Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: herkese meraba..:)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart herkese meraba..:)

arkadaslar bende bu yaz wat a basvurucam..floridaya gitmek istiyorum..iki uc sirketle gorustum ama karasızım..hangi sirket sectigim eyalete gitme garantisi werir we sizce hangi sirketle gitmeliyim..lutfen yardım edin..simdiden tesekkur ederimm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba ben sirketi falan buldum ama hangi eyalet onda kararsızım chicago six flags mulakatla alıyor işe.. onu geçemessem bende florida dusunuyorum

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaşlar bu bölüm altında lütfen yardım istemeyin ve tavsiye, öneri beklemeyin. bu bölüm altında sadece kendinizi tanıtın. bunu trewor için söylemiyorum; "Tanışalım" kategorisi altında birçok açılan başlık aynı şekilde formata uymuyor. Diğer kategorilerde istediğinizi sorabiliyorsunuz zaten.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar sunu kesin secin diyemem ama kesinlikle secmemeniz gereken sirket EXPERIENCE USA.Bu yil yuzlerce ogrenciyi kandirdilar bende dahil sahte jop offerlar felan kac kisi is bulamayip geri dondu.Rezillik cekmemek icin iyi arastirin derim. united towelsla(yanlis yazmis olabilirim) gelen bi kac arkadasla tanistim onlar cok ii dediler rahat gibilerdi o sirketin dedigini yapigini biliyorum bu kadar iste verebilecegim bilgiler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu sene veya daha onceki senelerde florida.ya gitmis wat.lılara ulaşmaya çalış bence.. şirketlerinden memnun kalmışlar mı filan onları sorup ona göre karar verirsin.. herkes her başlığı okumuyor onun için sen arama bölümünden florida.yla ilgili arama yap bence.. böylece kimlerin floridada çalışmış olduğunu yazdıkları mesajlardan anlarsın.. onlara mesaj atar sorar soruşturur bir fikir sahibi olursun.. kolay gelsin bol şans..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı nderssen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene veya daha onceki senelerde florida.ya gitmis wat.lılara ulaşmaya çalış bence.. şirketlerinden memnun kalmışlar mı filan onları sorup ona göre karar verirsin.. herkes her başlığı okumuyor onun için sen arama bölümünden florida.yla ilgili arama yap bence.. böylece kimlerin floridada çalışmış olduğunu yazdıkları mesajlardan anlarsın.. onlara mesaj atar sorar soruşturur bir fikir sahibi olursun.. kolay gelsin bol şans..
    bravo guzel cevap

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı trewor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende bu yaz wat a basvurucam..floridaya gitmek istiyorum..iki uc sirketle gorustum ama karasızım..hangi sirket sectigim eyalete gitme garantisi werir we sizce hangi sirketle gitmeliyim..lutfen yardım edin..simdiden tesekkur ederimm
    yaw ne yapacaksın floridayı zaten %80 i ispanyol
    unied towersla gittim publix süpermarkette çalıştım iş falan süperdi
    9 dolar saat ucreti alıyordum ama
    eğer dil geliştirmek içinse hiç gitme derim
    " THAT WHAT YOU REALLY BELIEVE IN ....... ALWAYS HAPPENS !!! AND THE BELIEF IN THE THING MAKES IT HAPPEN ".

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhaba kardeşim.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Merhaba ustad, hosgelmissin uzun bir aradan sonra.
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı trewor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    floridayı geçtiğimiz yıl ki sartlar olsa tavsiye ederdim kesinlikle, deniz kum güneş...iş cıkısı kendini kumsallara atma imkanı..marmaris didim havası , okyanusa vb...sıcak sevimli insanlar, diğer eyaletlere göre daha güvenli temiz..

nufusun ispanyolca konustuğu buyuk kesim güney florida yani miami taraflarındadır..

en buyuk eğlence parkları güney florida tarafındadır yine, key west, orlando, miami, kennedy space center, universal studios,, vb....

fakat bu yıl bp nin yediği petrol sızıntısı haltından dolayı talep azaldı, yoğunluk azaldı, işler azaldı ,,

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ...

arkadaşalar merhabalar =)) öncelikle foruma nasıl yazılır bilmiyorum olursa bi hatam fazla şeyapmayın =) ben bu yaz Key Wes te gidicem allah nasip ederse ve Publix te calışıcam yazılanlara baktım hem cok bı bılgı alısverısı yok hemde cok geri tarihler daha güncel bilgiler istiyorum yardımcı olursanız sevinirim . Nasıl bi yerdir ? pahallı mı sıkıcı mı ? ek iş olanağım nedir ? pişman olurmuyumm

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bildiğim kadarıyla Key West felakaete uğramadı yani herşey eskisi gibi. Hersene güncellenen bilgilere ihtiaycınız olmayacak bu nedenle. Eski tarihlilere de bakmanızda sorun yok. Ancak mevcut konularda bilgi bulamadıysanız , yeni konu açabilir ya da eski konuya yazarak cevap bekleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks