Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hosteller hakkında

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart hosteller hakkında

arkadaşlar hostelde kalıcam nasıl bişeydir bunlar sadece wat öğrencileri kalıyormuş gideceğim yerde.pek cazip görünmüyor daNeler yapılır nasıl zaman geçiriilr nasıl eğlenilir hostelde?ayrıntılarınız varsa süper olur
    Konu newjersey tarafından (15-05-2010 Saat 12:45 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Lutfen arama butonunu kullaniniz. New York' ta L Hostel iyidir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşmm 4-6-8 hatta 12 kişikk odalarda kalınır. ucuzluğndan dolayı iidir diyeyiymm çoğularında kahvaltı dahildirr. bn tek kişilk yerde kalmştmm ymca brooklyn de.ama genelde şöle diyeymm ii apartta çok var kötü apartta...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı seckinkarakulas1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşmm 4-6-8 hatta 12 kişikk odalarda kalınır. ucuzluğndan dolayı iidir diyeyiymm çoğularında kahvaltı dahildirr. bn tek kişilk yerde kalmştmm ymca brooklyn de.ama genelde şöle diyeymm ii apartta çok var kötü apartta...
    Arkadasim 20 kisilik hostelda kalmis Broadway' de idi sanirim.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lutfen arama butonunu kullaniniz. New York' ta L Hostel iyidir.
    L-hostel kapatildi
    Sometimes memories can kill...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hostellerde sadece wat yapanlar kalmaz. Tatile gelen kisiler, ogrenciler, watcilar, yasli amcalar kisaca herkese acik Ama genelde yas potansiyeli -30.

Kalacagin hostel hakkinda bilgi icin hostelworld.com u kullanabilirsin. Daha once kalanlarin yorumlari fikir olusturur.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

times meydanına ya da The New Yorker Otelıne yakın bı hostel var mı ve gecelıgı kac para olur sızce buradakıler ?
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    times meydanına ya da The New Yorker Otelıne yakın bı hostel var mı ve gecelıgı kac para olur sızce buradakıler ?
    geceligi 25-35$ a guzel yerler bulabilirsin. hostelworld de aramayi newyork olarka yap zaten cikan hostellerin %90 i manhattan. EN uzagi metroyla times a 20 dk falandir. Heryerde metro var, metrolarin cogu times a gidiyor.

Tam times in yanindakiler pahali olur. Chelsea star var en yakin geceligi 45$ olmasi lazim. Ama illa times a yakin olacak diye bakma. Metroyla max 10 dk ya gidersin zaten.

Hostelworld e gir daha once kalanlarin yorumlarina bak, fiyata bak sana en uygunu hangisiyse onu sec. Arama kriterin times yani olmasin. Bosuna fazladan para vermis olacaksin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sağol manhattan..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz alaskaya gitcez de anchorage da var mı bildiğiniz güzel temiz bi hostel ne tavsiye edersiniz

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı jabir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz alaskaya gitcez de anchorage da var mı bildiğiniz güzel temiz bi hostel ne tavsiye edersiniz

Hostels Worldwide - Online Bookings, Ratings and Reviews sana yardımcı olabilir..
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geceligi 25-35$ a guzel yerler bulabilirsin. hostelworld de aramayi newyork olarka yap zaten cikan hostellerin %90 i manhattan. EN uzagi metroyla times a 20 dk falandir. Heryerde metro var, metrolarin cogu times a gidiyor.

Tam times in yanindakiler pahali olur. Chelsea star var en yakin geceligi 45$ olmasi lazim. Ama illa times a yakin olacak diye bakma. Metroyla max 10 dk ya gidersin zaten.

Hostelworld e gir daha once kalanlarin yorumlarina bak, fiyata bak sana en uygunu hangisiyse onu sec. Arama kriterin times yani olmasin. Bosuna fazladan para vermis olacaksin
    25 35 $ derken bunun gecelik oda parası olması lazım değil mi ? yoksa kişi başı fiyatı mı ? geçen sene biz 45 $'a VA da otele gittik kişi başı sanıyoduk meğer oda parasıymış 3 e böldük direk çok karlı oldu. zaten kalmıyacaktık dönus öncesi gunduz dinlenmek için ve duş almak için falan tutmuştuk odayı. kişi başı mı yoksa oda ücreti mi bu otelden otele değişebilir sanırım.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o siteyi duydum da gidenlerden tavsiye almak istedim hani ne zman rezervasyon yapılmalı en geç, en yakın hangisi, en ucuz hangisi gibi ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 35 $ derken bunun gecelik oda parası olması lazım değil mi ? yoksa kişi başı fiyatı mı ? geçen sene biz 45 $'a VA da otele gittik kişi başı sanıyoduk meğer oda parasıymış 3 e böldük direk çok karlı oldu. zaten kalmıyacaktık dönus öncesi gunduz dinlenmek için ve duş almak için falan tutmuştuk odayı. kişi başı mı yoksa oda ücreti mi bu otelden otele değişebilir sanırım.
    Bu fiyatlar kisi basi. Oda basi fiyatlarda var. Ama times a yakin bu fiyatlara oda bulamazsin zaten. Daha az merkezi yerlerde olabilir. Arkadas ozellikle times yakininda kalmak istedigi icin onerdim bu hosteli. Yoksa kisi basi 20$ a falan hostellar var.

Hostelworld de rezervasyon yaparken kisi basi mi/oda fiyati mi goruluyor. Mesela 5 kisilik oda. Kisi sayisini artirip azaltinca fiyat degismiyorsa demek ki oda fiyati, degisiyorsa odada kisi basi fiyat

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı jabir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o siteyi duydum da gidenlerden tavsiye almak istedim hani ne zman rezervasyon yapılmalı en geç, en yakın hangisi, en ucuz hangisi gibi ?
    Dedigin yere baktim 6 hostel var sadece. Google mapsden hangisi sana en yakin ogrenebilirsin. Zaman olarak birsey soylemek imkansiz. Kalacagin yeri girince karsina cikan odalara bak. Doluluk bosluk oranina bak. Ama ne kadar erken rezervasyon yaparsan o kadar iyi olur. Yazin hostellar dolu oluyor ama alaska oldugu icin fazla talep yoktur. DIger yandan 6 hostel oldugu icin dolma sansida olabilir.

Sonuc itibariyle sokakta kalmazsin hostel bulursun ama bi var 100 otel icinden secim yapmak, bi var kalan 10-20 otel arasindan secim yapmak Hostelworld de rezervasyon yaparken hangi odadan kac kisilik yer kaldigi da yaziyor zaten. Ona gore de ayarlama yaparsiniz.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu fiyatlar kisi basi. Oda basi fiyatlarda var. Ama times a yakin bu fiyatlara oda bulamazsin zaten. Daha az merkezi yerlerde olabilir. Arkadas ozellikle times yakininda kalmak istedigi icin onerdim bu hosteli. Yoksa kisi basi 20$ a falan hostellar var.

Hostelworld de rezervasyon yaparken kisi basi mi/oda fiyati mi goruluyor. Mesela 5 kisilik oda. Kisi sayisini artirip azaltinca fiyat degismiyorsa demek ki oda fiyati, degisiyorsa odada kisi basi fiyat
    teşekkurler bilgilendirme için !!
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler manhattan D

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

atlantic city deki hosteller için bilgi verebilcek var mı?ben bu sne burgundy motor in de kalıcam.bi fikri olan var mı?ayrıca bu hostellerde buzdolabı mikro dalga vs.bulunuyor mu?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı edosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atlantic city deki hosteller için bilgi verebilcek var mı?ben bu sne burgundy motor in de kalıcam.bi fikri olan var mı?ayrıca bu hostellerde buzdolabı mikro dalga vs.bulunuyor mu?
    Odalarda olmaz bu dediklerin.Ama mutfak odası var. Orada buzdolabı, fırın vb. eşyalar var. Ortak kullanımda. Onlardan kullanabilirsin.

Hostels & Youth Hostels Worldwide - Online Bookings buradan hostellara bakabilirsin. Daha önce kalanların yorumları var. Yorum yapmak için daha önce konaklamış olman gerektiği için tüm yorumlar gerçek yorumlardır. 5 farklı kategoride değerlendirilmiş tum oteller. En aklına yatan oteli(temizlik/guvenlik/fiyat vb. bakımlardan) seçip rezervasyon yaptırırsın. Yada yaptırmıssan otel hakkında bilgi alırsın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler manhattan...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Saat 1400'e yakın Los Angles'a ineceğim , 15 saatlik yol sonunda uçakta uyu(ya)madıysam gündüz vakti 20 yataklı hostel'de uyunur mu ? Yani yoksa geceleri herkesin yattığı bi yer mi? Bilgisi olan varmı ? çünkü resimlere bakınca gündüz vakti çok böle renkli hareketli bi görüntü çizdi kafamda Rezervasyonu yaptım gerçi ...olmadı akşama kadar dayanıcaz...inş. uçakta uyurum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı by_murat08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saat 1400'e yakın Los Angles'a ineceğim , 15 saatlik yol sonunda uçakta uyu(ya)madıysam gündüz vakti 20 yataklı hostel'de uyunur mu ? Yani yoksa geceleri herkesin yattığı bi yer mi? Bilgisi olan varmı ? çünkü resimlere bakınca gündüz vakti çok böle renkli hareketli bi görüntü çizdi kafamda Rezervasyonu yaptım gerçi ...olmadı akşama kadar dayanıcaz...inş. uçakta uyurum
    Hostellar gunduz vakti odalar bos olur genelde. Herkes sokaklarda gezmeye falan gitmistir. Ama bazi hostellarin kurallari var. Mesela odaya giris en erken aksam 18.00, bazilarinda 14.00. DIrek hostela gidince odaya gecemeyebilirsin. Cunku yataginda yatan bi onceki kisinin uyanip, hazirlanip cikmasi lazim.

20 yatakda bi odadaysa kesin sesli olur gibi. Ne biliyim 10 tanesi disarda olsa bi 10 tanesi odada olsa yuruyen, gezen, konusan, cantasini karistiran falan birileri vardir kesin. Ufak seslere uyanmam diyorsan sorun olmaz. Yada ucakta kulak icin tikac ve gozbandi veriyorlar. Onu kulaklarina takarsin. Gozunede goz bandini takinca uyursun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@manhattan; Check-In saati 14:00 olan bi hostel tercih ettim dediğin sebeblerden ötürü, yani hemen odaya (yatakhaneye her ne ise) girebiliyim diye ama 20 kişi olunca illa dediğin gibi birileri vardır odada En iyisi uçakta ki tıkaçla , bandı hostel'e götürmek sanırım teşekkürler bu arada

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@manhattan; Check-In saati 14:00 olan bi hostel tercih ettim dediğin sebeblerden ötürü, yani hemen odaya (yatakhaneye her ne ise) girebiliyim diye ama 20 kişi olunca illa dediğin gibi birileri vardır odada En iyisi uçakta ki tıkaçla , bandı hostel'e götürmek sanırım teşekkürler bu arada
    20 si bi odada da olmayabilir. Benim gecen sene kaldigim hostelde 20 kisilik odalar 3 odaya mi ne bolunmustu. 8-6-6 olarak. Aralarinda kapi yoktu sadece. Ama bildigin 3 ayri odaydi. Seninki de oyle olabilir. 20si bi odada da olabilir. Altli ustlu 10 ranza

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben o kulak tikaclarini takip uyuyamamistim. Alisik degilim diye. Kulakligimi aldim. Amerikan radyolarindan slow bi kanal actim. Kisik seste uyudum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim iş sözleşmemde 4 kişilik odaları olan elektirik su ve gazı olan bir motelde kalıcaksın diyor bu arada ben fastfoodta çalışçam acaba internet durumu falan nedir oralarda bide benide koyarlar mı 20 kişilik odaya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar lakegeorge de tavsiye edebileceğiniz.hostel;motel,guesthouse.yani kalacak uygun biryer var mı?acil yardım lütfen 4 gün sonra uçuyorum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı dayaabbs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim iş sözleşmemde 4 kişilik odaları olan elektirik su ve gazı olan bir motelde kalıcaksın diyor bu arada ben fastfoodta çalışçam acaba internet durumu falan nedir oralarda bide benide koyarlar mı 20 kişilik odaya
    Internet kesin vardir demiyorum ama buyuk ihtimalle vardir. 4 kisilik yere diyorsa 4 kisilikdir.

Ayrica bu 20 kisilik yerler is sozlesmesinde yer alan yerler degil. Herkese acik olan hostellar. Her hostelda odadaki yatak sayisi 1-20 arasi degisiyor. Sen istedigine gidiyorsun. Ama kisi sayisi arttikca fiyat dustugu icin genelde insanlar kalabalik odalari tercih ediyor

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hsnky_20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lakegeorge de tavsiye edebileceğiniz.hostel;motel,guesthouse.yani kalacak uygun biryer var mı?acil yardım lütfen 4 gün sonra uçuyorum.
    Hostelworld.com dan kendin bakarsan daha iyi olur. Arama yerini lakegeorge yaparsin. Lakegeorgedaki oteller cikar. Son kalanlarin yorumlarina bak, aldigi puana bak, fiyata bak, calisacagin yere uzakligina bak. Hangisi senin icin en uygunsa onu sec. Son kalanlarin yorumlari cok onemli. Hostel secerken onlara dikkat et kesinlikle.

Begendigin hosteli gitmeden buradan rezervasyon yaptirirsan yerinde garanti olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilgilendirme için saol bir de benim sözleşmede kaldığın yerden çıkamazsın orda kalmak zorundasın die var mı normalde böyle birşey

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks