş ile bilgin var mı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

employflorida.com diye bir site war orda bayağı iş ilanları war bak istersen

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aalpinist konaklama olarak basında söyledi şirket ama 10-15 günlük bir yer ayarlayacaklar. bende kendim araştırmaya calısıyorum. Verdiğin linkteki hostellere irtibata gececegim. keywestle ilgili nasıl bir izlenimin var buradan izlenimler cok güzel görünüyor. Keysette pedicap işi ve 2. bir iş ile bilgin var mı?

Pedicab işi hakkında kesin bir şey diyemem fakat sıcakta zort olur sanırım...kazancını bilemem..
    Fakat key west çok güzel bir yer...bizim kaş, marmaris gibi..zaten haritadan belli oluyor...42 adet köprü gecerek varıyorsun karayoluyla..

birçok otel var....2.iş bulabilirisn oralarda...yada merkezde hardrock cafe var...gecen sene gittiğim zaman orada oturduğumuzda birkaç öğrenci vardı watcı...bu yılda gönderen şirketler var..

sokakları cıvıl ve renklidir...bol bol tatilciler gelir....belki o acıdan pedi cab işi canlı olabilir....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hersey burdan güzel görunuyor suan bakalım gittigimizde neelerle karşılasacagız. aalpinist bu sene gitmıyormusun sen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks